Tłumaczenia język turecki – tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Nasze biuro oferuje profesjonalne i rzetelne tłumaczenia języka tureckiego. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy charakteryzują się nie tylko biegłą znajomością języka tureckiego, ale także wykształceniem kierunkowym z dziedzin takich jak medycyna, prawo, biologia, chemia, fizyka czy budownictwo. Jest to bardzo istotny aspekt naszej pracy, gdyż większość tłumaczeń, które do nas trafia wymaga znajomości tego typu dziedzin.
tłumaczenia język turecki
  • Zawsze dbamy o to, by tekst nie tylko był poprawny pod względem gramatyki i ortografii, lecz przede wszystkim poprawności wypowiedzi i strony merytorycznej.

Cennik tłumaczeń języka tureckiego z/na język polski

Ceny za tłumaczenia zwykłe, pilne i ekspresowe mogą Państwo znaleźć w tabeli poniżej. Jednocześnie informujemy, że ceny te są tylko cenami orientacyjnymi, gdyż każde zamówienie jest wyceniane w zależności od poziomu trudności tekstu, jego obszerności oraz terminu realizacji. Zapraszamy do przesłania swojego tekstu, który w ciągu pół godziny zostanie wyceniony oraz odesłany z informacją o kosztach usługi. Jeśli chodzi o tryby realizacji zamówień możemy wyróżnić zwykłe, pilne i ekspresowe.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka tureckiego na język turecki z języka tureckiego na język
turecki
z języka tureckiego na język
turecki
od 65 PLN od 70 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Profesjonalne tłumaczenia dla firm i instytucji

Wykonujemy tłumaczenia dla klientów indywidualnych, dla firm i korporacji. Współpracujemy z firmami informatycznymi, farmaceutycznymi, technicznymi, budowlanymi, agencjami reklamowymi i wieloma innymi przedsiębiorcami, którzy od lat są naszymi stałymi klientami.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia biznesowe

Polecamy skorzystanie z kompleksowej obsługi tłumaczeniowej dla osób fizycznych, małych firm, wielkich korporacji oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Zajmiemy się Państwa tekstami z dziedziny prawa, administracji, finansów, ekonomii, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi oraz obsługą zagranicznej korespondencji biznesowej i pism urzędowych.

tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe

Profesjonalnie przetłumaczony folder reklamowy zawierający najbardziej istotne informacje o firmie, rzetelny przekład katalogu ofertowego z pełną ofertą produktów i usług oraz wielojęzyczna strona internetowa, na której potencjalni klienci i kontrahenci znajdą wszelkie interesujące ich informacje, to obecnie podstawa dobrze zarządzanego biznesu.

 
 
tłumaczenia turystyczne

Tłumaczenia dla branży turystycznej

W branży turystycznej tłumaczenia dokumentów i materiałów to właściwie podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Hotele muszą oferować foldery i katalogi informacyjne w językach obcych, restauracje powinny mieć menu dostosowane do turystów, a na stronach biur podróży informacje należy tłumaczyć na przynajmniej kilka najważniejszych języków.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia dla przemysłu spożywczego

Tłumaczami dostarczającymi teksty dotyczące przemysłu spożywczego są jedynie specjaliści z odpowiednim przygotowaniem filologicznym oraz wiedzą z zakresu produkcji spożywczej, odżywiania, dietetyki, zdrowego stylu życia, zdrowia publicznego oraz takich dziedzin jak biologia czy chemia. Rzetelnie przetłumaczą dla Państwa dokumenty związane z branżą spożywczą.

 
 
tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia dla przemysłu odzieżowego

W naszym biurze tłumaczeń znajdą Państwo specjalistów obsługujących firmy z branży odzieżowej, którzy oferują tłumaczenia umów handlowych z dostawcami ubrań, tekstyliów oraz galanterii i dodatków, specyfikacji technologicznych, zaleceń dotyczących wykończenia, farbowania, drukowania na tkaninach w językach obcych w tym w języku tureckim.

tłumaczenia dla transportu

Tłumaczenia dla transportu i logistyki

Jednym z działów naszych tłumaczeń specjalistycznych są przekłady dla branży transportowej i logistyki. Tłumaczymy z języka wietnamskiego oraz na język wietnamski specyfikacje techniczne pojazdów, instrukcje obsługi urządzeń, eksploatacji oraz napraw, projekty, plany, dokumenty spedycyjne, umowy handlowe oraz umowy współpracy spółek.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania