Tłumaczenia pisemne języka macedońskiego

Tłumaczenia macedońskiOferujemy profesjonalne usługi tłumaczeń z języka macedońskiego i na język macedoński. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami tego języka, wśród których są także tłumacze przysięgli i native speakerzy, dlatego też mogą Państwo obdarzyć nas pełnym zaufaniem i powierzyć swoje dokumenty, a oddamy je przetłumaczone bezbłędnie i w sposób jak najbardziej poprawny zarówno pod względem treściowym jak i ortograficznym i gramatycznym.

Profesjonalne tłumaczenia! Konkurencyjne ceny! Szybkie terminy!

Właśnie tak działa nasze biuro – rzetelnie i solidnie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, zawsze bierzemy pod uwagę rodzaj tekstu, jego objętość i termin, na który potrzebują Państwa tłumaczenia.

Cennik tłumaczeń języka macedońskiego

Poniżej znajdą Państwo cennik naszych usług tłumaczeniowych dotyczących języka macedońskiego. Zapewniamy darmową i niezobowiązującą wycenę, a także kompleksową obsługę koordynatorów, którzy z chęcią uwzględniają Państwa potrzeby.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka macedońskiego na język macedoński z języka macedońskiego na język macedoński z języka macedońskiego na język macedoński
od 49 PLN od 55 PLN od 75 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 99 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

  • Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego też zawsze dbamy o szybką i sprawną obsługę oraz indywidualne i profesjonalne podejście do każdego. Wycena materiału tłumaczeniowego jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Podejmujemy się przekładów wszystkich tekstów,a do tych, którymi najczęściej się zajmujemy należą:
tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione

  • dokumenty firmowe, faktury, dokumentacje przetargowe;
  • katalogi,  teksty marketingowe, strony internetowe;
  • sprawozdania, umowy, raporty, opinie, statuty;
  • korespondencje handlowe, oferty, reklamacje;
  • akty, pełnomocnictwa, formularze,
  • dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi;
  • Badania i testy medyczne, karty charakterystyki;

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

tłumaczenia dokumentacji technicznych

Tłumaczenia dokumentów firmowych

W zakresie języka macedońskiego wykonujemy z powodzeniem również kompleksowe tłumaczenia wszelkich dokumentów firmowych związanych z bieżącym, codziennym prowadzeniem działalności. Tłumaczymy dokumentację administracyjną, dokumenty prawne, oferty oraz zapytania ofertowe, dokumenty fiskalne takie jak rachunki czy faktury oraz wiele innych.

tłumaczenia umów język macedoński

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne

Wraz z naszymi specjalistami finansowymi z przygotowaniem lingwistycznym oraz merytorycznym z zakresu bankowości i ekonomii chętnie realizujemy tłumaczenia również z tego sektora. Przygotowujemy przekłady sprawozdań finansowych, umów, dokumentacji kredytowej, reklamacyjnej oraz ubezpieczeniowej dla firm prywatnych, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Ekspresowa realizacja tłumaczeń

ekspresowe tłumaczeniaNasze standardowe tłumaczenia dostarczamy w sposób sprawny i możliwie jak najszybszy. W sytuacji jednak, gdy potrzebują Państwo ekspresowej realizacji danego tłumaczenia, również dajemy Państwu taką możliwość. Wtedy Państwa projekt otrzymuje priorytetowy status i zajmujemy się nim natychmiastowo. Usługa niezwykle przydatna w nagłych przypadkach.
5/5 - szybkość ładowania