Tłumaczenia język szwedzki – przysięgłe, zwykłe, techniczne

tłumaczenia szwedzkiJeśli zależy Ci na szybkim, profesjonalnym i bezbłędnym tłumaczeniu z języka szwedzkiego lub na język szwedzki to dobrze trafiłeś. Działamy na rynku translatorskim już od kliku lat, więc bardzo dobrze wiemy jak zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy bardzo niskie ceny przy bardzo wysokim standardzie świadczenia usług tłumaczeniowych.

Cennik tłumaczeń szwedzki-polski i polski-szwedzki

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem tłumaczeń pisemnych zwykłych zamieszczonym w tabeli poniżej. Jak widać mogą Państwo oprócz zwykłego trybu realizacji zamówienia skorzystać także z pilnego oraz ekspresowego.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka szwedzkiego na język szwedzki z języka szwedzkiego na język szwedzki z języka szwedzkiego na język szwedzki
od 49 PLN od 55 PLN od 75 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 99 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) w tekście źródłowym. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych język szwedzki – język polski

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język szwedzki od 64 PLN od 69 PLN od 120 PLN od 140 PLN

*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneJesteśmy biurem tłumaczeń, które świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych, ustnych, zwykłych i przysięgłych języka szwedzkiego. Zajmujemy się tłumaczeniami na co dzień a naszą grupę tworzą fachowcy nie tyko pod względem biegłej znajomości języka szwedzkiego, lecz także w ich wybranych specjalizacjach branżowych. Otóż często mają oni dodatkowe wykształcenie medyczne, techniczne, prawne, ekonomiczne i inne, dzięki którym wykonają tłumaczenie nawet najbardziej specjalistycznego tekstu.

Oferujemy tłumaczenia w następującym zakresie:

  • tłumaczenie dokumentów medycznych, wypisów, kart chorób itp.,
  • tłumaczenia kart charakterystyki substancji chemicznych,
  • tłumaczenie ulotek reklamowych, tekstów marketingowych,
  • tłumaczenie umów, dokumentów handlowych,
  • tłumaczenia stron internetowych,
  • tłumaczenie dokumentów samochodowych, prawa jazdy,
  • inne tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne.
Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego też mogą być Państwo pewni bezwzględnego dotrzymywania ustalonego terminu, wysokiej jakości przekładu, poufności przesyłanych materiałów i rozsądnych cen.
tłumaczenia szwedzkich dokumentów

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne

Nasi tłumacze realizujący dla Państwa tłumaczenia finansowe i ekonomiczne są jednocześnie specjalistami z bogatym doświadczeniem w sektorze usług prywatnych oraz publicznych, bankach, instytucjach finansowych, biurach konsultingowych. Często posiadają również dorobek naukowy na wydziałach finansowych najlepszych uczelni w kraju i za granicą.

tłumaczenia prawnicze szwedzki

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Tłumaczenia specjalistyczne wymagają od tłumacza prowadzącego posiadania rzetelnej i aktualnej wiedzy merytorycznej z dziedziny, w której przekład realizuje. Dlatego naszymi tłumaczeniami prawnymi zajmują się tylko osoby z odpowiednim przygotowaniem zawodowym. Są to praktykujący prawnicy, radcy prawni, notariusze oraz nauczyciele akademiccy.

tłumaczenia dokumentacji technicznych

Tłumaczenia patentów

Możemy pochwalić się wieloma realizacjami dla firm, dla których realizowaliśmy tłumaczenia dokumentacji niezbędnych do uzyskania patentów na nowe produkty, wynalazki oraz innowacje technologiczne. Takie zlecenie wymaga od tłumacza dokładnej orientacji w aktualnych przepisach, rozporządzeniach oraz znajomości prawa kraju, w którym produkt ma zostać opatentowany.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Dzięki współpracy z wieloma szkołami wyższymi oraz uniwersytetami i akademiami wyspecjalizowaliśmy się w przygotowywaniu tłumaczeń tekstów medycznych. Zajmujemy się przekładem publikacji naukowych, podręczników, opracowań, treści wykładów oraz prezentacji multimedialnych oraz książek.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania