Outsourcing tłumaczeń – czyli profesjonalnie, ale szybciej i za mniej

Obecna sytuacja przedsiębiorstw, które chcą poszerzać swoją działalność na nowe sektory rynku stanowi pewne wyzwanie; dlatego umiejętność efektywnego komunikowania się w każdym języku, z uwzględnieniem kultury obszaru gdzie jest on używany, staje się obecnie coraz bardziej istotna – również ze względu na postępującą globalizację rynku.

Dla kogo?

Oferujemy swoje usługi eksporterom i importerom, korporacjom, firmom doradczym, wydawnictwom, redakcjom, agencjom reklamowym oraz innym firmom outsourcingowym.

Korzyści z outsourcingu tłumaczeń

Zlecenie realizacji Państwa tłumaczenia profesjonalnemu usługodawcy ma wiele korzyści, takich jak:

  • Fachowe tłumaczenia – szczególnie istotne, jeśli dokumenty dotyczą prawa lub będą one widoczne na domenach publicznych.
  • Szybka i sprawna realizacja – możliwość realizacji krótkoterminowych zamówień, w tym tych wymagających realizacji w ciągu kilku godzin.
  • Minimalizacja kosztów – dostęp online do doświadczonej grupy tłumaczy przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z nastepujących dziedzin:

Outsourcing – kiedy i dlaczego?

Jeśli planujecie Państwo światowy rozwój firmy, z całą pewnością zaistnieje konieczność przetłumaczenia tekstów i dokumentów prawnych z jednego języka na inny. Często zapotrzebowanie na tłumaczenia będzie sytuacją przejściową, która nie wymaga zatrudnienia pracowników w pełnym wymiarze godzin.  Jeśli Państwa firma nie jest bezpośrednio powiązana z tłumaczeniami, zlecenie tłumaczenia profesjonalnej agencji tłumaczeniowej będzie najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że tłumaczenie to specyficzna praca wymagająca specjalnych umiejętności, a od tłumacza – płynnej znajomości dwóch lub więcej języków. Tak czy inaczej, outsourcing tłumaczeń usługodawcy jest zawsze lepszym rozwiązaniem. Wykonanie takiego samego tłumaczenia wewnętrznie wymagałoby większych nakładów pieniędzy i czasu.

Jak wybrać odpowiedniego dostawcę usług tłumaczeniowych?

O ile outsourcing tłumaczenia może być najlepszym rozwiązaniem, jak mają się Państwo upewnić, że odnajdą właściwą firmę, która zrozumie potrzeby Państwa przedsiębiorstwa i zapewni terminowo tłumaczenie dobrej jakości? Na początku należy wykonać analizę: sprecyzować zakres działań, przeanalizować ofertę, wybrać sprawdzoną i doświadczoną firmę, uszczegółowić zakres jej usług i obowiązków.

Dlaczego my?

Od momentu założenia naszej firmy wyspecjalizowaliśmy się w zapewnianiu usług tłumaczeniowych oraz, dzięki współpracy z naszymi klientami, opracowaliśmy możliwie najlepsze rozwiązania dla ich projektów tłumaczeniowych. Efektywna komunikacja, wyjątkowa obsługa klienta, optymalne procesy i wieloletnie doświadczenie to kluczowe składniki naszego sukcesu.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

5/5 - (na podstawie 5 ocen)