Profesjonalne tłumaczenia język estoński

Tłumacz estońskiNasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka estońskiego w różnych kombinacjach (estoński – polski, polski – estoński oraz kombinacje z innymi językami tj. angielski, niemiecki, rosyjski, litewski i łotewski.). Wszystkie wykonywane przez nas tłumaczenia mają najwyższą jakość na rynku, są spójne terminologicznie, solidne, dopracowane również pod względem stylistycznym i gramatycznym. Oferujemy nie tylko atrakcyjne stawki cenowe za profesjonalne przekłady, ale także różne tryby wykonania zlecenia: od standardowego, przez pilny, aż do ekspresowego.

Cennik tłumaczeń języka estońskiego

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem, który zawiera bardzo atrakcyjne stawki. Dodatkowo w zależności od poziomu trudności tekstu i jego obszerności ceny mogą być negocjowane. Zapraszamy do darmowej i niezobowiązującej wyceny.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka estońskiego na język estoński z języka estońskiego na język estoński z języka estońskiego na język estoński
od 95 PLN od 95 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

*Cena netto za stronę obliczeniową 1500 znaków ze spacjami. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenie dokumentów i pism urzędowych

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneProfesjonalnie przetłumaczymy na estoński umowy handlowe, karty charakterystyki produktów, patenty, dokumentacje techniczne, strony internetowe, etykiety, dokumenty urzędowe, protokoły czy akta sądowe. Doskonale znamy normy obowiązujące w tamtejszym słownictwie urzędowym, a także medycznym, przemysłowym i ekonomicznym. Współpracując wyłącznie z native speakerami  języka estońskiego jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym dostawcą usług tłumaczeniowych dla szeregu polskich i zagranicznych firm oraz instytucji.

Tłumaczenia przysięgłe język estoński

Pragniemy poinformować, że w Polsce nie funkcjonuje urząd tłumacza przysięgłego tego języka. Jednak Polska i Estonia zawarły porozumienie o wzajemnym uznawaniu dokumentów, na mocy którego tłumaczenia uwierzytelnione może wykonywać osoba bez uprawnień tłumacza przysięgłego. Wystarczy, by taki dokument był zatwierdzony przez notariusza. Niestety nie każdy tłumacz jest do tego uprawniony, a listę osób, które mogą takie przekłady wykonywać posiada Ambasada Estonii.

Najczęściej tłumaczymy:

Dla osób prywatnych:

 • korespondencję prywatną,
 • cv, listy motywacyjne, życiorysy itp.
 • świadectwa, dyplomy, suplementy do dyplomu,
 • dokumenty samochodowe,
 • oferty handlowe,
 • streszczenia prac, itp.
Dla firm i instytucji:

 • korespondencję firmową,
 • strony internetowe, ulotki marketingowe,
 • karty techniczne produktów, opisy techniczne
 • artykuły techniczne i specjalistyczne,
 • umowy, wnioski, opinie prawne,
 • dokumentacje przetargowe,
Teksty, które otrzymujemy, traktowane są poufnie i nigdy nie trafiają w ręce osób trzecich. W podziękowaniu za lojalność i stałą współpracę oferujemy naszym Klientom atrakcyjne rabaty i dogodne warunki płatności.

Tłumaczenia dla firm

 
tłumaczenia medyczne estoński

Tłumaczenia medyczne

W celu dostarczenia Państwu tłumaczeń medycznych z języka estońskiego oraz na język estoński zatrudniliśmy wielu tłumaczy z przygotowaniem medycznym, farmaceutycznym i pielęgniarskim. Daje to Państwu gwarancję, że przekłady ulotek informacyjnych leków, kart choroby, wypisów szpitalnych oraz innej dokumentacji medycznej zostaną przygotowane na najwyższym poziomie.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe

Wraz z naszymi specjalistami z różnych dziedzin nauki (medycyna, biologia, biotechnologia, chemia, fizyka, inżynieria środowiska, energetyka) proponujemy Państwu tłumaczenia naukowe poparte odpowiednim przygotowaniem tłumaczy je realizujących. Są to np. opisy przeprowadzanych badań, ich wyniki, opisy procedur, ale także instrukcje obsługi specjalistycznej aparatury.

 
 
tłumaczenia techniczne estoński

Tłumaczenia dokumentacji urzędowej

W zakresie tłumaczeń dokumentacji urzędowej jesteśmy w stanie zaproponować przekłady wszelkiego rodzaju pism, oświadczeń, zaświadczeń, decyzji, zapytań ofertowych, umów, kontraktów, wezwań do wyjaśnień, dokumentacji przetargowych oraz wielu innych. Na bieżąco śledzimy każdą zmianę w obowiązujących ustawach, przepisach oraz rozporządzeniach.

tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia dla szkół wyższych

Regularnie współpracujemy z licznymi szkołami oraz uczelniami wyższymi w kraju i za granicą. W ramach tej współpracy tłumaczymy teksty edukacyjne takie jak książki czy artykuły pracowników akademickich, treści wykładów, zajęć oraz prezentacji, ale także wszelką dokumentację administracyjną związaną np. z międzynarodowymi wymianami studentów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Języki estoński należy do grupy języków uralskich i jest językiem urzędowym w Estonii, posługuje się nim większość mieszkańców Estonii oraz ludność mieszkająca na pograniczu Estonii. Przetrwało w nim wiele tradycyjnych elementów. Ilość osób posługujących się tym językiem to około 1,1 miliona osób, w języku estońskim istnieją trzy dialekty: północno-estoński, południowo-estoński oraz północno-wschodni. Ten ostatni używany jest w rejonach nadmorskich, w XVI wieku istniały dwie odmiany literackie języka estońskiego (na bazie dialektu północno-estońskiego i południowo-estońskiego), w XX na bazie dialektu północnego ukształtował się jeden język literacki i różnice pomiędzy dialektami uległy zatarciu, ciekawostką jest, że większość samogłosek w języku estońskim jest długa i hiperdługa stąd mowa Estończyków odbierana jest przez cudzoziemców jako powolna.
tłumacz estoński