Profesjonalne tłumaczenia z języka chorwackiego i na język chorwacki

Tłumaczenia chorwackiWykonujemy tłumaczenia z języka chorwackiego i na język chorwacki, które zawsze wykonywane są profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Oprócz darmowej i niezobowiązującej wyceny, oferujemy rzetelne i bezbłędne tłumaczenia, a także możliwość rabatów przy większych zleceniach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty tłumaczeń języka chorwackiego.

Cennik tłumaczeń języka chorwackiego z/na język polski

Obowiązujące ceny przedstawiamy w tabeli poniżej, jednak warto zaznaczyć, że mogą one uleć zmianie na korzyść klienta. Ma tu znaczenie objętość tekstu oraz jego rodzaj. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i poufnie, aby byli Państwo pewni profesjonalizmu naszych usług.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka chorwackiego na język chorwacki z języka chorwackiego na język chorwacki z języka chorwackiego na język chorwacki
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Realizujemy zamówienia także w trybie ekspresowym, gdy istnieje taka potrzeba (do 15 stron rozliczeniowych dziennie).

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Sprawdzona kadra tłumaczy języka chorwackiego

Wszelkie przekłady są wykonywane przez fachowców z odpowiednim wykształceniem filologicznym oraz nierzadko innym specjalistycznym, z branż takich jak medycyna, prawo, ekonomia, technika czy informatyka. W szczególności zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi i uwierzytelnionymi z języka chorwackiego oraz na język chorwacki. Oprócz pisemnych przekładów możemy zaoferować wsparcie tłumacza ustnego podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń, czy spotkań biznesowych. Oprócz darmowej i niezobowiązującej wyceny, oferujemy rzetelne i bezbłędne tłumaczenia, a także możliwość rabatów przy większych zleceniach.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

tłumaczenia dla branży turystycznej

Tłumaczenia dla branży turystycznej

W sezonie letnim wzrasta zainteresowanie tłumaczeniami na język chorwacki. Dużą grupę naszych klientów stanowią biura turystyczne, dla których świadczymy usługi przekładów zapewniających bezpieczeństwo chronionych danych, zwłaszcza danych osobowych, które często trafiają do zagranicznych hoteli, kwater prywatnych oraz innych miejsc odpoczynku.

tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe

Oferujemy usługi profesjonalnych i kompleksowych tłumaczeń marketingowych. Zajmujemy się przekładami wielojęzycznych stron internetowych, materiałów reklamowych przeznaczonych do druku takich jak katalogi i foldery. Przygotowujemy również tłumaczenia całych kampanii marketingowych z uwzględnieniem uwarunkowań kulturowych regionów, których one dotyczą.

 
 
tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami oraz kancelariami prawniczymi jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne tłumaczenia prawne i prawnicze na język chorwacki i z języka chorwackiego. Przetłumaczymy dla Państwa każdą umowę, kontrakt, sprawozdanie, dokumentację przetargową, pismo urzędowe i sądowe, świadectwo, rachunek, fakturę oraz wiele innych.

tłumaczenia dla przemysłu

Tłumaczenia dla przemysłu

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest przygotowywanie tłumaczeń dla przemysłu w tym przemysłu spożywczego, zbrojeniowego, kolejowego, metalurgicznego, lotniczego, chemicznego, przetwórczego, transportowego oraz wielu innych. W swoim gronie posiadamy specjalistów z wykształceniem kierunkowym we wszystkich tych dziedzinach. Zapraszamy do współpracy.

Podstawowe informacje o języku chorwackim:

tłumacz języka chorwackiegoJęzyk chorwacki to jeden z języków słowiańskich, a dokładniej południowosłowiańskich. W jego obrębie wyróżnia się trzy główne grupy dialektów: czakawski, kajkawski i sztokawski. Chorwacczyzną posługuje się blisko 7 milionów ludzi na całym świecie. Jest językiem urzędowym w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze oraz w niektórych jednostkach administracyjnych Austrii (Burgenland), Serbii (Wojwodina) i Włoch (Molise). Język chorwacki jest również używany w Słowenii. Decydując się na nawiązanie współpracy z partnerami prowadzącymi działalność na Bałkanach, warto przetłumaczyć na ten właśnie język materiały promocyjne i stronę internetową swojej firmy.

Oceń