Tłumaczenia z bułgarskiego i na bułgarski w konkurencyjnych cenach tylko u nas!

Tłumaczenia bułgarskiOferujemy Państwu najwyższej klasy tłumaczenia z języka bułgarskiego na polski, jak i z języka polskiego na bułgarski. Nasi tłumacze zadbają nie tylko o poprawność i bezbłędność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. Zapewniamy dokładne pod każdym względem tłumaczenia językowe i kompleksową obsługę naszych koordynatorów.

Cennik tłumaczeń języka bułgarskiego z/na język polski

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, informujemy jednocześnie, że ceny mogą ulec zmianie w zależności od objętości materiału tłumaczeniowego i rodzaju tekstu. Prosimy o przesłanie tekstu do tłumaczenia, a w ciągu pół godziny odeślemy pełną wycenę wraz z terminem realizacji.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka bułgarskiego na język bułgarski z języka bułgarskiego na język bułgarski z języka bułgarskiego na język bułgarski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy oprócz perfekcyjnej znajomości języka, specjalizują się w różnych dziedzinach. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione. Wśród nich możemy wyróżnić przekłady specjalistyczne: przemysłowe, techniczne, medyczne, prawne i wiele innych.
Przykładowe dokumenty jakie tłumaczymy to:

  • dokumenty firmowe, faktury, sprawozdania, umowy,
  • katalogi, slogany reklamowe,
  • korespondencja handlowa, akty, pełnomocnictwa,
  • formularze i inne materiały, także niejawne.
Niezależnie od rodzaju tekstu, jego objętości czy czasu realizacji zawsze dokładamy wszelkich starań, aby był on przetłumaczony w sposób, który będzie Państwa satysfakcjonował. Tłumaczenia wykonywane przez współpracujących z nami specjalistów spełniają międzynarodowe standardy. Jakość oferowanych przez nas usług, potwierdza zaufanie jakim obdarzają nas największe firmy, jak również osoby prywatne. W celu ustalenia szczegółów dotyczących tłumaczeń, czasu wykonania i kosztów konkretnych projektów, prosimy o kontakt poprzez mail, telefonicznie lub osobiście w biurze.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Specjalizacje naszych tłumaczy języka bułgarskiego

tłumaczenia umów język bułgarski

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Z języka bułgarskiego oraz na język bułgarski wykonujemy profesjonalne tłumaczenia prawne oraz prawnicze. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie prawa w kraju i za granicą oraz z wiodącymi kancelariami prawnymi, notariuszami, biurami konsultingowymi i działami prawnymi firm. Tłumaczymy umowy, akty, porozumienia oraz wiele innych.

tłumaczenia marketingowe bułgarski

Tłumaczenia marketingowe

Przetłumaczymy dla Państwa każdy rodzaj materiałów informacyjnych, reklamowych, promocyjnych oraz marketingowych, zarówno tych przeznaczonych do druku (foldery, katalogi, broszury, ulotki) jak i tych przeznaczonych do użytku elektronicznego (strony internetowe, treści prezentacji multimedialnych, komunikaty medialne oraz treści do mediów społecznościowych).

 
tłumaczenia przysiegłe

Tłumaczenia przysięgłe

W naszym zespole znajdą Państwo wielu tłumaczy przysięgłych języka bułgarskiego, którzy chętnie przetłumaczą dla Państwa wszelkie dokumenty związane z działalnością Państwa firmy bądź organizacji. Dokonujemy tłumaczeń uwierzytelnionych, dokonujemy sprawdzenia i poświadczenia tłumaczeń wykonanych przez inne osoby jak również sporządzamy odpisy dokumentów.

tłumaczenia specjalistyczne bułgarski

Tłumaczenia specjalistyczne

Prócz tłumaczeń zwykłych dostarczamy również wysokiej jakości tłumaczenia dokumentacji specjalistycznych. Są to przekłady z dziedzin, które wymagają kierunkowego wykształcenia oraz odpowiedniego przygotowania zawodowego. Obsługujemy branżę medyczną, farmaceutyczną, przemysł, firmy produkcyjne, branżę telekomunikacyjną i informatyczną oraz wiele innych.

 
 
tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe

Z języka bułgarskiego oraz na język bułgarski dokonujemy również tłumaczeń naukowych. Dzięki współpracy z uczelniami i szkołami wyższymi z całego świata mamy bezpośredni dostęp do najnowszych badań. W naszym zespole znajdą Państwo pracowników naukowych z wielu dziedzin, których wkład merytoryczny w tłumaczenia tekstów naukowych jest nieoceniony.

tłumaczenia biznesowe bułgarski

Tłumaczenia biznesowe

Oferujemy szereg profesjonalnych tłumaczeń biznesowych, które obejmują przekłady wszelkich dokumentów firmowych, finansowych, prawnych oraz prawniczych, marketingowych, urzędowych, personalnych oraz specjalistycznych. Kompleksowo zajmiemy się przetłumaczeniem Państwa dokumentacji biznesowej na język bułgarski bądź odwrotnie – z języka bułgarskiego na język polski.

 
Podstawowe informacje o języku bułgarskim
tłumacz języka bułgarskiego
Język bułgarski kwalifikuje się do tzw. bałkańskiej ligi językowej jako jeden z języków południowosłowiańskich. Cechuje go duże zróżnicowanie w obrębie poszczególnych dialektów – wyróżnia się m.in. gwary bałkańskie, rupskie, mizińskie i dialekt torłaszki. Językiem bułgarskim posługuje się niespełna 10 milionów ludzi na całym świecie. Chociaż jest językiem urzędowym tylko w Bułgarii, to jednak używa się go również w Rumunii, Serbii, Mołdawii, Macedonii, Grecji, Ukrainie i Turcji. Oznacza to, że przekład materiałów dotyczących własnej firmy na język bułgarski pozwoli na uzyskanie dostępu do względnie rozwiniętych rynków.
5/5 - szybkość ładowania