Tłumaczenia z języka bośniackiego na polski i z polskiego na bośniacki

Tłumaczenia bośniackiJeśli potrzebujesz dobrych tłumaczeń z języka bośniackiego lub na język bośniacki – dobrze trafiłeś! Nasze biuro oferuje profesjonalne tłumaczenia i korekty językowe, ale przede wszystkim konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę klienta. Realizujemy profesjonalne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, jak i uwierzytelnione.

Cennik tłumaczeń język bośniacki

Zapraszamy do zapoznania się z tabelką zawierającą ceny oferowanych przez nas tłumaczeń. Zlecając nam swój tekst do przełożenia stawiają Państwo na optymalne koszty usług, dotrzymywanie ustalonych terminów oraz tłumaczenia dostosowane do swoich wymagań. Zachęcamy także do skorzystania z opcji niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny tłumaczenia.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka bośniackiego na język bośniacki z języka bośniackiego na język bośniacki z języka bośniackiego na język bośniacki
od 45 PLN od 50 PLN od 60 PLN od 70 PLN od 80 PLN od 90 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową 1500 znaków ze spacjami. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia specjalistyczne języka bośniackiego

Jako prężnie rozwijające się biuro tłumaczeń oferujemy Państwu szereg usług językowych związanych z językiem bośniackim. Realizujemy profesjonalne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, jak i uwierzytelnione. Doskonale wiemy, że sama znajomość języków tej branży nie wystarczy, dlatego też współpracujemy z tłumaczami, u których biegła znajomość języka bośniackiego idzie w parze z doświadczeniem i wykształceniem w dziedzinach takich jak:

  • Tłumaczenia specjalistyczne języka bośniackiegoMedycyna i farmacja
  • Budownictwo i rynek nieruchomości
  • IT i nowe technologie
  • Motoryzacja i przemysł produkcyjny
  • Prawo, handel międzynarodowy i administracja
  • Energetyka
  • Ekonomia i finanse
  • Turystyka i hotelarstwo

Tłumaczenia finansowe

Rynek usług finansowych jest wymagający oraz rządzi się sztywnymi regułami, którym sprostać mogą jedynie osoby bardzo dobrze przygotowane. Dlatego nasi tłumacze to jednocześnie wykształceni lingwiści oraz specjaliści w zakresie finansów, ekonomii i bankowości. Dzięki tym dwóm warunkom są w stanie przetłumaczyć dla Państwa nawet bardzo skomplikowane dokumenty.

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Aby profesjonalnie tłumaczyć dokumenty prawne oraz prawnicze nie wystarczy przygotowanie lingwistyczne. Tłumacz podejmujący się przekładów takich tekstów jak skomplikowane umowy, kontrakty, pisma procesowe czy gwarancyjne musi, oprócz wiedzy językowej, posiadać odpowiednie przygotowanie prawnicze. Dlatego nasi specjaliści to wykształceni prawnicy i radcy prawni.

Tłumaczenia informatyczne

W ramach tłumaczeń z języka bośniackiego oraz na język bośniacki proponujemy Państwu przekłady tekstów związanych z branżą informatyczną. Są to m.in. opisy działania aplikacji mobilnych, dokumentacje techniczne programów, instrukcje obsługi, tutoriale, regulaminy, przewodniki, a także artykuły przeznaczone do branżowej prasy dedykowanej informatyce i technologii.

Tłumaczenia farmaceutyczne

Dla naszych klientów z branży farmaceutycznej od lat z powodzeniem tłumaczymy zarówno opisy badań klinicznych jak i ich wyniki i opracowania, ulotki informacyjne leków oraz suplementów diety przeznaczone dla pacjentów oraz aptek i farmaceutów. Naszymi specjalistami w tej dziedzinie są tłumacze z dodatkowym przygotowaniem farmaceutycznym oraz medycznym.

Tłumaczenia dla przemysłu spożywczego

W ramach tłumaczeń specjalistycznych, które oferuje nasze biuro tłumaczeń, proponujemy Państwu kompleksowe tłumaczenia dla branży spożywczej. Oznacza to, że chętnie podejmiemy się przekładów zarówno tekstów związanych z produkcją żywności, jak i jej sprzedażą oraz promocją na rynkach zagranicznych z naciskiem na klientów posługujących się językiem bośniackim.

Tłumaczenia dla turystyki

Profesjonalne katalogi reklamowe, atrakcyjne broszury informacyjne, rzetelnie opracowane oferty, zachęcające menu restauracyjne są niewątpliwie pomocne w zdobyciu i utrzymaniu klientów usług turystycznych. Realizujemy zlecenia dla biur podróży, właścicieli obiektów zabytkowych i rekreacyjnych, linii lotniczych, właścicieli wypożyczalni samochodów oraz jachtów.
 

Tłumaczenia przysięgłe język bośniacki

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneW przypadku, gdyby potrzebowali Państwo przedstawić swój dokument w jakiejkolwiek instytucji państwowej czy urzędzie, możemy zaproponować tłumaczenie przysięgłe. Usługa ta jest wykonywana tylko przez tłumaczy mających potwierdzenie swoich lingwistycznych umiejętności przez Ministerstwo Sprawiedliwości, a dokument potwierdzony jest specjalną pieczęcią.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język bośniacki

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny
z języka bośniackiego na język bośniacki
język bośniacki od 55 PLN od 59 PLN

*Strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego obejmuje 1125 znaków wraz ze spacjami (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości). Ilość znaków naliczana jest w oparciu o tekst źródłowy. Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania