Profesjonalne tłumaczenia język ormiański (armeński)

tłumaczenia ormiańskiOferujemy Państwu tłumaczenia językowe w zakresie języka ormiańskiego – zarówno z, jak i na język ormiański. Naszą ofertę kierujemy do wydawnictw, prasy, biur tłumaczeń, przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych. Zakres naszych usług obejmuje tłumaczenia pisemne: zwykłe i specjalistyczne oraz ustne: konsekutywne i symultaniczne.
Do każdego tłumaczenia indywidualnie dobierany jest tłumacz posiadający dodatkową wiedzę w dziedzinie, której dotyczy zamówienie. Zawsze dbamy o to, by tłumaczenie, które trafia do Państwa rąk, było rzetelne – nie tylko pod względem gramatycznym i ortograficznym – ale by przede wszystkim odzwierciedlało sens zawarty w tekście źródłowym.

Cennik tłumaczeń języka ormiańskiego z/na język polski

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka ormiańskiego na język ormiański z języka ormiańskiego na język ormiański z języka ormiańskiego na język ormiański
od 75 PLN od 80 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

*Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami). W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język ormiański

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny
na polski z polskiego
język ormiański od 90 PLN od 90 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową (1125 znaków ze spacjami).

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione

Stała współpraca przynosi same korzyści!

  • Stałym klientom oferujemy m.in.: atrakcyjne rabaty na tłumaczenia, zarówno ustne (symultaniczne i konsekutywne), jak i pisemne wszelkich dokumentów; możliwość współpracy z wybranym tłumaczem; dostęp do systemu, umożliwiającego wygodne przesyłanie tekstów do tłumaczenia, a także szybki kontakt.

Tłumaczenia pisemne z języka ormiańskiego na język polski i z języka polskiego na język ormiański:

  • dokumentów technicznych (instrukcje obsługi, instrukcje serwisowe, certyfikaty)
  • stron internetowych (wykonujemy również lokalizację)
  • dokumentów firmowych (raporty, analizy, faktury, korespondencja)
  • dokumentów marketingowych (ulotki, broszury, hasła reklamowe, artykuły)
  • dokumentów prawniczych (akty notarialne, akty spadkowe, dowody osobiste)
  • dokumentów medycznych i farmaceutycznych (karty pacjentów, wypisy lekarskie, opisy chorób, ulotki leków)
  • oraz wiele innych dokumentów i pism
tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia ekonomiczne

Tłumaczenia ekonomiczne są bardzo szerokim działem, w skład którego wchodzą takie zakresy tematyczne jak finanse, bankowość, księgowość, audyt, podatki, operacje walutowe, dokumenty eksportowe i importowe. Przetłumaczymy dla Państwa deklaracje celne, dokumentację przewozową, dokumenty bankowe oraz każdą fakturę i rachunek w języku ormiańskim.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia specjalistyczne

W naszym zespole działa grupa tłumaczy, których domeną są tłumaczenia specjalistyczne z takich dziedzin jak medycyna, prawo, telekomunikacja, informatyka, psychologia, przemysł, produkcja żywności, produkcja odzieży, transport i logistyka. Teksty Państwu dostarczane są sprawdzane kilkakrotnie pod kątem poprawności językowej i merytorycznej.

 
 
tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia farmaceutyczne

Dostarczając Państwu tłumaczenia z dziedziny farmacji posługujemy się również naszą wiedzę z zakresu chemii, medycyny, biochemii czy statystyki. Zajmujemy się przekładami ulotek informacyjnych dołączanych do leków, tekstów umieszczanych na opakowaniach, dokumentacją opisującą skład i działanie leków oraz materiałami marketingowymi dla firm farmaceutycznych.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia naukowe

Realizacja tłumaczeń naukowych to współpraca zarówno ze środowiskiem akademickim jak również z instytutami badawczymi w kraju oraz na całym świecie. Nasi pracownicy są tłumaczami z przygotowaniem zawodowym w wybranych dziedzinach nauki. Teksty z biotechnologii z języka lub na język ormiański przygotuje dla Państwa native speaker o znaczących dokonaniach naukowych.

 
 
tłumaczenia informatyka

Tłumaczenia informatyczne

Nowoczesne firmy z branży IT cenią sobie współpracę z nami w zakresie tłumaczeń tekstów specjalistycznych. Działamy szybko i skutecznie, orientujemy się w najnowszych dokonaniach na rynku nowych technologii, posiadamy wiedzę o programowaniu, budowie aplikacji i serwisów internetowych. Wiemy również, jak pisać, by dotrzeć do komputerowych geeków.

tłumaczenia telekomunikacja

Tłumaczenia telekomunikacyjne

W zakresie tłumaczeń telekomunikacyjnych naszymi specjalistami są inżynierowie z odpowiednim przygotowaniem językowym, a klientami firmy działające w obszarze telekomunikacji, radiofonii oraz telewizji. W ramach tej usługi tłumaczymy specyfikacje techniczne, oprogramowanie telefonów komórkowych, dokumentację z zakresu telewizji internetowej oraz opisy infrastruktury.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania