Profesjonalne tłumaczenia język hebrajski

tłumaczenia hebrajskiJeśli poszukują Państwo profesjonalnych tłumaczeń z języka hebrajskiego lub na język hebrajski zapraszamy do naszego biura. Oferujemy Państwu szereg możliwości tłumaczeniowych w obrębie tego języka. Wykonujemy tłumaczenia pisemne (zwykłe, techniczne i specjalistyczne) oraz ustne. Jest to oferta skierowana zarówno dla małych przedsiębiorstw, dużych instytucji, jak i Klientów Indywidualnych.

Cennik tłumaczeń pisemnych język hebrajski

Poniżej przedstawiamy ceny jakie oferujemy za tłumaczenia realizowane w trybie zwykłym, pilnym i ekspresowym. Jednocześnie pragniemy poinformować, że nierzadko ceny ulegają zmniejszeniu ze względu na objętość tekstu i termin jego realizacji. Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, którą otrzymają Państwo w ciągu pół godziny od złożenia zamówienia.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka hebrajskiego na język hebrajski z języka hebrajskiego na język hebrajski z języka hebrajskiego na język hebrajski
od 75 PLN od 80 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Oprócz zwykłych tłumaczeń zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi, w tym poświadczonymi. Współpracującymi z nami tłumacze to nierzadko osoby mające dodatkowe wykształcenie kierunkowe z medycyny, farmacji, prawa, ekonomii, techniki i wielu innych.

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneTłumaczymy:

 • dokumenty firmowe, umowy,
 • strony internetowe,
 • reklamy, ulotki, teksty marketingowe,
 • dokumenty medyczne, prawnicze, urzędowe,
 • publikacje naukowe, ulotki leków,
 • opisy maszyn, instrukcji obsługi i napraw urządzeń,
Oferujemy atrakcyjne ceny, dostosowane do rodzaju tekstu, stopnia jego skomplikowania i terminu realizacji. Dzięki rabatom, które oferujemy przy większych zleceniach oraz przy stałej współpracy rzesza zadowolonych Klientów stale się powiększa, a my zyskujemy cenne doświadczenie translatorskie.
tłumaczenia naukowe hebrajski

Tłumaczenia badań
naukowych

Dostęp do źródeł naukowych ułatwia pozyskiwanie wiedzy oraz zdobywanie informacji na temat najnowszych osiągnięć w nauce światowej. Tłumacząc teksty naukowe zawsze pamiętamy o tym, by unikać zmian znaczeniowych oraz dowolności interpretacyjnych. Nasze przekłady wyników badań, artykułów naukowych, książek czy opracować zawsze są rzetelne i precyzyjne.

tłumaczenia dokumentów hebrajski

Tłumaczenia publikacji naukowych

Jedną z naszych specjalizacji tłumaczeniowych z zakresu języka hebrajskiego są przekłady dedykowane uczelniom i szkołom wyższym, ich władzom, pracownikom oraz studentom. Chętnie tłumaczymy materiały edukacyjne, podręczniki, projekty, wyniki badań, opracowania, artykuły, dokumentację administracyjną, podania, zaświadczenia, certyfikaty oraz świadectwa.

tłumaczenia przysięgłe hebrajski

Tłumaczenia umów handlowych

Zajmujemy się realizacją tłumaczeń oraz redakcją umów handlowych m.in. z zakresu dystrybucji oraz sprzedaży produktów oraz usług. Wymaga to z naszej strony znajomości charakterystycznego języka prawniczego oraz dużej odpowiedzialności za każdą przetłumaczoną stronę. Dajemy Państwu gwarancję, iż każdy tekst jest zgodny z odpowiednimi uregulowaniami.

tłumaczenia dokumentów hebrajskich

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze na język hebrajski bądź z języka hebrajskiego są jednymi z najbardziej ważnych i wymagających tłumaczeń jakie oferujemy swoim klientom. Tłumaczymy umowy, pełnomocnictwa, dokumenty założycielskie spółek, akty notarialne, dokumenty sądowe, opinie i ekspertyzy prawne. Fachowość oraz wiedza o wysokim stopniu sformalizowania tych tekstów jest naszym atutem.

tłumaczenia turystyczne

Tłumaczenia turystyczne

Mapy turystyczne, prospekty reklamowe, menu restauracyjne, oferty szkoleniowe, usługi pielęgnacyjne, opisy hoteli, opracowania na temat obiektów zabytkowych, przewodniki – to tylko niektóre materiały, które chętnie przetłumaczymy dla Państwa firmy. Nasi tłumacze mają odpowiednie przygotowanie geograficzne, historyczne, kulturowe oraz socjologiczne.

tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych

Wielojęzyczna strona internetowa to przekład obejmujący nawet kilkadziesiąt różnych języków. Oprócz doskonale przetłumaczonych treści takich jak opis firmy, jej oferta czy zrealizowane projekty dostarczamy również usługi lokalizacyjne, dzięki którym mają Państwo pewność, że komunikaty spotkają się ze zrozumieniem pod każdą szerokością geograficzną.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę