Oferta tłumaczeń dla księgowości

tłumacz przysięgłyJeśli potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dokumentów z zakresu księgowości, skontaktuj się z nami! Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z ekspertami w tej dziedzinie, a dzięki temu masz pewność, że w Twoich rozliczeniach i raportach w języku docelowym nie zabraknie wymaganej, specjalistycznej terminologii.
Polegając na naszym zespole, masz pewność, że:

  •  w terminie (lub szybciej, jeśli zajdzie potrzeba) dostarczymy Ci szczegółowo przetłumaczone dokumenty;
  •  nad przekładem pracować będzie grupa doświadczonych specjalistów z danej branży;
  •  pozostaniemy z Tobą w stałym kontakcie, a w razie pytań będziesz mógł skorzystać z całodobowej infolinii.
  • oferujemy najszybszy czas realizacji zleceń w branży, bez problemu skomunikujemy się w Twoim imieniu w ponad 40 językach.
Poprzez najbardziej kompleksowe testy, którym poddawani są zatrudnieni w naszej firmie tłumacze, jesteśmy pewni że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane przez jak najlepiej wykwalifikowaną osobę. Niezależnie od tego, czy Twoje zlecenie będzie dotyczyło rocznych lub półrocznych raportów, dokumentacji bankructwa, kartotek, międzynarodowych ofert dłużnych i kapitałowych papierów wartościowych, bilansów, zestawień przepływów pieniężnych lub oświadczeń dochodowych, nasza firma zawsze zapewni na czas tłumaczenie i usługi najwyżej jakości.

Precyzyjne tłumaczenia dokumentów firmowych

Oferujemy tłumaczenia rocznych lub półrocznych raportów, dokumentacji bankructwa, międzynarodowych ofert dłużnych, bilansów, zestawień przepływów pieniężnych i oświadczeń dochodowych, kartotek, a także kapitałowych papierów wartościowych i wielu innych dokumentów z zakresu księgowości. Precyzyjnie wykonane tłumaczenia tego typu istotne są zwłaszcza w międzynarodowych korporacjach. Opracujemy wiele wersji danego dokumentu – obsługujemy ponad 40 języków świata! Naturalnie posługujemy się specjalistyczną terminologią, tak ważną dla zachowania spójności wszystkich firmowych dokumentów.

Szczegółowo, skrupulatnie, specjalistycznie

Dzięki współpracy z tłumaczami, którzy na co dzień mają kontakt z branżą, możemy zapewnić szczegółowe przekłady dokumentów, wypełnionych terminami z zakresu księgowości, rachunkowości, fakturowania, kosztorysowania oraz obrotu giełdowego. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą pieczołowitością, gdyż wiemy, że niedokładnie przetłumaczony tekst może być przyczyną problemów z rozliczeniami firmy. Działający w pojedynkę tłumacze często nie są w stanie zapewnić kompleksowych usług, obejmujących wieloaspektowe prace nad danym dokumentem. Nasze biuro  współpracuje z szerokim gronem osób, a do każdego tłumaczenia dobieramy odpowiedni zespół. Dodatkowo, pracę nad przekładem dzielimy na kilka etapów, co znacznie podnosi jakość tekstu. Każde tłumaczenie podlega końcowemu sprawdzeniu przez osobę niezwiązaną z procesem, a „świeże spojrzenie” pozwala wyeliminować ewentualne nieścisłości.

Korzyści z naszej współpracy

Przy stałej współpracy z przedsiębiorstwami oferujemy specjalną kompleksową obsługę językową, wiążącą się z wieloma udogodnieniami, m.in. w postaci rabatów na tłumaczenia. Do dodatkowych przywilejów należy również możliwość korzystania z całodobowej infolinii, dostęp do systemu umożliwiającego wygodne przesyłanie plików do przekładu, pomoc dedykowanego opiekuna oraz możliwość otrzymania miesięcznej faktury zbiorczej, wygodniejszą w rozliczeniach od pojedynczych rachunków.

Oferując wysokiej jakości tłumaczenia, pragniemy przyczynić się do sukcesu Twojej firmy! Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnej wyceny przekładu Twoich dokumentów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń