Tłumaczenia angielski – terminowo, fachowo i bez ukrytych kosztów

tłumaczenia angielski Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego oraz na język angielski. Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych, specjalistycznych i zwykłych z różnych dziedzin (medycyna, farmacja, prawo, ekonomia, bankowość, finanse, reklama, informatyka).
Tłumaczenia wykonywane są z należytą starannością i terminowo przez doświadczonych tłumaczy języka angielskiego. Załogę naszego biura tłumaczeń tworzą zawodowi tłumacze języka angielskiego posiadający wykształcenie lingwistyczne i fachowe przygotowanie do wykonywanego zawodu tłumacza.

Cennik tłumaczeń języka angielskiego z/na język polski

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wykonywanych przez nas tłumaczeń. Warto pamiętać, iż są to ceny orientacyjne i koszt usługi ulega obniżeniu proporcjonalnie do objętości tekstu przedłożonego do tłumaczenia. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe jak i specjalistyczne. Oferujemy przede wszystkim wysoką jakość tłumaczeń, uwzględniając kontekst kulturowy, jak i terminologię branżową. Szanujemy Państwa czas, dlatego też wszystkie zlecenia wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie i zawsze dotrzymujemy umówionych termonów realizacji.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski
od 29 PLN od 33 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły *Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami). W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Z języka angielskiego i na język angielski tłumaczymy teksty zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

tłumaczenia umów

Tłumaczenia dokumentów urzędowych

Zapotrzebowanie na tłumaczenia urzędowe dla naszych klientów jest olbrzymie, dlatego przetłumaczyliśmy już tysiące stron takich dokumentów jak akty ślubu, akty urodzenia, dowody osobiste, dowody rejestracyjne, pozwolenia, zaświadczenia, wnioski, umowy najmu i dzierżawy oraz tłumaczenia spraw wizowych, paszportowych, komunikacyjnych i pracowniczych.

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Tłumaczenia z tego zakresu powierzamy wyłącznie pracownikom posiadającym odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Z języka angielskiego i na język angielski przetłumaczymy dla Państwa dokumenty sądowe takie jak pozwy czy odwołania, teksty ustaw oraz rozporządzeń, umowy cywilno-prawne, umowy o pracę, umowy handlowe oraz akty notarialne.

Tłumaczenia przysięgłe / uwierzytelnione

Tłumaczenia uwierzytelnione są jednymi z najczęściej wykonywanych przekładów – dlatego też możemy poszczycić się wyjątkowym doświadczeniem w ich realizacji. Każdego dnia trafiają do nas dokumenty – akty urodzenia, świadectwa szkolne, dokumenty samochodowe, akty małżeństwa, karty uodpornienia – wymagające szerokiego zakresu wiedzy oraz umiejętnego przełożenia ich na określony język. Najczęściej realizowanymi są tłumaczenia uwierzytelnione związane z językiem angielskim; nasi Klienci mogą jednak również zdecydować się na przekłady przysięgłe z tak egzotycznych języków, jak chiński, estoński czy niderlandzki. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe online, na które mogą Państwo złożyć zamówienie za pomocą formularza na naszej stronie internetowej, bez konieczności wychodzenia z domu.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język angielski

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język angielski od 34 PLN od 38 PLN od 70 PLN od 80 PLN

tłumacz przysięgły, tłumaczenia przysięgłe *Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online. Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Ekspresowe tłumaczenia, sprawna realizacja

ekspresowe tłumaczenia angielski Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie z języka angielskiego lub na język angielski? W trosce o czas naszych klientów uprościliśmy procedurę składania zamówienia do niezbędnego minimum. Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia, a w najkrótszym możliwym czasie prześlemy naszą propozycję.

Jeżeli dodatkowo bardzo zależy Ci na czasie i szukasz tłumaczy, którzy zrealizują Twoje zlecenie w błyskawicznym tempie, to nie mogłeś lepiej trafić. Tłumaczenia ekspresowe są naszą wizytówką.

Profesjonalna obsługa tłumaczeniowa

tłumaczenia angielski ekspresowe Nasza kadra to zawodowi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem, posiadający unikalną wśród tłumaczy wiedzę branżową, ugruntowaną nie tylko przez studia kierunkowe, ale również przez wieloletnią praktykę zawodową. Kompletny, gotowy projekt zostanie sprawdzony przez native speakera języka, na który wykonane zostało tłumaczenie – dzięki temu uzyska naturalne brzmienie, które zostanie właściwie odczytane przez docelowych odbiorców. Jeśli Państwa zamówienie podlega tłumaczeniu na język angielski, mogą być Państwo pewni, że zostanie ono sprawdzone przez native speakera języka angielskiego.

Fachowi tłumacze

tłumaczenia techniczne angielski Zatrudniamy profesjonalnych tłumaczy, którzy nieustannie poznają nowe aspekty językowe, zgłębiają zwyczaje i obyczaje kulturowe krajów anglojęzycznych. W naszym biurze tłumaczenia tekstów angielskich wykonują profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie translatorskie, są absolwentami kierunku filologii angielskiej. Dla tłumaczy współpracujących z naszym biurem praca w charakterze tłumacza języka angielskiego daje możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz zawodowych tłumaczy języka angielskiego, specjalizujących się w konkretnie określonej dziedzinie. Znają język branżowy, terminologię stosowaną w specjalistycznych zagadnieniach i definicjach. Wszystkie tłumaczenia zawsze analizujemy pod każdym względem – przede wszystkim w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych), gdzie ważna jest dodatkowa specjalizacja tłumacza np. dokumentacje medyczne czy teksty prawnicze. Staramy się zawsze wybrać najodpowiedniejszą osobę, która prawidłowo zrozumie i przełoży Państwa dokument. Bez względu na zastosowaną terminologię, współpracujący z nami specjaliści dołożą wszelkich starań, by gotowe tłumaczenie uwierzytelnione stanowiło wierne odzwierciedlenie przedłożonego do tłumaczenia tekstu źródłowego.
Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz stosowne umowy z profesjonalnymi tłumaczami (technicznymi, przysięgłymi i native speakerami). Dzięki temu mogą Państwo nam zaufać i powierzyć każdy tekst czy dokument, który fachowo i bezbłędnie przetłumaczymy, czy to z języka angielskiego na polski lub inny obcy, czy odwrotnie. Oprócz przekładów pisemnych możemy zaproponować również tłumaczenia ustne.
Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski w następujących dziedzinach:

  • tłumaczenia techniczne, budowlane, motoryzacyjne,
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia finansowe i ekonomiczne,
  • tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne,
  • tłumaczenia informatyczne: IT, multimedia, gry komputerowe, oprogramowanie, strony internetowe,
  • tłumaczenia naukowe z zakresu nauk ścisłych i nauk humanistycznych,
  • tłumaczenia umów, dokumentów handlowych.
Angielski jest międzynarodowym językiem nauki i biznesu. Współczesne umowy, analizy, instrukcje, badania i ich wyniki są prowadzone i publikowane właśnie w tym języku. Dlatego w naszym biurze tłumaczeń rozumiemy Państwa potrzeby i staramy się tłumaczyć potrzebne teksty w sposób jak najbardziej profesjonalny i dopasowany do ich specyfiki. Tłumaczymy teksty zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Język angielski jest uważany za najbardziej powszechny język na świecie, nie tylko jako urzędowy język wielu krajów, lecz także jako język, który zapewnia możliwość porozumiewania się między obcokrajowcami. Jest to język ojczysty dla ok. 400 milionów ludzi. Obecny jest nie tylko podczas standardowej rozmowy dwojga ludzi, lecz coraz częściej potrzebny jest do załatwiania spraw biznesowych, jak i prawno-administracyjnych. Zapraszany do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowej obsługi tłumaczeniowej firm i instytucji.

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

Międzynarodowy zespół tłumaczy i weryfikatorów z wieloletnim doświadczeniem

Grono współpracujących ze sobą tłumaczy, korektorów oraz native-speakerów dba o każdy detal Państwa zamówienia – co gwarantuje jego najwyższą jakość. Dzięki stałemu kontaktowi z koordynatorem projektu, nasi Klienci mogą uzyskiwać aktualne informacje na temat postępów w realizacji tłumaczenia oraz mieć wpływ na jego ostateczną formę. Dzięki międzynarodowej grupie tłumaczy i weryfikatorów jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa tłumaczenie praktycznie w dowolnej kombinacji językowej. Poza najczęstszą kombinacją tłumaczeń z języka angielskiego na polski i polskiego na angielski, języki na które tłumaczymy bezpośrednio z/na język angielski: niemiecki, włoski, francuski, rosyjski, ukraiński, wietnamski, japoński, chiński, norweski, litewski, łotewski i inne.

Akceptujemy płatności przelewem, jak również kartą płatniczą (debetową lub kredytową) za pośrednictwem systemu PayPal.

TŁUMACZENIA ANGIELSKIEGO ON-LINE PRZEZ INTERNET

5/5 - szybkość ładowania