Profesjonalne tłumaczenia język kataloński

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia zarówno z języka polskiego na kataloński, jak i odwrotnie – z katalońskiego na polski. Dzięki współpracy z native-speakerami, oferujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka i na język kataloński artykułów naukowych, dokumentacji technicznych, dokumentacji przetargowych, raportów, ofert i opracowań w zakresie turystyki, stron internetowych, literatury pięknej itp.
tłumaczenia kataloński
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi językowe w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych. Oczywiście nasza oferta jest skierowana nie tylko do firm, lecz także do instytucji państwowych i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cennik tłumaczeń języka katalońskiego z/na język polski

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka katalońskiego na język kataloński z języka katalońskiego na język kataloński z języka katalońskiego na język kataloński
od 60 PLN od 60 PLN od 75 PLN od 75 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna

*Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami). W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język kataloński

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny
na polski z polskiego
język kataloński od 90 PLN od 109 PLN
tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneWśród najczęściej tłumaczonych dziedzin możemy wymienić m.in.:

  • tłumaczenia techniczne,
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia finansowe,
  • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
  • tłumaczenia informatyczne,
  • tłumaczenia marketingowe oraz tłumaczenie innych dziedzin.
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania, a także zapewnimy darmową i niezobowiązującą wycenę.
tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia biznesowe

Proponujemy Państwu powierzenie naszemu biuru tłumaczeń wszystkich dokumentów związanych z bieżącą działalnością Państwa firmy. Kompleksowo otoczymy opieką językową wszelkiego rodzaju umowy, oferty, zapytania, treści marketingowe, dokumenty administracyjne, księgowe, finansowe. Cały pakiet tłumaczeń biznesowych w jednym miejscu.
tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Rzetelne oraz merytorycznie poprawne tłumaczenia dokumentów prawnych możemy Państwu zapewnić dzięki współpracy z tłumaczami z przygotowaniem kierunkowym. Tłumaczymy umowy, akty prawne, analizy, opinie, pełnomocnictwa, regulaminy, decyzje, pisma procesowe, dokumenty rejestracyjne spółek. Naszymi klientami są zarówno kancelarie jak i działy prawne firm.
tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych

Chętnie i sprawnie przetłumaczymy dla Państwa wielojęzyczne strony firmowe zarówno te proste, informacyjne jak również te będący rozbudowanymi portalami. Oprócz standardowego tłumaczenia treści na nich zawartych dostarczamy również ich lokalizację geograficzną oraz kulturową, dzięki której Państwa komunikacja z potencjalnym klientem zagranicznym będzie zindywidualizowana.
tłumaczenia turystyczne

Tłumaczenia dla branży turystycznej

W zakresie tłumaczeń turystycznych nacisk kładziemy na dostarczanie profesjonalnie przełożonych przewodników turystycznych, map, tablic informacyjnych, broszur i katalogów oraz przewodników audio dla właścicieli i zarządców obiektów zabytkowych, muzeów oraz obiektów rekreacyjnych. Obsługujemy wszystkie dialekty języka hiszpańskiego w tym język kataloński.
tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia dla branży spożywczej

Jako że doskonale znamy terminologię oraz specyfikę branży spożywczej, jesteśmy w stanie dostarczać przekłady o tej tematyce na najwyższym poziomie. Tłumaczymy etykiety produktów spożywczych, hasła i teksty na opakowaniach, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji spożywczej, umowy handlowe z dostawcami oraz importerami półproduktów.
tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia dla branży budowlanej

Nasze zasoby oraz możliwości w zakresie tłumaczeń budowlanych pozwalają nam tłumaczyć dla Państwa z języka katalońskiego oraz na język kataloński takie dokumenty jak dokumentację podwykonawczą, katalogi, budżety, sprawozdania z nadzoru i kontroli, specyfikacje techniczne instalacji, projekty budowlane, developerskie oraz analizy opłacalności.

  • Decydując się na międzynarodowy rozwój swojej firmy, a zatem na wprowadzenie jej na rynek zagraniczny, warto zapoznać się ze specyfiką językową danego państwa. Biorąc pod uwagę na przykład Hiszpanię, w której istnieją 3 dialekty uznane za regionalne języki urzędowe (kataloński, baskijski i galicyjski), należy skupić się na tym dialekcie, który obowiązuje w interesującym nas miejscu.
Nie zwlekaj – przyjdź, zadzwoń, wyślij mail – zawsze odpowiemy!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania