Tłumaczenia – język gruziński

tłumaczenia gruzińskiOferta naszego biura tłumaczeń obejmuje tłumaczenia z języka gruzińskiego oraz na język gruziński. Zaufały już nam tysiące Klientów Indywidualnych, firm i instytucji, z którymi na co dzień współpracujemy. W tabeli poniżej zamieściliśmy aktualne ceny, jednakże bardzo często udzielamy rabatów (szczególnie w przypadku dużych zamówień i dla stałych Klientów). Zapraszamy do przesłania swojego tekstu, który wycenimy w ciągu pół godziny i skontaktujemy się Państwem, by poinformować o ostatecznej cenie.

Cennik tłumaczeń język gruziński

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka gruzińskiego na język gruziński z języka gruzińskiego na język gruziński z języka gruzińskiego na język gruziński
od 75 PLN od 80 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia przysięgłe gruziński

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneNasze biuro zajmuje się tłumaczeniem tekstów prawniczych, administracyjnych i urzędowych. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi języka gruzińskiego. W kombinacji językowej polski-gruziński, gruziński-polski wykonujemy tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów urzędowych, sądowych i administracyjnych. W ofercie posiadamy 3 tryby realizacji zamówień: zwykły, pilny i ekspresowy.

Tłumaczenia gruziński techniczne i specjalistyczne

W zakresie tego języka wykonujemy  wszelkiego rodzaju tłumaczenia standardowe i specjalistyczne: począwszy od tłumaczeń instrukcji obsługi oraz umów handlowych skończywszy na trudnych tekstach technicznych przeznaczonych do publikacji oraz przekłady specyfikacji technicznej.  Aby byli Państwo pewni poprawności tłumaczenia zapewniamy sprawdzenie tłumaczonego materiału przez native speakerów.
tłumaczenia dokumentów gruziński

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Język prawniczy charakteryzuje się wysoką specjalizacją terminologiczną oraz formalizacją, której nieznajomość może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego też niezwykle ważnym warunkiem jest, by tłumaczenia z tej dziedziny dostarczały tylko osoby z odpowiednim przygotowaniem zawodowym tacy jak prawnicy, radcy prawni, adwokaci oraz sędziowie.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne

Firmy posiadające relacje biznesowe z zagranicznymi kontrahentami cenią sobie nasze podejście do tłumaczeń dokumentów finansowych i ekonomicznych – przede wszystkim rzetelność i zgodność z przepisami prawa obowiązującymi w danym regionie. Dzięki nam są w stanie bez problemu spełnić wszelkie wymogi administracyjne jakie się przed nimi stawia.

 
tłumaczenia medyczne gruziński

Tłumaczenia medyczne

Niezwykła precyzja tłumaczeń z zakresu medycyny sprawia, że jest to przedsięwzięcie przeznaczone wyłącznie dla tłumaczy, dla których takie dziedziny jak kardiologia, toksykologia, diagnostyka czy anestezjologia nie są zagadką. Wraz z naszymi specjalistami proponujemy Państwu tłumaczenie publikacji naukowych do prasy branżowej, wyników badań klinicznych oraz kart choroby.

Tłumaczenia tekstów języka gruzińskiego.

Tłumaczenia urzędowe

Dokumentami urzędowymi są wszelkie dokumenty wystawione przez upoważnione do tego jednostki organizacyjne, organizacje oraz podmioty w kraju i poza jego granicami. Bardzo często muszą być one uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego danego języka oraz opatrzone stosowną pieczęcią. Polecamy tłumaczenia dokumentacji urzędowej w zakresie języka gruzińskiego.

 
 
tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe

Państwa materiały marketingowe traktujemy kompleksowo. Oznacza to, że tłumaczymy całość Państwa komunikacji słownej oraz wizualnej z zagranicznymi klientami i kontrahentami. Zajmujemy się tłumaczeniem katalogów reklamowych, broszur informacyjnych, folderów ofertowych, ulotek, artykułów oraz treści przeznaczonych na wielojęzyczne strony internetowe.

tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia biznesowe

Doskonała znajomość branży, słownictwa, terminologii, orientacja w realiach, umiejętność lokalizacji kulturowej, odpowiednia interpretacja, świadomość różnic kulturowych, rozumienie zasad skutecznej komunikacji – to wartości, dzięki którym nasze tłumaczenia dokumentacji biznesowej niezmiennie cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Do Państwa firmy podejdziemy kompleksowo.

Tłumaczenia ustne języka gruzińskiego

Nasza oferta obejmuje również  tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne). Oddając tłumaczenie w ręce naszych zaufanych tłumaczy, przekonają się Państwo, że żaden język nie jest nam obcy i świat nie ma granic, dlatego też nasze tłumaczenia są rzetelne, solidne oraz terminowe.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania