Tłumaczenia automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa

Robotyzacja to jeden z ważniejszych filarów gospodarki uprzemysłowionej. Dzięki temu nowa dziedzina nazywana robotyką może prężnie rozwijać się oraz wspierać tradycyjne formy nauk technicznych. Oferujemy fachowe tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych z dziedziny robotyki i automatyki.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości tłumaczeń

Nasze biuro tłumaczeń to starannie wyselekcjonowany zespół specjalistów, którzy posiadają doświadczenie praktyczne i wiedzę teoretyczną na temat tłumaczeń dokumentacji budowy, użytkowania i serwisowania maszyn i urządzeń. Wykonujemy tłumaczenia i lokalizację oprogramowania robotów przemysłowych, wielojęzycznych dokumentacji technicznych, szkoleń z obsługi i programowania robotów, instrukcji obsługi robotów przemysłowych. Oferujemy również tłumaczenia ustne podczas prac instalacyjnych/montażowych, spotkań biznesowych, kursów oraz szkoleń.

Automatyka przemysłowa i robotyka

Definiując, można umieścić robotykę na styku nauki i techniki, ale jej zadaniem jest rozwiązywanie problemów związanych z mechaniką, kierowaniem ruchem, sensoryką, maszynową inteligencją oraz, jak wskazuje nazwa, projektami, funkcjonowaniem i użytkowaniem robotów i maszyn kroczących. Ta dziedzina techniki jest nowa, jednak rozwija się bardzo szybko i dynamicznie. Jej produkty, czyli roboty, potrzebują najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki temu mogą być bardzo precyzyjne w zaprogramowanych działaniach, a także mogą być eksploatowane przez wiele lat w różnych warunkach atmosferycznych.
Roboty przemysłowe określa się jako urządzenia, które służą do automatycznej manipulacji, mające też możliwość wykonywania działań względem kilku osi. Wśród osprzętowania mają specjalistyczne narzędzia lub chwytaki, które pomagają im w pracy w przemyśle. Roboty można podzielić ze względu na ich strukturę kinematyczną. Wśród nich są te, które znajdują użytek w szeroko pojętych zadaniach przemysłowych. Na początku służyły one wyłącznie do spawania i transportu materiałów. Aktualnie użycie i lista zadań robotów w przemyśle stale zwiększa się.
  • W ramach tłumaczeń technicznych wykonujemy zlecenia dotyczące automatyki przemysłowej, robotyki. Więcej na temat: tłumaczeń technicznych

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę