Profesjonalne tłumaczenia z języka islandzkiego na polski oraz języka polskiego na islandzki

tłumaczenia islandzkiW naszym biurze tłumaczeń wykonujemy profesjonalne tłumaczenia języka islandzkiego (isl. íslenska). W tabeli poniżej znajdą Państwo podstawowe ceny, które obowiązują przy realizacji zamówień w trybie zwykłym, pilnym i ekspresowym. Serdecznie zapraszamy do przesłania nam swojego tekstu, który bezpłatnie wycenimy i w ciągu pół godziny odeślemy informację z propozycją ceny i terminu realizacji.

Cennik tłumaczeń języka islandzkiego

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka islandzkiego na język islandzki z języka islandzkiego na język islandzki z języka islandzkiego na język islandzki
od 85 PLN od 105 PLN od 105 PLN od 125 PLN od 140 PLN od 160 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Możemy Państwa także zapewnić o konkurencyjności naszych cen, które nie tylko są przystępne, ale podlegają negocjacji!

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

 • Ważne: w Polsce nie ma osoby posiadającej uprawnienia tłumacza przysięgłego języka islandzkiego
Jako firma zajmująca się tłumaczeniem różnorodnych tekstów, ciągle poszerzamy zakres swoich usług, by nadążyć za powszechnie rozwijającymi się standardami tej branży. Wspólne z tłumaczami realizujemy podstawowe cele naszego biura, jakimi są :

 •   profesjonalne i kompleksowe doradztwo,
 •   najlepsze rozwiązania lingwistyczne,
 •   poufność danych osobowych i tekstów przeznaczonych do przekładu,
 •   dotrzymywanie ustalonych terminów zleceń.

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Podążając za ciągle rosnącymi wymaganiami Klientów wychodzimy im na przeciw i ciągle proponujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Dlatego też nasza bogata oferta zawiera również przekłady materiałów z języka islandzkiego oraz na język islandzki tekstów technicznych i specjalistycznych. Nasi tłumacze będący specjalistami w swoim fachu nierzadko mają udokumentowaną wiedzę z innych dziedzin, niezbędnych przy tłumaczeniu tekstów specjalistycznych, którymi również się zajmujemy. Są to dziedziny takie jak:
 • Medycyna i farmacja
 • Budownictwo
 • IT
 • Motoryzacja
 • Prawo
 • Ekonomia
Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującej wyceny przez internet, telefonicznie lub osobiście w biurze.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

tłumaczenia umów

Tłumaczenia umów i dokumentów

Naszą ofertę tłumaczeń umów oraz dokumentów formalnych łączymy często z tłumaczeniami poświadczonymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować rzetelne przekłady aktów notarialnych, wyciągów z rejestrów, umów, pozwów oraz innych pism procesowych, opinii prawnych oraz tłumaczenia dokumentów biznesowych takich jak korespondencja firmowa.

tłumaczenia prac naukowych

Tłumaczenia dla szkół i uczelni wyższych

Swoją ofertę tłumaczeń naukowych i akademickich kierujemy zwłaszcza do pracowników naukowych, wykładowców, doktorantów oraz studentów, którzy chcieliby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku usług edukacyjnych. Zajmujemy się tłumaczeniem publikacji naukowych, dokumentów konferencyjnych, opracowań, prac naukowych i badawczych oraz sprawozdań.

 
 
tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe

Tłumacząc treści marketingowe z języka islandzkiego i na język islandzki tłumaczymy nie tylko konkretny tekst, ale również jego sens tak, by komunikat był zrozumiały dla odbiorcy żyjącego w innym kontekście kulturowym. Dlatego Państwa dokumentami (poza tłumaczem) zajmie się również copywriter oraz redaktor, którzy odpowiednio dostosują treści reklamowe.

tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia technologiczne

Jednym z bardziej specjalistycznych rodzajów tłumaczeń jakie dostarczamy naszym klientom są tłumaczenia z dziedziny telekomunikacji i nowych technologii. Nasze zespoły projektowe obsługują operatorów telekomunikacyjnych, producentów sprzętu, innowacyjne start-up’y, firmy informatyczne oraz wszystkie firmy, które korzystają z najnowszych zdobyczy techniki.

 
 
tłumaczenia

Tłumaczenia naukowe

Naszą ofertę tłumaczeń naukowych cenią sobie zwłaszcza indywidualni naukowcy oraz instytuty badawcze i naukowe, które chciałyby zaistnieć na arenie międzynarodowej. W tym celu niezbędne jest przetłumaczenie ich dorobku na języki obce w tym np. na język islandzki. Tłumaczymy teksty naukowe, publikacje, artykuły, książki, czasopisma oraz opracowania.

Tłumaczenia tekstów

Tłumaczenia na potrzeby instytucji kultury

Przygotowywanie tłumaczeń jest zawsze balansowaniem pomiędzy przynajmniej dwiema kulturami – języka rodzimego dla native speakera oraz języka osoby, która musi zrozumieć konkretny komunikat. W tłumaczeniach przeznaczonych dla instytucji kultury stawiamy nacisk na odpowiednie odzwierciedlenie aspektów kulturowych w tekstach z zakresu literatury i poezji.

5/5 - szybkość ładowania