Oferujemy profesjonalne tłumaczenia języka norweskiego

tłumaczenia norweski Jeśli tylko potrzebują Państwo tłumaczenia z języka norweskiego lub na język norweski serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura. Oferujemy Państwu nie tylko profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne, lecz także kompleksową obsługę językową w tym zakresie tj. korekty, redakcje, audyty. Zapewniamy fachową obsługę, konkurencyjne stawki oraz ekspresową finalizację zamówień.

Cennik tłumaczeń pisemnych język norweski – język polski

W tabeli poniżej znajdą Państwo standardowe stawki za tłumaczenie pisemne nieprzysięgłe w parze językowej norweskipolski. Zapraszamy do kontaktu, kiedy to odpowiedzi na każde pytanie udzieli Państwu koordynator projektu. W zależności od specyfiki tekstu, jego objętości oraz terminu realizacji zaproponuje najkorzystniejszą ofertę.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka norweskiego na język norweski z języka norweskiego na język norweski z języka norweskiego na język norweski
od 49 PLN od 55 PLN od 75 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 99 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami). W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Gwarantujemy poufność powierzonych nam dokumentów

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych język norweski – język polski

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język norweski od 64 PLN od 69 PLN od 120 PLN od 140 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów. Zapraszamy do wyceny swojego dokumentu. Jest ona darmowa i niezobowiązująca.

 • Współpracujemy z native speakerami i tłumaczami przysięgłymi języka norweskiego. Nasi specjaliści posiadają uprawnienia NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej), są lekarzami, prawnikami, dlatego też wykonujemy nawet najbardziej specjalistyczne przekłady.
Zajmujemy się tłumaczeniem:

 • aktu urodzenia, małżeństwa,
 • wpisu do ewidencji działalności gospodarczej,
 • zaświadczenia o nadaniu NIP,
 • zaświadczenia o numerze REGON,
 • zaświadczenia z ośrodka pomocy społecznej,
 • paszportu,
 • świadectw, dyplomów, suplementów,
 • świadectw pracy,
 • i wielu, wielu innych materiałów.
Tłumaczenie dokumentów i pism urzędowych

Dzięki współpracy z gronem specjalistów z różnych branż, możemy zaoferować przekłady: aktów urodzenia i aktów małżeństwa, świadectw, dyplomów, suplementów, a także wielu innych zaświadczeń, potrzebnych do dopełnienia w Norwegii prawnych obowiązków. Nasi tłumacze dostosują każdy dokument do norm norweskiego języka urzędowego, dzięki temu formalności przebiegną sprawnie i bez problemów.

 

Decydując się na nasze biuro tłumaczeń wybierają Państwo profesjonalizm, wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

tłumaczenia język norweskiZapewniamy, że tłumaczenia, które Państwo u nas zamówią będą dokładnie odwzorowywać oryginalny dokument w zakresie graficznym i merytorycznym, a także zachowają charakterystyczną dla danej branży specjalistyczną terminologię.

Tłumaczenia medyczne norweski

tłumaczenia norweski medyczneJednym z rodzajów tłumaczeń specjalistycznych, które znajdziesz w naszej ofercie dotyczącej języka norweskiego, są tłumaczenia dla branży medycznej i farmaceutycznej. We współpracy ze specjalistami z tych dziedzin powstają wysokiej klasy przekłady ulotek informacyjnych leków, dokumenty powstałe jako skutek przeprowadzanych badań laboratoryjnych bądź klinicznych, materiały na temat składu chemicznego leków oraz kosmetyków jak również publikacje naukowe – książki, artykuły w prasie polskiej i zagranicznej.

Tłumaczenia finansowe norweski

Tłumaczenia finansowe norweskiBranża finansowa ufa nam od wielu lat powierzając nam tłumaczenia zestawień finansowych, dokumentacji księgowej i rachunkowej, biznesplanów, prognoz finansowych, umów oraz wielu innych materiałów. Współpracujemy z bankami, z instytucjami finansowymi, biurami rachunkowymi oraz osobami prywatnymi. Wspierają nas w tym wykwalifikowani pracownicy z zakresu finansów posiadający doświadczenie w wielkich korporacjach na całym świecie oraz wybitni ekonomiści, którzy, prócz wiedzy teoretycznej, posiadają także tą praktyczną.

Tłumaczenia prawnicze norweski

Tłumaczenia prawnicze norweskiJeśli potrzebujesz wsparcia w tłumaczeniach prawnych i prawniczych zachęcamy Cię do sprawdzenia, jakie korzystne warunki współpracy możemy zaproponować w tym przypadku. Współpracujemy z native speakerami co umożliwia nam wykonywanie rzetelnych i jednoznacznych przekładów. W swoim portfolio zrealizowanych projektów posiadamy wiele tłumaczeń z tej dziedziny, są to m.in. tłumaczone z zakresu języka norweskiego różnego rodzaju umowy, dokumentacja przetargowa, sądowa, porozumienia, pozwy, ustawy, dokumenty związane z zatrudnieniem oraz wiele innych, wszystko w zależności od Twoich potrzeb.

Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe norweskiJeśli chcesz, by Twoja firma się rozwijała i pozyskiwała nowych klientów, musisz zadbać o marketing. Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne przekłady tekstów marketingowych na język norweski w tym m.in.: katalogów oraz folderów reklamowych, tekstów prezentacji multimedialnych, treści stron internetowych oraz komunikatów przeznaczonych do kanałów social media, tłumaczenia materiałów targowych, ulotek, plakatów. Nasi specjaliści od reklamy, public relations oraz komunikacji są do Twojej dyspozycji.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę