Tłumaczenia pisemne i ustne języka hindi

tłumaczenia hindiTłumaczenia w zakresie języka hindi, realizowane przez nasze biuro tłumaczeń, są wykonywane przez wykwalifikowaną i doświadczoną grupę tłumaczy. Do współpracy z nami zapraszamy firmy, instytucje i osoby prywatne. Gwarantujemy profesjonalne usługi, a także terminowe odesłanie gotowego już tekstu. Nasi Klienci mogą mieć pewność, iż każdy z nich trafia w ręce najlepszego tłumacza, który dokłada wszelkich starań, aby przekład był jak najwyższej jakości.

Cennik tłumaczeń języka hindi

Naszym Klientom oferujemy trzy tryby tłumaczenia – standardowy (5 stron rozliczeniowych dziennie), pilny (10 stron) i ekspresowy (15 stron). Dzięki temu Państwa tekst będzie zawsze gotowy na czas. Proponujemy kilka rodzajów przekładów – zwykłe, ogólne, specjalistyczne i ekspresowe.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka hindi na język hindi z języka hindi na język hindi z języka hindi na język hindi
od 75 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 105 PLN od 130 PLN od 140 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zapraszamy do przesłania nam Państwa tekstu, wycenimy go bezpłatnie i poinformujemy o kosztach zamówienia w ciągu pół godziny. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny za nasze usługi, które uwzględniają tłumaczenie w trybie zwykłym, pilnym i ekspresowym. Warto zauważyć, że każdy tekst wyceniamy indywidualnie i nierzadko udzielamy rabatów.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Sprawdzeni tłumacze, fachowa korekta

Nasze ogromne doświadczenie i zaangażowanie w pracę sprawia, że sukcesywnie powiększamy bazę klientów. Pomagają nam w tym profesjonalni tłumacze, którzy nierzadko są także native speakerami. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty oferujemy Państwu przekłady z języka hindi oraz na język hindi, które zawsze są bezbłędne i przede wszystkim zgodne ze standardami. Wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin takich jak prawo, medycyna, ekonomia, bankowość, informatyka czy technika, którymi zajmują się tylko tłumacze ze znajomością danej specjalizacji. Wszystko po to, by zapewnić Państwu najwyższej klasy pomoc i fachowe usługi.

Tłumaczenia przysięgłe języka hindi

  • Na Państwa życzenie realizujemy także tłumaczenia uwierzytelnione. Które wykonują tłumacze przysięgli. Przekłady te są potrzebne szczególnie przy dokumentach urzędowych typu: dyplomy, świadectwa, umowy o pracę, akty ślubu, pateny, itp.
Zapraszamy do kontaktu poprzez mail, telefonicznie lub osobiście w biurze. W każdym przypadku dokonamy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny Państwa tekstu.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Tłumaczenia dla firm

Tłumaczymy teksty z następujących dziedzin: architektura, kultura, psychologia, bankowość, ochrona środowiska, reklama, budownictwo, marketing, ekonomia, rolnictwo, elektronika, medycyna, motoryzacja, strony internetowe, farmacja, filozofia, historia, prawo i wiele innych.
tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne dotyczą szerokiego spektrum tematycznego. Swoim zakresem obejmują np. branżę budowlaną, motoryzacyjną, mechatronikę, budowę dróg, a nawet rolnictwo i medycynę. Wymaga to specjalistycznej wiedzy merytorycznej z każdej z tych dziedzin, dlatego naszymi współpracownikami są zawsze osoby z wykształceniem przynajmniej inżynieryjnym.

tłumaczenia dokumentacji technicznych

Tłumaczenia ekonomiczne

Wśród naszych klientów, dla których dostarczamy tłumaczenia ekonomiczne w zakresie języka hindi, są kancelarie biegłych rewidentów, biura rachunkowe, banki oraz instytucje finansowe. Teksty które tłumaczymy to m.in. dokumenty księgowe, dokumenty ubezpieczeniowe, dokumenty bankowe, raporty, analizy, biznesplany, prospekty emisyjne oraz wiele innych z zakresu ekonomii.

 

tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe

Jeśli chcą Państwo zbudować wizerunek swojej firmy poza granicami kraju lub wypromować za granicą konkretny produkt – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowych tłumaczeń marketingowych, w skład których wchodzi również przekład i jednoczesna lokalizacja haseł oraz kampanii reklamowych, które będą zrozumiałe na danym obszarze geograficznym.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia farmaceutyczne

Z naszych usług na tłumaczenia farmaceutyczne korzystają firmy farmaceutyczne, importerzy leków oraz firmy świadczące usługi rejestracyjne. Tłumaczymy dla nich wszelkiego rodzaju druki informacyjne takie jak charakterystyki leku, ulotki informacyjne oraz etykiety na opakowania. Nasze przekłady wykonują native speakerzy z przygotowaniem farmaceutycznym.

 
tłumaczenia turystyczne

Tłumaczenia turystyczne

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania tłumaczeniowe dla takich klientów z branży turystycznej jak hotele, biura podróży, internetowe systemy rezerwacji miejsc, blogi podróżnicze, przewoźnicy (linie lotnicze, koleje, operatorzy rejsów). Pomagamy w dostosowaniu Państwa strategii reklamowej do odpowiedniej grupy językowej oraz demograficznej, dzięki czemu jest ona bardziej skuteczna.

tłumaczenia motoryzacyjne

Tłumaczenia motoryzacyjne

Posiadamy duże doświadczenie w tłumaczeniach dedykowanych branży motoryzacyjnej. Co to oznacza? Oznacza to liczne realizacje w zakresie przekładów poradników motoryzacyjnych, katalogów, książek serwisowych, instrukcji napraw, eksploatacji i konserwacji urządzeń oraz pojazdów, a także broszur i materiałów marketingowych.

5/5 - szybkość ładowania