Profesjonalne tłumaczenia z języka i na język węgierski

Tłumaczenia węgierskiJeżeli potrzebują Państwo szybkiego i profesjonalnego tłumaczenia z języka węgierskiego lub na język węgierski – dobrze Państwo trafili! Oferujemy przystępne cenowo, zawsze dokładne i rzetelne, uwzględniające Państwa wszystkie wskazówki i sugestie, tłumaczenia języka węgierskiego. Posiadamy doświadczenie w przekładaniu tekstów takich jak umowy, specyfikacje techniczne, karty produktów, dokumenty samochodowe, ulotki reklamowe, oferty handlowe, dokumentacje medyczne oraz różne inne dokumenty i pisma.

Cennik tłumaczeń pisemnych języka węgierskiego

W tabeli poniżej przedstawiamy ceny dotyczące tłumaczeń języka węgierskiego. Jednocześnie informujemy, że w zależności od rodzaju tłumaczonego tekstu, jego obszerności i trybu realizacji, na jaki się Państwo zdecydują, owe ceny mogą ulec zmniejszeniu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorami, którzy udzielą Państwu wszelkich informacji.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka węgierskiego na język węgierski z języka węgierskiego na język węgierski z języka węgierskiego na język węgierski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową tłumaczenia węgierskiego. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Oprócz standardowego trybu realizacji zamówienia, zapewniamy także tryb pilny (powyżej 5 stron dziennie) i ekspresowy (powyżej 10 stron dziennie).

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneW naszej ofercie mamy tłumaczenia :

  • Zwykłe
  • Przysięgłe
  • Specjalistyczne
  • Techniczne
  • Ekspresowe
  • Ustne

Tłumaczenia węgierski – doskonałe umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie

Posiadamy szerokie zaplecze tłumaczy języka węgierskiego, wśród których są także tłumacze przysięgli oraz native speakerzy. Nie tylko znają oni bardzo dobrze język, lecz także kulturę i obyczaje narodu węgierskiego. W przypadku tekstów specjalistycznych zawsze staramy się o przekłady od tłumaczy, którzy dodatkowo posiadają specjalizację z danej branży. Każdy tekst na koniec weryfikujemy i oddajemy Państwu poprawny, nie tylko pod względem merytorycznym, ale też przede wszystkim ortograficznym i stylistycznym.
tłumaczenia umów język węgierski

Tłumaczenia dokumentów firmowych

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm chcących kompleksowo przetłumaczyć swoje dokumenty używane na co dzień. Chętnie przełożymy dla Państwa wszelkiego rodzaju umowy z klientami, oferty, kosztorysy i wyceny, instrukcje obsługi oraz dokumentacje techniczne. Tłumaczenia dla Państwa przygotują native speakerzy języka węgierskiego z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym.

tłumaczenia dokumentów urzędowych

Tłumaczenia dokumentacji urzędowej

Dla licznych urzędów oraz administracji publicznej dostarczamy tłumaczenia dokumentacji związanej z projektami dofinansowanymi z Unii Europejskiej (zapytania ofertowe, dokumentację przetargową, umowy, biznesplany, kosztorysy, zaświadczenia, oświadczenia, referencje). Współpracujemy z licznymi instytucjami w Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

 
tłumaczenia marketingowe wegierski

Tłumaczenia marketingowe

Chęć ekspansji Państwa produktów oraz usług na zagraniczne rynki oznacza przygotowanie kompleksowej kampanii marketingowej dedykowanej na dany rynek. Taką kampanię będą musieli Państwo przetłumaczyć na język węgierski. Nasze biuro tłumaczeń z przyjemnością sporządzi dla Państwa przekłady wszelkich komunikatów medialnych oraz materiałów promocyjnych.

tłumaczenia informatyczne węgierski

Tłumaczenia informatyczne

Branża IT to obecnie jedna z najszybciej i najlepiej rozwijających się branż na całym świecie. Zapotrzebowanie na tłumaczenia informatyczne jest zatem ogromne. Oferujemy tłumaczenia specyfikacji technicznej profesjonalnego oprogramowania i aplikacji internetowych, opracowań i recenzji dla prasy branżowej oraz dokumentów z zakresu prawa autorskiego.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny, kiedy to wspólnie omówimy warunki współpracy.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania