Tłumaczenia angielski – terminowo, fachowo i bez ukrytych kosztów

tłumaczenia angielskiTłuamaczenia angielski – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów, strony internetowej, dokumentacji medycznej, tekstów specjalistycznych, dokumentacji technicznych, patentów, czy artykułów naukowych – tutaj znajdziesz usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy języka angielskiego jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu, zapewniając dokładność i zrozumienie specyfiki branży dla każdego przekładu.
Tłumaczenia wykonywane są z należytą starannością i terminowo przez doświadczonych tłumaczy języka angielskiego. Załogę naszego biura tłumaczeń tworzą profesjonaliści posiadający wykształcenie lingwistyczne i fachowe przygotowanie do wykonywanego zawodu tłumacza.

Cennik tłumaczeń języka angielskiego z/na język polski

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wykonywanych przez nas tłumaczeń. Warto pamiętać, iż są to ceny orientacyjne i koszt usługi ulega obniżeniu proporcjonalnie do objętości tekstu przedłożonego do tłumaczenia. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe jak i specjalistyczne. Oferujemy przede wszystkim wysoką jakość tłumaczeń, uwzględniając kontekst kulturowy, jak i terminologię branżową. Szanujemy Państwa czas, dlatego też wszystkie zlecenia wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie i zawsze dotrzymujemy umówionych termonów realizacji.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski
od 29 PLN od 33 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami). W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. Z języka angielskiego i na język angielski tłumaczymy teksty zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

tłumaczenia umów

Tłumaczenia dokumentów urzędowych

Zapotrzebowanie na tłumaczenia urzędowe dla naszych klientów jest olbrzymie, dlatego przetłumaczyliśmy już tysiące stron takich dokumentów jak akty ślubu, akty urodzenia, dowody osobiste, dowody rejestracyjne, pozwolenia, zaświadczenia, wnioski, umowy najmu i dzierżawy oraz tłumaczenia spraw wizowych, paszportowych, komunikacyjnych i pracowniczych.

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Tłumaczenia z tego zakresu powierzamy wyłącznie pracownikom posiadającym odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Z języka angielskiego i na język angielski przetłumaczymy dla Państwa dokumenty sądowe takie jak pozwy czy odwołania, teksty ustaw oraz rozporządzeń, umowy cywilno-prawne, umowy o pracę, umowy handlowe oraz akty notarialne.

Tłumaczenia przysięgłe / uwierzytelnione

Tłumaczenia uwierzytelnione są jednymi z najczęściej wykonywanych przekładów – dlatego też możemy poszczycić się wyjątkowym doświadczeniem w ich realizacji. Każdego dnia trafiają do nas dokumenty – akty urodzenia, świadectwa szkolne, dokumenty samochodowe, akty małżeństwa, karty uodpornienia – wymagające szerokiego zakresu wiedzy oraz umiejętnego przełożenia ich na określony język. Najczęściej realizowanymi są tłumaczenia uwierzytelnione związane z językiem angielskim; nasi Klienci mogą jednak również zdecydować się na przekłady przysięgłe z tak egzotycznych języków, jak chiński, estoński czy niderlandzki. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe online, na które mogą Państwo złożyć zamówienie za pomocą formularza na naszej stronie internetowej, bez konieczności wychodzenia z domu.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język angielski

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język angielski od 34 PLN od 38 PLN od 70 PLN od 80 PLN

tłumacz przysięgły, tłumaczenia przysięgłe*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online. Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Ekspresowe tłumaczenia, sprawna realizacja

ekspresowe tłumaczenia angielskiZastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie? W trosce o czas naszych klientów uprościliśmy procedurę składania zamówienia do niezbędnego minimum. Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia, a w najkrótszym możliwym czasie prześlemy naszą propozycję.

Jeżeli dodatkowo bardzo zależy Ci na czasie i szukasz tłumaczy, którzy zrealizują Twoje zlecenie w błyskawicznym tempie, to nie mogłeś lepiej trafić. Tłumaczenia ekspresowe są naszą wizytówką.

Profesjonalna obsługa tłumaczeniowa

tłumaczenia angielski ekspresoweNasza kadra to zawodowi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem, posiadający unikalną wśród tłumaczy wiedzę branżową, ugruntowaną nie tylko przez studia kierunkowe, ale również przez wieloletnią praktykę zawodową. Kompletny, gotowy projekt zostanie sprawdzony przez native speakera języka, na który wykonane zostało tłumaczenie – dzięki temu uzyska naturalne brzmienie, które zostanie właściwie odczytane przez docelowych odbiorców. Jeśli Państwa zamówienie podlega tłumaczeniu na język angielski, mogą być Państwo pewni, że zostanie ono sprawdzone przez native speakera języka angielskiego.

Fachowi tłumacze

tłumaczenia techniczne angielskiZatrudniamy profesjonalnych tłumaczy, którzy nieustannie poznają nowe aspekty językowe, zgłębiają zwyczaje i obyczaje kulturowe krajów anglojęzycznych. W naszym biurze tłumaczenia wykonują profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie translatorskie, są absolwentami kierunku filologii angielskiej. Dla tłumaczy współpracujących z naszym biurem praca w charakterze tłumacza języka angielskiego daje możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Tworzymy międzynarodowy zespół tłumaczy i weryfikatorów z wieloletnim doświadczeniem

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Akceptujemy płatności przelewem, jak również kartą płatniczą (debetową lub kredytową) za pośrednictwem systemu PayPal.

TŁUMACZENIA ANGIELSKIEGO ON-LINE PRZEZ INTERNET

5/5 - szybkość ładowania