Profesjonalne tłumaczenia języka kazachskiego

Tłumaczenia język kazachskiBogate zaplecze profesjonalnych tłumaczy, z którymi współtworzymy nasze biuro pozwala nam na zaoferowanie usługi tłumaczeniowej z języka kazachskiego oraz na język kazachski. Poza standardowymi przekładami oferujemy przekłady specjalistyczne, techniczne i ustne. 
Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę obszerność materiału i rodzaj tekstu. Ze swojej strony również staramy się zapewniać profesjonalne usługi bazujące na poufności, wysokiej jakości i sprawnej organizacji pracy. Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, po której pewnością skorzystają Państwo z naszych usług.

Cennik tłumaczeń język kazachski

Ceny za tłumaczenie zwykłe, pilne i ekspresowe znajdą Państwo w tabeli poniżej, jednakże, są to ceny orientacyjne, które bardzo często ulegają zmniejszeniu. Zapraszamy do przesłania swojego tekstu, który chętnie i bezpłatnie wycenimy biorąc pod uwagę wszelkie możliwe rabaty. Zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług, krótkie terminy realizacji zamówienia oraz konkurencyjne ceny!
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka kazachskiego na język kazachski z języka kazachskiego na język kazachski z języka kazachskiego na język kazachski
od 60 PLN od 65 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Teksty, które najczęściej tłumaczymy to:

  • dokumenty techniczne, instrukcje obsługi, opisy produktów
  • dokumentacje medyczne, artykuły i publikacje naukowe
  • ulotki, teksty reklamowe i marketingowe
  • umowy, upoważnienia, zaświadczenia, faktury i rachunki
  • wyciągi bankowe, historie kredytowe, dokumenty finansowe
  • strony i sklepy internetowe.
Ważne:

  • W Polsce nie ma tłumaczy przysięgłych języka kazachskiego
tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia biznesowe

Oferujemy Państwu pełen zakres tłumaczeń biznesowych, w ramach którego otrzymają Państwo profesjonalne przekłady takich materiałów jak umowy z kontrahentami, korespondencję z urzędami i innymi jednostkami organizacyjnymi, tłumaczenia dokumentów księgowych i fiskalnych oraz materiały marketingowe związane z promocją Państwa firmy na rynkach zagranicznych.

tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe należą do jednych z najbardziej skomplikowanych i trudnych wyzwań dla biur tłumaczeń ze względu na swoją specyficzną terminologię oraz tematykę. Wraz z naszymi fachowcami tłumaczymy dla Państwa monografie, abstrakty, opisy badań, publikacje, artykuły, książki oraz recenzje z nauk ścisłych, przyrodniczych, społecznych oraz innych.

 
tłumaczenia umów

Tłumaczenia dokumentów

Zachęcamy do przekazania nam Państwa dokumentów firmowych, które z chęcią przetłumaczymy na język koreański. Zapraszamy zwłaszcza z wszelkiego rodzaju umowami (handlowymi, cywilno-prawnymi, umowami o pracę, kontraktami menadżerskimi), dokumentami administracyjnymi, prawnymi oraz sądowymi i urzędowymi. Nasi specjaliści rzetelnie je dla Państwa przełożą.

tłumaczenia dla eksporterów

Tłumaczenia dla eksporterów

Polskie towary cieszą się w Kazachstanie dużym uznaniem. Kojarzone są nie tylko z dobrą ceną, ale i (a może przede wszystkim) z wysoką jakością. Dla polskich eksporterów oferujemy profesjonalne tłumaczenia takich dokumentów jak: umowy dostawy, umowy dystrybucji, umowy spedycyjne, warunki odbioru itp.

 
tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Naszymi tłumaczami dla branży medycznej są lekarze różnych specjalizacji ze znajomością języka kazachskiego potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami bądź międzynarodowymi stażami zawodowymi. Są to lekarze medycyny bądź doktorzy nauk medycznych oraz specjaliści z przygotowaniem z zakresu pielęgniarstwa, zdrowia publicznego lub fizyki biomedycznej.

tłumaczenia telekomunikacjA

Tłumaczenia telekomunikacyjne

W ramach tłumaczeń telekomunikacyjnych proponujemy Państwu przekłady dokumentacji technicznej urządzeń i systemów telekomunikacyjnych, projekty, dyrektywy, umowy, dokumenty prywatyzacyjne, komunikaty publiczne, opisy techniczne oraz dokumenty finansowe. Wszystkie teksty realizujemy w konkurencyjnych cenach oraz dogodnych dla Państwa terminach.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania