Tłumaczenia albański zwykłe i przysięgłe

Tłumaczenia albańskiPoszukujesz tłumaczenia z języka albańskiego lub na język albański? Nasze biuro zapewni Ci profesjonalną pomoc zarówno jeśli chodzi o tłumaczenie językowe, jak i kompleksową obsługę koordynatora projektu, który bezpłatnie wyceni tekst i zajmie się jego realizacją. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługę, a w razie potrzeby umożliwimy ekspresowy czas finalizacji zamówienia.

Cennik tłumaczeń język albański

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem tłumaczeń, który zawiera cenę za 1 stronę rozliczeniową, która w przypadku tłumaczeń zwykłych wynosi 1500 znaków ze spacjami. Przy większych zleceniach (powyżej 50 stron) stosujemy atrakcyjne rabaty oraz indywidualną wycenę.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka albańskiego na język albański z języka albańskiego na język albański z języka albańskiego na język albański
od 90 PLN od 95 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

tłumacz przysięgły*W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zamów ekspresową i bezpłatną wycenę tłumaczenia

Zapraszamy do dogodnego dla Państwa kontaktu – poprzez stronę internetową , telefonicznie lub osobiście w biurze. Wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca, a o realizacji zlecenia sami Państwo podejmują decyzję.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Bezpieczeństwo i poufność

Wiemy jak ważne jest dla Państwa poprawne tłumaczenie, zachowanie poufności , niska cena i przyjazna atmosfera współpracy, dlatego też we wszystkich tych aspektach staramy się sprostać oczekiwaniom i zrozumieć Państwa potrzeby. Za każdym razem zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia i dotrzymujemy ustalonego terminu odbioru zlecenia.

Język albański: tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

tłumaczenia język albańskiDziałalność naszego biura opiera się na doświadczeniu i szeroko rozbudowanej bazie tłumaczy. Oferujemy Państwu przekłady zarówno z języka albańskiego jak i na język albański. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów zwykłych i specjalistycznych. Przy zleceniach tekstów specjalistycznych zawsze kontaktujemy się z tłumaczami, którzy oprócz profesjonalnej znajomości języka albańskiego posiadają również kierunkowe wykształcenie prawnicze, ekonomiczne, medyczne, biologiczne i inne. Szczególnie specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, którymi to zajmują się tłumacze mający certyfikaty NOT, czyli Naczelnej Organizacji Technicznej.

Tłumaczenia dla firm

Oprócz standardowych dokumentów typu umowy, akty notarialne, dokumenty urzędowe, strony internetowe, tłumaczymy także specyfikacje techniczne, prace naukowe, karty charakterystyki, oferty handlowe, karty produktów, broszury i foldery reklamowe.
tłumaczenia albański

Tłumaczenia biznesowe

Oferta tłumaczeń biznesowych obejmuje m.in. tłumaczenie wszelkiego rodzaju umów, kontraktów, dokumentacji z kontrahentami i pracownikami, podwykonawcami, pism, ofert, ale także treści marketingowych związanych z promocją Państwa firmy, jej produktów oraz usług. Usługi tłumaczeń biznesowych świadczymy w sposób kompleksowy i na najwyższym poziomie.

tłumaczenia przysięgłe albański

Tłumaczenia finansowe

Nasi specjaliści do spraw finansowych i ekonomicznych przetłumaczą do Państwa każdy dokument z tej dziedziny od prostych dokumentów w postaci faktur oraz rachunków po bardzo skomplikowane i rozbudowane raporty finansowe, prognozy ekonomiczne, biznesplany. Naszymi klientami są zarówno duże korporacje, jak i banki, biura rachunkowe oraz klienci indywidualni.

 
tłumaczenia dokumentacji technicznych

Tłumaczenia dokumentacji urzędowej

Z przyjemnością i pełnym zobowiązaniem podejmiemy się przetłumaczenia dla Państwa każdej dokumentacji urzędowej z języka albańskiego oraz na język albański. Wraz z naszym działem prawno-administracyjnym tłumaczymy pisma urzędowe, odwołania, oświadczenia, reklamacje, gwarancje, dokumentację przetargową i ofertową. A wszystko to w rozsądnych cenach.

tłumaczenia specjalistyczne farmacja

Tłumaczenia naukowe

Wraz z naszym zespołem specjalistów posiadających swój indywidualny dorobek naukowy z różnych dziedzin proponujemy Państwu tłumaczenia z języka albańskiego i na język albański treści i wyniki badań naukowych, opracowań, artykułów do prasy branżowej, publicznych wystąpień na międzynarodowych konferencjach naukowych, książek, czasopism oraz wykładów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania