Tłumaczenia języka serbskiego – zwykłe, techniczne i specjalistyczne

Tłumaczenia serbskiOferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka serbskiego i na język serbski. Dzięki wieloletniej współpracy z tłumaczami o sprawdzonych umiejętnościach i dodatkowych specjalizacjach z dziedzin typu medycyna, prawo, technika, biologia czy fizyka mogą być Państwo pewni profesjonalnych i bezbłędnych przekładów. Inwestując w jakość naszych usług zyskujemy sobie grono stałych i zadowolonych klientów, które jest sukcesywnie powiększane.
Zajmujemy się tłumaczeniem:

  • tekstów medycznych  i farmaceutycznych,
  • tekstów technicznych i budowlanych,
  • umów, dokumentów handlowych,
  • kart charakterystyki substancji i preparatów chemicznych,
  • instrukcji obsługi maszyn i urządzeń,
  • stron internetowych i tekstów marketingowych,
  • dokumentacji patentowych,
  • innych dokumentów specjalistycznych i zwykłych.
Bezpłatna wycena tłumaczenia, pełna poufność i dyskrecja.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w naszym biurze, wówczas dokonamy bezpłatnej wyceny Państwa materiału tłumaczeniowego, biorąc pod uwagę jego objętość, stopień trudności oraz czas ewentualnej realizacji.

Zaufanie Klienta jest dla nas fundamentem każdego kontraktu. Wszystkie teksty zlecone do tłumaczenia traktujemy jako poufne.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą tabelą, która zawiera konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług translatorskich. Za każdym razem indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, kierując się strategią wysokiej jakości przy minimalnej cenie. Zapraszamy do przesłania swojego tekstu, a my zajmiemy się jego bezpłatną i niezobowiązującą wyceną.

Cennik tłumaczeń pisemnych języka serbskiego

Oprócz tłumaczeń w trybie zwykłym możemy zaproponować również tłumaczenia pilne (10 stron w trakcie 1 dnia roboczego) oraz ekspresowe (15 stron w trakcie 1 dnia roboczego).
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka serbskiego na język serbski z języka serbskiego na język serbski z języka serbskiego na język serbski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe

Współpracujemy z instytutami badawczymi na całym świecie w celu oferowania tłumaczeń naukowych na jak najwyższym poziomie. Śledzimy najnowsze wyniki badań klinicznych, współpracujemy z kadrą akademicką największych uczelni wyższych. proponujemy tłumaczenia publikacji naukowych, artykułów, książek, czasopism oraz prelekcji na międzynarodowe konferencje.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Wśród tłumaczeń specjalistycznych, które cieszą się sporym powodzeniem wśród naszych klientów, są te dedykowane branży medycznej. Tłumaczymy karty pacjentów, dokumentację dotyczącą przebiegu leczenia, instrukcje obsługi urządzeń i aparatury medycznej, branżowe publikacje z różnych dziedzin medycyny oraz teksty na potrzeby branży farmaceutycznej.

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne i prawnicze

W zakresie tłumaczeń prawnych i prawniczych naszymi klientami są kancelarie prawnicze, banki, spółki, organy administracji państwowej oraz osoby fizyczne. Nasi specjaliści to wykształceni prawnicy z przygotowaniem filologicznym w tym z języka serbskiego. Tłumaczymy m.in. umowy, pełnomocnictwa, akty notarialne, protokoły i orzeczenia, regulaminy, reklamacje.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne

W swoim gronie posiadamy licznych ekspertów uznanych przez środowiska finansowe i ekonomiczne w kraju i na świecie. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu i przygotowaniu filologicznemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najbardziej profesjonalne przekłady wszelkich raportów finansowych, prognoz ekonomicznych oraz umów i dokumentów rozliczeniowych.

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia biznesowe

Obsługa międzynarodowej korespondencji, współpraca z zagranicznymi kontrahentami, zlecanie prac podwykonawcom poza granicami kraju czy zatrudnianie ekspertów z innych krajów niż Polska, wymaga przetwarzania wielu obcojęzycznych dokumentów firmowych. Nasze biuro tłumaczeń oferuje kompleksowe przekłady całej dokumentacji biznesowej w Państwa firmie.

tłumaczenia informatyczne

Tłumaczenia informatyczne

Nasi lingwiści są wyspecjalizowani w branży IT oraz w dziedzinie nowoczesnych technologii i multimediów. Dla naszych klientów tłumaczymy specyfikacje techniczne aplikacji internetowych, materiały dotyczące innowacyjnych rozwiązań, sporządzamy tłumaczenia na potrzeby e-commerce, biznesów internetowych, platform oraz prezentacji multimedialnych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę