Profesjonalne tłumaczenia z języka i na język arabski

Oferujemy przekłady zwykłe, techniczne i specjalistyczne wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy języka arabskiego, w tym tłumaczy przysięgłych oraz native speakerów. Oprócz znakomitej znajomości języka arabskiego, wielu z nich to specjaliści z dziedzin takich jak ekonomia, prawo, medycyna, technika, itp. Dlatego mogą być Państwo pewni, że tekst, który zostanie nam powierzony będzie szybko i dokładnie przetłumaczony, a wasze dokumenty trafią do najlepszych specjalistów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy również weryfikacje i korekty tekstów. Koszt tłumaczenia każdego tekstu ustalamy indywidualnie, w zależności od specyfiki tłumaczenia, branżowego słownictwa, objętości tekstu oraz oczekiwanego terminu realizacji.

 • Wykonujemy także tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne.
Flaga Ligi Państw Arabskich

Flaga Ligi Państw Arabskich – utworzonej na mocy Paktu przez państwa powiązane wspólnotą języka, historii, kultury i religii.

Cennik tłumaczeń języka arabskiego

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem, w którym podane kwoty mogą ulec zmianie, ze względu na rodzaj, obszerność i termin wykonania zamówienia.

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka arabskiego na język arabski z języka arabskiego na język arabski z języka arabskiego na język arabski
od 55 PLN od 65 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 100 PLN od 110 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową 1500 znaków ze spacjami. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia przysięgłe język arabski

W naszym zespole znajdziesz tłumaczy przysięgłych języka arabskiego, dlatego tłumaczenia pism w celach urzędowych nie stanowią dla nas problemu, do najczęściej tłumaczonych zamówień tym zakresie możemy zaliczyć:
 • akty Urzędu Stanu Cywilnego
 • dokumentację sądową
 • dokumenty pojazdów
 • dokumenty urzędowe (KRS, US, ZUS)
 • umowy handlowe, faktury
 • akty notarialne
 • pełnomocnictwa
 • certyfikaty
 • dokumentację patentową
 • świadectwa i dyplomy szkolne
 • dokumentację medyczną
 • zaświadczenia lekarskie, i wiele innych.

Tłumaczenia dla firm

tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe

W ramach usługi tłumaczeń marketingowych przetłumaczymy dla Państwa broszury reklamowe, foldery promocyjne, ulotki informacyjne, katalogi produktowe, treści na wielojęzyczne strony internetowe wraz z ich lokalizacją (dostosowaniem do warunków kulturowych danego obszaru geograficznego) oraz treści do wykorzystywania w komunikacji w kanałach social media.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia budowlane

Jedną z naszych specjalizacji są tłumaczenia dokumentów związanych z branżą budowlaną. Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem projektów budowlanych, rysunków technicznych, dzienników budowy, projektów architektonicznych, kontraktów na międzynarodowe inwestycje budowlane, umów, dokumentów przetargowych oraz certyfikatów i zaświadczeń.

 
 
tłumaczenia turystyczne

Tłumaczenia dla branży turystycznej

Prowadząc biznes w branży turystycznej są Państwo zobligowani do prezentowania swoim zagranicznym klientom oraz współpracownikom treści w ich języku ojczystym. Dlatego nasze biuro tłumaczeń doskonale rozumie potrzeby biur turystycznych, przewodników wycieczek, właścicieli hoteli oraz lokalów gastronomicznych oferując im kompleksowe tłumaczenia biznesowe.

tłumaczenia dokumentów urzędowych

Tłumaczenia dla branży spożywczej

Proponujemy tłumaczenia  z języka arabskiego oraz na język arabski tekstów związanych z działalnością w branży spożywczej (etykiety, ulotki, skład chemiczny). Obsługujemy zarówno producentów spożywczych, którzy chcieliby eksportować swoje wyroby do krajów arabskojęzycznych jak również importerów produktów z Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania