Teksty informatyczne: tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Jesteśmy doświadczonym i nowoczesnym biurem tłumaczeń, które oferuje profesjonalne tłumaczenia informatyczne. Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione i specjalistyczne z dziedzin informatyki w różnych kombinacjach językowych. Mając do dyspozycji tłumaczy, których wiedza poparta jest dyplomami uniwersyteckimi i doświadczeniem zbieranym przez lata, realizujemy duże i skomplikowane projekty lokalizacji oprogramowania, dokumentacji i stron internetowych.

Z dziedziny informatyki tłumaczymy między innymi:

tłumaczenia techniczne informatyka

 • Podręczniki i artykuły informatyczne
 • Strony internetowe
 • Gry i aplikacje mobilne
 • Dokumentacje techniczne
 • Oprogramowanie
 • Instrukcje obsługi
 • Schematy systemów sieciowych i bazodanowych
 • Prezentacje multimedialne

Co mówią o nas nasi klienci?

Zlecając Biuru Tłumaczeń 123 mamy pewność, że do specyfiki naszych manuskryptów zostanie dobrany tłumacz specjalizujący się w danej dziedzinie. Świadczy o tym zarówno posiadany przez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. Z o.o. certyfikat jakości ISO 9001 jak również przyjęte do druku artykuły naukowe, tłumaczone i korygowane przez native speakera Biura Tłumaczeń 123.

– Dr hab. inż. Piotr Kisała prof. PL.
Twórca optycznego przełącznika fotonicznego, który pozwoli stokrotnie zwiększyć prędkość przesyłania danych w Internecie.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Naszą siłą napędową jest skuteczna komunikacja

Rozpoczynając współpracę z nami z pewnością dostrzeżesz łatwość komunikacji z członkami naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie i często się z Tobą kontaktujemy tak, żebyś wiedział na jakim etapie realizacji jest Twoje zlecenie. Nie musisz do nas wydzwaniać czy pisać ponaglających maili – zawsze jesteśmy do dyspozycji i z chęcią porozmawiamy o Twoim projekcie. Dzięki temu dokładnie wiesz, ile czasu zajmuje nam dane zlecenie oraz na kiedy przewidujemy jego zakończenie. Jesteśmy świadomi tego, jak szybko i sukcesywnie rozwija się branża informatyczna, nie tylko na polskim rynku, ale także poza jego granicami i przygotowaliśmy ofertę, która w pełni oddaje potrzeby firm prowadzących międzynarodową działalność.

Fachowe słownictwo

Branża informatyczna, sama tworząc pewne trendy wśród konsumentów, musi również dbać o to, by nie pozostać w tyle wobec upodobań swoich klientów. Nasi tłumacze to specjaliści posiadający gruntowną wiedzę o nowych technologiach, dzięki czemu teksty, które tworzą cechują się precyzją, aktualnością oraz są w pełni poprawne pod względem merytorycznym. Cały czas doskonalimy się zdobywając nową wiedzę, która pozwala nam dostarczać tłumaczenia na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się, by poza poprawnością merytoryczną i stylistyczną, tekst był poprawny i zrozumiały w odbiorze. W każdym przetłumaczonym materiale słownictwo i terminologia są dopasowane do kontekstu i kultury danego państwa. Wobec powyższego zapraszamy serdecznie do darmowej i niezobowiązującej wyceny.
Informatyka - lokalizacja i tłumaczenia gier i aplikacji

Tłumaczenia gier i aplikacji

W przemyśle informatycznym mobilność jest elementem niezwykle istotnym. Dostępność usług w różnych miejscach to nie tylko fizyczna obecność przedsiębiorstwa na danym obszarze, ale i możliwość przyjaznej ekspozycji oferty na urządzeniach przenośnych. W związku z tym, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wyspecjalizowaliśmy się m.in. w dostarczaniu rozwiązań będących w stanie sprostać Twoim wysokim wymaganiom dotyczącym aplikacji mobilnych, które pomogą Twojej firmie być nowoczesną i otwartą na potrzeby konsumentów.

lokalizacja i tłumaczenia oprogramowania

Geolokalizacja

Przekazanie oferty wielu potencjalnym klientom na całym świecie wymaga odpowiednich narzędzi. Poprzez dokładne określenie odbiorcy komunikatu Twoje produkty i usługi są w stanie dotrzeć do grona konsumentów, które najbardziej odpowiada grupie docelowej. Oferujemy kompleksową obsługę geolokalizacji tak, by treści, które przekazujesz za pomocą swojej strony internetowej, aplikacji, platformy czy wszelkich innych multimediów, charakteryzowały się językiem zrozumiałym dla ludzi w danym regionie. Z pewnością sprawi to, iż Twoja marka będzie miała o wiele większe szanse na międzynarodowy sukces.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania