Profesjonalne tłumaczenia z/na język portugalski

Tłumaczenia portugalskiZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura dotyczącą tłumaczeń związanych z językiem portugalskim. Oferujemy przekłady „z” i „na” język portugalski. Zapewniamy profesjonalną obsługę, minimum wymagań związanych z procesem zamówienia tłumaczenia i bardzo szybką jego realizację. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne przetłumaczenie każdego pisma, dokumentu czy książki.

Cennik tłumaczeń języka portugalskiego z/na język polski

Prosimy o zapoznanie się z poniższym cennikiem, w którym wyszczególniono wszelkie możliwe tryby, w jakich realizujemy zamówienia. Zapraszamy do kontaktu poprzez mail, telefonicznie lub osobiście w biurze, odpowiemy na wszelkie pytania oraz bezpłatnie wycenimy Państwa tekst.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka portugalskiego na język portugalski z języka portugalskiego na język portugalski z języka portugalskiego na język portugalski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Na porządku dziennym wpływają do nas prośby o tłumaczenie tekstów technicznych (tutaj pomagają nam specjaliści z certyfikatami NOT – Naczelnej Organizacji Technicznej), lekarze, prawnicy, informatycy oraz inni specjaliści, bez których przekładanie niektórych tekstów byłoby niemożliwe. Ale dzięki temu Państwo, jako nasi klienci, mogą być pewni pełnego profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Tłumaczenia dokumentów – zwykłe i przysięgłe

Możemy przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Oferujemy fachową i szybką obsługę, oraz konkurencyjne ceny

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, uwierzytelnione i zwykłe, nie stronimy od przekładów ekspresowych w razie pilnych sytuacji. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, ekspresowe tempo tłumaczenia oraz najwyższą jakość tłumaczonego tekstu, a także bezwzględną ochronę danych osobowych – Państwa dane nigdy nie są wykorzystywane do celów marketingowych.
tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych

Wielojęzyczna strona internetowa to aktualnie podstawowy środek do tego, by pozyskać zagranicznych klientów. W naszym biurze tłumaczeń doskonale o tym wiemy, dlatego zapewniamy Państwu przekład strony internetowej na każdy pożądany język w tym np. na język portugalski. W skład tej usługi wchodzi również usługa geolokalizacji tekstów marketingowych.

tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia dokumentów firmowych

Posiadając relacje biznesowe z zagranicznymi firmami zapewne niejednokrotnie spotykają się Państwo z problemem braku ważnych dokumentów w pożądanym języku obcym. Nasi specjaliści zajmą się przetłumaczeniem kontraktów, porozumień, umów, sprawozdań, raportów, materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz wszelkich innych dokumentów firmowych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Tłumaczenia dla branży turystycznej

Teksty dla branży turystycznej to dla nas często bardzo ciekawe doświadczenie. Obsługując naszych klientów mamy możliwość przygotowywać przekłady związane z podróżami, atrakcjami turystycznymi, odległymi zakątkami i ich zabytkami, Proponujemy kompleksowe przekłady wielojęzycznych stron internetowych, ofert biur podróży oraz hoteli i lokali gastronomicznych.

Tłumaczenia dla branży odzieżowej

Od lat współpracujemy z firmami z branży odzieżowej przygotowując profesjonalne tłumaczenia związane z terminologią przetwarzania odzieży, instrukcjami szycia, przygotowywaniem kolekcji, pracami magazynowymi oraz eksportem i importem materiałów, tkanin oraz gotowych wyrobów. Swoje usługi świadczymy w kraju, na terenie Europy oraz na całym świecie.

Tłumaczenia dla branży spożywczej

Producenci oraz przetwórcy żywności muszą stale pamiętać o wszelkich przepisach dotyczących stosowanej przez nich terminologii używanej zarówno podczas samego procesu produkcyjnego jak również w przypadku oznaczeń i informacji widniejących na etykietach i opakowaniach. Świadcząc swoje usługi dla przemysłu spożywczego śledzimy aktualne regulacje prawne.

Tłumaczenia dla przemysłu transportowego

W przypadku tłumaczeń dla sektora transportowego oraz logistyki stawiamy na połączenie wysokich kompetencji językowych oraz ścisłej wiedzy technicznej związanej z tą konkretną gałęzią przemysłu. Zajmiemy się przetłumaczeniem Państwa dokumentacji technicznej, instrukcjami obsługi i zaleceniami użytkowania, konserwacji oraz przeglądu maszyn i urządzeń.
  • Językiem portugalskim posługuje się 210 milionów ludzi na całym świecie, jest on szóstym językiem pod względem liczby osób nim mówiących w rankingu ogólnoświatowym. Ze względu na tą wszechobecność, zamówienia z języka portugalskiego i na język portugalski są bardzo popularne. W związku z tym, sukcesywnie poszerzamy grono tłumaczy języka portugalskiego celując w najlepszych specjalistów i native speakerów.
5/5 - szybkość ładowania