Tłumaczenia litewski – przysięgłe, ustne, specjalistyczne

Oferujemy nie tylko dokładne i solidne tłumaczenia w kombinacjach językowych związanych z językiem litewskim, ale także profesjonalną obsługę naszych koordynatorów czuwających nad każdym zamówieniem.

Cennik tłumaczeń pisemnych języka litewskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem tłumaczeń z języka polskiego na litewski, a także z litewskiego na polski, który znajdą Państwo w tabeli poniżej. Jak widać oprócz standardowych tłumaczeń oferujemy tryb pilny i ekspresowy. Oferujemy indywidualną wycenę każdego tekstu, biorąc pod uwagę wszelkie możliwości obniżenia ceny tj. liczba powtórzeń, czy cyfr w danym dokumencie.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka litewskiego na język litewski z języka litewskiego na język litewski z języka litewskiego na język litewski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Sprawdzony zespół tłumaczy języka litewskiego

tłumaczenia litewskiTłumacze, z którymi współpracujemy to eksperci w swojej dziedzinie. Posiadamy dużą, ciągle aktualizowaną bazę tłumaczy z Polski, jak i z Litwy. Wielu z nich jest dodatkowo specjalistami z różnych dziedzin – ekonomii, prawa, techniki, medycyny, a także wielu innych. Do każdego zamówienia zawsze indywidualnie dobieramy najlepszego tłumacza specjalizującego się w danej branży.
Zajmujemy się tłumaczeniami:

 • medycznymi i farmaceutycznymi,
 • technicznymi, budowlanymi,
 • umów, dokumentów handlowych,
 • stron internetowych,
 • tekstów reklamowych,
 • dokumentów samochodowych.
 • specyfikacji handlowych itp.
Litewskie tłumaczenia w kombinacjach:

 • litewski-polski
 • polski-litewski
 • rosyjski-polski
 • litewski-rosyjski
 • litewski-angielski
 • angielski-litewski

Tłumaczenia techniczne z litewskiego i na język litewski

Wśród wielu rodzajów przekładów istnieją takie, które obok umiejętności translatorskich wymagają znajomości tematyki, której dotyczą. Są to tłumaczenia techniczne, inaczej zwane specjalistycznymi głównie ze względu na występujące w nich specjalistyczną terminologię. Obejmują one swym zakresem daną dziedzinę nauki lub konkretną branżę, taką jak prawo, medycyna, ekonomia, gospodarka, czy też technologie informatyczne. W tym zakresie, oferując Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, możemy poszczycić się profesjonalnym zapleczem eksperckim i współpracą z najlepszymi specjalistami z każdej z powyższych dziedzin.

Profesjonalne tłumaczenia zachowujące styl i takt wypowiedzi

Wysoka jakość oferowanych przez nas tłumaczeń jest wynikiem szczególnego sposobu prowadzonych przez nas działań, z uwzględnieniem szeregu różnych determinantów, wytycznych i zasad. W procesie tłumaczenia przywiązujemy wagę do istotnych elementów językowych, takich jak idiomy i rodzime wyrażenia. Dzięki temu nie deformujemy myśli i tez wyrażonych w oryginalnym tekście. Dokładamy również wszelkich starań, aby przygotowane przez nas tłumaczenia były tak poprawne, jak i barwne pod względem językowym. To wszystko potwierdza, że odcinamy się od schematów, przez co każdy zlecony nam materiał jest traktowany wyjątkowo.
Możemy również zaoferować tłumaczenia ustne – symultaniczne i konsekutywne, które są potrzebne zazwyczaj przy różnych konferencjach, spotkaniach biznesowych czy szkoleniach.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Wszystkie zlecenia realizujemy w uzgodnionym z Klientem terminie, a w razie wyjaśnienia wątpliwości pozostajemy z nim w ciągłym kontakcie. To dzięki zadowoleniu naszych Partnerów i ciągłemu rozwojowi zbudowaliśmy silną pozycję na rynku. W naszej pracy stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego też zapewniamy dyskrecję i poufność, krótkie terminy realizacji oraz rabaty dla stałych klientów, a także dla większych zamówień.

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: biuro@123tlumacz.com

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

tłumaczenia umów

Tłumaczenia umów i dokumentów

Wraz z naszym zespołem prawnym przygotujemy dla Państwa tłumaczenia wszelkich dokumentów prawniczych w tym przekłady umów i dokumentów firmowych na język litewski. Wśród przekładów, które cieszą się dużym powodzeniem, znajdują się również tłumaczenia dokumentacji przetargowych, dokumentów administracyjnych oraz pisma urzędowe i administracyjne.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe

Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę z zakresu ekonomii oraz finansów, co pozwala nam oferować tłumaczenia z tych dziedzin na najwyższym poziomie. Przetłumaczymy dla Państwa firmy biznesplany, rachunki, faktury, umowy, raporty, kontrakty, protokoły, oferty, audyty, bilanse, analizy ekonomiczne, sprawozdania finansowe oraz dokumentację bankową.