Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na portugalski i portugalskiego na angielski

W zakresie tłumaczeń angielski-portugalski (jak i w obrębie innych języków) współpracujemy z wykwalifikowanymi tłumaczami oraz native speakerami, którzy ze zmianami w języku są na bieżąco, a dzięki temu mogą dokonywać zawsze aktualnych tłumaczeń. Wedle życzenia zmieniamy stylistykę tekstu na taką, która dostosowana jest do miejsca publikacji (internet, prasa, biuletyn naukowy). Tłumaczymy szczegółowo i w dobrej cenie, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa potrzeby. Dokonujemy przekładów pisemnych oraz ustnych (symultanicznych – równoczesnych oraz konsekutywnych – następczych), oferując kompleksową usługę tłumaczeniową spotkań, konferencji i innych eventów. Tłumaczenie pisemne możemy wykonać w trybie pilnym lub ekspresowym.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenie między angielskim a portugalskim

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia pisane językiem prawnym i prawniczym (tym, którym posługują się prawnicy) w kombinacji językowej angielski-portugalski wykonują dla nas osoby, które prócz udokumentowanej znajomości językowej posiadają wykształcenie kierunkowe w dziedzinie prawa lub administracji. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu tłumaczenia profesjonalne, wykonane z maksymalną dokładnością.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Co sprawia, że możemy Państwu zaproponować tłumaczenia medyczne najwyższej jakości? Dzięki wieloetapowej kontroli jakości tłumaczenia mamy pewność, że oddane Państwu teksty będą napisane w 100% profesjonalnie. Przekłady z zakresu medycyny, chemii i biologii konsultujemy ze specjalistami oraz native speakerami, posiadającymi wiedzę w danej dziedzinie.

 
tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne

Wiemy, że przy wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych liczy się nie tylko wiedza językowa, lecz również doświadczenie w danej specjalizacji. Dlatego przekładów specjalistycznych dokonują dla nas tłumacze, będący jednocześnie specjalistami w różnych dziedzinach (np. informatycznych, medycznych, prawa i administracji, technicznych).

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Prawidłowe tłumaczenie techniczne w maksymalnym stopniu oddaje znaczenie dokumentu oryginalnego, ale również jest sporządzone w odpowiedniej formie. Dzięki temu, że przekładów technicznych dokonują u nas językoznawcy, posiadający dodatkową specjalizację, możemy Państwu zaproponować tłumaczenia techniczne, dostosowane do urzędowo przyjętych norm, obowiązujących w krajach angielskiego i portugalskiego obszaru językowego.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe

Tłumaczenie umów to dla nas powtórne ich sporządzanie – tłumaczymy skrupulatnie, punkt po punkcie, nie pozostawiając miejsca na niejasności. Tłumaczenia tego typu wykonują u nas specjaliści posiadający wykształcenie kierunkowe, w tym wypadku w zakresie prawa i administracji. Przekłady konsultujemy również z native speakerami.

tłumaczenie patentów z angielskiego na portugalski

Wnioski patentowe

Wiemy, że fundamentalnym krokiem do efektywnego wprowadzenia na rynek zagraniczny autorskiego produktu jest prawidłowe wypełnienie wniosku patentowego. Wnioski tego typu tłumaczymy profesjonalnie, zlecając przekład specjalistom z danej dziedziny. Nie pozostawiamy miejsca na domysły, wyjaśniamy z autorem wątpliwości, a wniosek dostosowujemy do obowiązującego w Portugalii czy Wielkiej Brytanii wzoru.

 
tłumaczenia biznesowe z angielskiego

Korespondencję biznesową

Korespondencję biznesową w kombinacji językowej angielski-portugalski tłumaczymy sprawnie i szybko, mając na uwadze zasady międzynarodowej etykiety biznesowej. Tłumaczymy maile i listy tradycyjne w taki sposób, by brzmiały profesjonalnie, ale i naturalnie, z zachowaniem szacunku dla różnic kulturowych. Przekłady konsultujemy z native speakerami.

tłumaczenia stron internetowych z angielskiego na portugalski

Strony internetowe

W kombinacji językowej angielski-portugalski oferujemy Państwu również usługę kompleksowego tłumaczenia stron internetowych, które często są najważniejszym narzędziem promocji produktu lub usługi na rynkach zagranicznych. Tłumaczymy z jak największą dokładnością, na życzenie nadając tekstom marketingowego tonu i dokonując lokalizacji – dopasowania treści do warunków kulturowych odbiorcy.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę