Profesjonalne tłumaczenia język duński

Dania to bardzo atrakcyjny rynek dla inwestorów, firm handlowych, producentów, usługodawców oraz wykwalifikowanych pracowników. Jest to jednocześnie rynek bardzo wymagający, świadomy oraz doświadczony. Dlatego też formułując swoją ofertę w języku duńskim, musisz mieć pewność, że trafia ona w specyficzne uwarunkowania zarówno kulturowe jak i geograficzne tego kraju. Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykłe, techniczne, specjalistyczne i uwierzytelnione z języka duńskiego i na język duński. Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Dokumenty można przysłać mailem lub złożyć osobiście w biurze.
tłumaczenia duński

Cennik tłumaczeń język duński – polski, polski – duński

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem poniżej, gdzie zaprezentowane są wszelkie możliwości cenowe. Jednak warto podkreślić, że cena z reguły ulega zmniejszeniu (szczególnie przy większych zamówieniach).
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka duńskiego na język duński z języka duńskiego na język duński z języka duńskiego na język duński
od 49 PLN od 55 PLN od 75 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 99 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Tłumaczymy w trybie zwykłym, pilnym (do 10 stron rozliczeniowych na następny dzień), a nawet ekspresowym (do 15 stron rozliczeniowych na następny dzień).

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

przysiegłe tłumaczenia duński

Tłumaczenia przysięgłe język duński

W kwestii tłumaczeń przysięgłych zajmujemy się uwierzytelnieniem urzędowych oraz handlowych dokumentów, świadczymy usługi zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Uwierzytelniamy dokumenty prawne i akty notarialne, tłumaczymy pełnomocnictwa, wyroki oraz postanowienia sądowe. Nasi tłumacze przysięgli to osoby cieszące się dużym zaufaniem publicznym, posiadające wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie potwierdzone licznymi realizacjami.
Tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia techniczne język duński

Materiały o charakterze technicznym wymagają specjalnego traktowania – oprócz wiedzy językowej niezbędna jest również znajomość branży, dla której dany tekst jest tłumaczony, w celu uwzględnienia jak najbardziej adekwatnego słownictwa i specyficznych uwarunkowań. Tłumaczymy dokumentacje maszyn, specyfikacje techniczne urządzeń, instrukcje obsługi, gwarancje, książki serwisowe. Obsługujemy każdą branżę, w której występuje tematyka techniczna i technologiczna m.in. przemysł, IT, transport, zakłady produkcyjne, logistyka i wiele innych.
tłumaczenia specjalistyczne duński

Tłumaczenia specjalistyczne język duński

Oprócz tłumaczeń technicznych w naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia z języka polskiego na język duński i z języka duńskiego na język polski również z innych specjalistycznych obszarów. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin nauki jak np. nauki medyczne, farmacja, prawo, marketing, biznes czy finanse. Swoje projekty konsultujemy z native speaker’ami języków, z których tłumaczenia nam zlecasz. W ten sposób mamy pewność, iż nawet najbardziej wąskie i specjalistyczne słownictwo nie jest dla nas przeszkodą.
tłumaczenia medyczne duński

Tłumaczenia medyczne język duński

Od wielu lat zajmujemy się również tłumaczeniami medycznymi i farmaceutycznymi, w których, prócz naszych standardowych wyróżników jakości takich jak profesjonalizm, szybkość realizacji oraz atrakcyjna cena, znaleźć można dodatkowy, a mianowicie wysoką odpowiedzialność za ostateczny kształt przekazywanej dokumentacji. Specjalną usługą w tym zakresie jest również oferta medycznych tłumaczeń przysięgłych, które w każdym przypadku konsultujemy z lekarzami danej specjalizacji zarówno z klinik prywatnych jak i przychodni publicznych czy uczelni wyższych.
 
Oferujemy Państwu przekłady standardowe i uwierzytelnione, a także ustne. Tłumaczymy dokumenty zwykłe, ale też specjalistyczne (marketingowe, medyczne, techniczne, ekonomiczne, itp.). Każde tłumaczenie może być zrealizowane także w trybie pilnym i ekspresowym. Do najbardziej popularnych przykładowych tekstów, którymi się zajmujemy można zaliczyć:

 • świadectwa, dyplomy, suplementy do dyplomu,
 • dokumenty samochodowe, prawo jazdy,
 • akty urodzenia, akty notarialne,
 • zaświadczenia o niekaralności, CV, podania,
 • raporty, sprawozdania finansowe,
 • patenty,
 • ulotki reklamowe.

Serdecznie zapraszamy do wysłania swojego tekstu drogą mailową, a jak najszybciej go wycenimy i prześlemy odpowiedź zwrotną.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania