ZNAMY TWÓJ BIZNES. DZIĘKI NAM POZNA GO CAŁY ŚWIAT.

Z roku na rok z naszych usług korzysta coraz więcej firm. Wykonujemy dla nich przekłady dokumentacji niezbędnej do prowadzenia działalności na globalnym rynku produktów oraz usług. Nasi wyspecjalizowani tłumacze służą fachową pomocą w procesie nawiązywania kontaktów i rozmów z zagranicznymi partnerami biznesowymi.
 • Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu ustnym (symultanicznym i konsekutywnym) prelegentów występujących na konferencjach tematycznych, jak również wszelkich negocjacji i rozmów biznesowych.
To, co liczy się w świecie biznesu to przede wszystkim profesjonalizm i dokładność. To, co jest najważniejsze dla firm i instytucji, to rozwój i jak największe pole działania. To, co my, jako firma tłumaczeniowa możemy zaproponować w tym temacie, to przekłady typu:

 • korespondencja i sprawozdania finansowe ,
 • umowy i uchwały,
 • opisy wdrożeń,
 • dokumentacje księgowe i kadrowe,
 • akty i opinie prawne,
 • pełnomocnictwa i upoważnienia,
 • dokumenty przetargowe,
 • publikacje naukowe,
 • poczta elektroniczna oraz wiele innych dokumentów potrzebnych do działalności firmy na arenie międzynarodowej.
Nasze tłumaczenia biznesowe realizuje kadra wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych koordynatorów od momentu złożenia zamówienia, poprzez jego zlecenie odpowiedniemu pod względem językowym tłumaczowi, aż do finalizacji w wyznaczonym terminie.

Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz, dlatego możemy zaoferować tłumaczenia w trybie ekspresowym (materiał źródłowy to max. 15 stron przetłumaczonych w 1 dzień roboczy). Ponadto możemy zaproponować przekłady uwierzytelnione, które są opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego.

Certyfikat ISO 9001:2009 -123tlumacz.pl

Kompleksowa obsługa firmy

Opłacalne tłumaczenia dla firm

Zapewniamy tłumaczenia biznesowe wysokiej jakości, oferując jednocześnie korzystne ceny. Proponujemy konkurencyjne stawki, w których zawarte są wszystkie opłaty – co oznacza, że suma którą zobaczycie Państwo na rachunku będzie odzwierciedlać Państwa oczekiwania. Gwarantujemy brak ukrytych opłat.

Oferujemy także zniżki w przypadku tekstów powtarzających się, zatem rutynowe usługi tłumaczeniowe nie muszą już dłużej rujnować Państwa budżetu. Przed rozpoczęciem współpracy, chętnie przeprowadzimy wstępną wycenę. Nawet jeśli Państwa zlecenie wymaga niezwłocznej realizacji, zawsze mogą Państwo na nas polegać.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Nasze usługi: Za każdym razem indywidualnie dobieramy zespoły tłumaczy, opierając się na wyjątkowych potrzebach każdego projektu, przez co możemy zagwarantować, że nawet bardzo obszerna dokumentacja zostanie dostarczona na czas i w atrakcyjnej cenie, bez uszczerbku na wysokiej jakości świadczonych usług. Dokumenty techniczne, w tym patenty i instrukcje, są kierowane do tłumacza posiadającego doświadczenie i odpowiednią wiedzę specjalistyczną w danej dziedzinie.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z nastepujących dziedzin:

Przygotowując każde z tłumaczeń biznesowych, bierzemy pod uwagę Państwa potrzeby i preferencje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumaczeń tekstów z dziedziny marketingu i reklamy. Współpracując wyłącznie ze sprawdzoną kadrą tłumaczy i korektorów, zapewniamy techniczną dokładność i czytelny przekaz informacji uwzględniający lokalne preferencje językowe oraz idiomy.  Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową, telefonicznie lub osobiście w biurze, Zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

 
 • W związku z tym, że znakiem rozpoznawczym naszego biura tłumaczeń jest pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły, oferujemy Państwu weryfikację tłumaczeń. Usługa ta polega na dogłębnym sprawdzeniu przełożonego tekstu zarówno pod względem merytorycznym – tj. prawidłowości samego tłumaczenia, jak również w odniesieniu do poprawności językowej. Więcej informacji: weryfikacja i proofreading

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania