Tłumaczenia fiński – fachowo, terminowo, bez ukrytych kosztów!

tłumaczenia fińskiZapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego biura tłumaczeń dotyczącą języka fińskiego. Chcielibyśmy Państwu zaoferować możliwość tłumaczeń z języka fińskiego na polski oraz inne języki obce, a także na język fiński. Domeną naszej firmy jest doświadczenie, rzetelność i zaufanie, które procentuje coraz większą bazą stałych klientów.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą tabelą, w której zamieszczone są standardowe ceny za różne tryby tłumaczeń (zwykły, pilny i ekspresowy). Warto jednak podkreślić, że staramy się wychodzić na przeciw Klientom i często udzielamy rabatów. Zapraszamy do darmowej i niezobowiązującej wyceny, którą otrzymają Państwo do pół godziny od zgłoszenia.

Cennik tłumaczeń języka fińskiego z/na język polski

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka fińskiego na język fiński z języka fińskiego na język
fiński
z języka fińskiego na język
fiński
od 70 PLN od 75 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka fińskiego, jak i na język fiński:

 • zwykłe,
 • uwierzytelnione,
 • techniczne i specjalistyczne,
 • ustne: symultaniczne i konsekutywne.
W ramach tłumaczeń specjalistycznych przekładamy:
 • dokumenty medyczne, które muszą być wykonane bezbłędnie, bo są najważniejsze – dotyczą zdrowia i życia, są wykonywane przez tłumaczy o specjalizacjach medycznych, mogą to być np.: broszury medyczne, wypisy ze szpitala, dokumentacja chorób, oferty handlowe, czy dokumenty farmaceutyczne
 • dokumenty techniczne, które z kolei są bogate w specjalistyczne słownictwo z branży budowlanej, przemysłowej, handlowej itp. Tutaj możemy wymienić instrukcje obsługi maszyn, dokumentacje patentowe, instrukcje patentowe itp.
 • dokumenty prawne, wykonywane są tylko przez tłumaczy prawników, ponieważ dane wykorzystywane w tłumaczeniach muszą być bezwzględnie chronione. Tłumaczymy m.in.: pisma sądowe, umowy cywilnoprawne, orzeczenia, interpretacje wyroków, dokumenty sądowe itp.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Oferta tłumaczeń dedykowana dla firm

tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia biznesowe

Polecamy nasze biuro tłumaczeń zwłaszcza w kwestiach rzetelnych i regularnych tłumaczeń biznesowych. Oznacza to, że w ciągu miesiąca zlecają nam Państwo przekłady bieżących dokumentów takich jak umowy, faktury, oferty, zaświadczenia, zapytania ofertowe, a my realizujemy je na bieżąco rozliczając się z Państwem raz w miesiącu. To bardzo wygodna forma współpracy.

tłumaczenia motoryzacyjne

Tłumaczenia motoryzacyjne

W ramach tłumaczeń motoryzacyjnych w języku fińskim proponujemy Państwu przekłady dokumentów rejestracyjnych, książek serwisowych, kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej oraz innych tekstów motoryzacyjnych np. z przeznaczeniem do czasopism branżowych bądź na portale internetowe o tematyce samochodowej czy transportowej.

Tłumaczenia fiński techniczne

Tłumaczenia instrukcji obsługi

Poprawnie przetłumaczona instrukcja obsługi ma niebagatelne znaczenie zarówno dla Ciebie jak i Twojego klienta. Jeśli, z jakichś powodów, instrukcja ta zostanie przetłumaczona źle, odbije się to zarówno na Twoim kliencie (będzie miał problem ze zrozumieniem, w jaki sposób ma użytkować produkt Twojej firmy) jak i na Tobie (pozostawi negatywne wrażenie o całej Twojej marce). Dlatego jedną z naszych usług dla Twojej branży jest wielojęzyczne tłumaczenie wszelkich instrukcji obsługi.

tłumaczenia fińskich artykułów

Tłumaczenia materiałów prasowych

Specjalizujemy się w tłumaczeniach notatek prasowych, artykułów, wywiadów eksperckich, wyników badań oraz wszelkich innych materiałów, które Twoja firma publikuje zarówno w tradycyjnej prasie drukowanej jak i w Internecie. Doskonale znając specyfikę branży telekomunikacyjnej oddajemy w Twoje ręce tłumaczenia szyte na miarę Twojego przedsiębiorstwa, tak, że czytelnik nie ma wątpliwości, iż ma do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

lokalizacja i tłumaczenia fiński

Lokalizacja aplikacji mobilnych

Przemysł telekomunikacyjny i nowe technologie zawsze idą ze sobą w parze. Powszechny dostęp do Internetu, wzrost zamożności społeczeństw, podróże oraz chęć poznawania świata sprawiły, iż rozwój urządzeń przenośnych oraz aplikacji na nich dostępnych, to obecnie ogromna gałąź gospodarki. Tłumacząc i lokalizując dla Ciebie aplikacje mobilne, pomagamy Ci dotrzeć do wszystkich potencjalnych klientów, którzy mogą w każdej chwili skorzystać z usług, jakie oferuje Twoja firma, bądź zapoznać się z jej ofertą.

tłumaczenia stron internetowych fiński

Tłumaczenia i lokalizacje gier

Gry, obok pozostałych aplikacji mobilnych, to segment rynku, który rozwija się obecnie bardzo intensywnie. Konsument nie musi posiadać wysokiej klasy sprzętu, by interesować i cieszyć się grami multimedialnymi, wystarczy mu telefon komórkowy bądź tablet i łącze internetowe. Wraz z Tobą sprawimy, iż pobieranie gier będzie łatwe i intuicyjne dla odbiorcy z każdego regionu na świecie, a ich zasady, regulaminy oraz ewentualne płatności nie będą pozostawiały żadnych wątpliwości sprzyjając wiarygodności Twojej firmy.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę