Profesjonalne tłumaczenia z/na język mołdawski

tłumaczenia mołdawskiNasze biuro oferuje profesjonalne przekłady tekstów technicznych oraz specjalistycznych z/na język mołdawski. W naszej ofercie posiadamy specjalistów z dziedzin takich jak prawo, ekonomia, medycyna, górnictwo, budownictwo, motoryzacja czy marketing. Z racji tego, że współpracujemy z native speakerami języka mołdawskiego, wszystkie przekłady uwzględniają kulturę i zwyczaje Mołdawian. Staramy się wiernie odzwierciedlać teksty, które potrzebują Państwo przetłumaczyć, z zachowaniem sensu i merytorycznego kontekstu.

Cennik tłumaczeń języka mołdawskiego z/na język polski

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który można znaleźć w tabeli poniżej. Jednakże pragniemy podkreślić, że podane ceny mogą ulec zmniejszeniu w momencie, gdy tłumaczenie zawiera większą liczbę stron, powtórzeń, cyfr. Wysoka jakość przekładów oczywiście pozostaje bez zmian.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka mołdawskiego na język mołdawski z języka mołdawskiego na język mołdawski z języka mołdawskiego na język mołdawski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zaufało nam już wielu klientów, zarówno indywidualnych jak i spółek i korporacji. Wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów sprawia, że usługi które świadczymy są profesjonalne i szybkie, a tłumaczone teksty sprawdzane przez weryfikatorów są bezbłędne.

Oprócz standardowych tłumaczeń w naszej ofercie posiadamy możliwość tłumaczeń specjalistycznych z dziedzin takich jak prawo, ekonomia, medycyna, górnictwo, budownictwo, motoryzacja czy marketing.

Tutaj możemy wyróżnić na przykład:

  • Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznych,
  • umowy, akty notarialne,
  • instrukcje obsługi,
  • strony internetowe,
  • publikacje naukowe,
  • karty produktu, specyfikacje techniczne,
  • wypisy lekarskie, karty pacjenta, itp.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. Z uwagi na zróżnicowanie, stopień trudności oraz czas realizacji zamówienia każde tłumaczenie wyceniamy odrębnie, nierzadko udzielając rabatów.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

tłumaczenia techniczne mołdawski

Tłumaczenia techniczne

W swojej bogatej ofercie tłumaczeń posiadamy tłumaczenia specjalistyczne w tym tłumaczenia techniczne z różnych dziedzin nauki i techniki. Nasi pracownicy to nie tylko fachowcy z odpowiednim przygotowaniem lingwistycznym, ale również osoby z wykształceniem technicznym. Tłumaczymy dokumenty projektowe, rysunki techniczne, projekty techniczne oraz wiele innych.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Prowadząc interesy poza granicami naszego kraju, mając za swoich partnerów, klientów, kontrahentów bądź podwykonawców osoby porozumiewające się w języku obcym, z pewnością dostrzegają Państwo potrzebę jasnych, zrozumiałych i klarownych komunikatów. Dlatego z przyjemnością kompleksowo przetłumaczymy dla Państwa całą dokumentację biznesową Państwa firmy.

 
 
tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych przekładów z zakresu języka mołdawskiego oraz dokumentacji prawnej i prawniczej – dobrze Państwo trafili. Współpracując z prawnikami i radcami prawnymi z przygotowaniem filologicznym zapewniamy tłumaczenia umów, dokumentów sądowych, procesowych, urzędowych oraz administracyjnych na najwyższym poziomie.

tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia uwierzytelnione

Tłumaczenia uwierzytelnione to dokumenty sporządzone przez tłumaczy przysięgłych, na podstawie tekstów przetłumaczonych przez osoby trzecie (np. takie, które nie widnieją w spisie Ministerstwa Sprawiedliwości). Nasi tłumacze przysięgli chętnie zajmą się uwierzytelnieniem Państwa dokumentów procesowych, urzędowych oraz obcojęzycznymi odpisami takich dokumentów.

 
 
tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych należą do grupy najbardziej wymagających tłumaczeń specjalistycznych, gdyż, poza standardową wiedzą filologiczną, niezbędna jest w ich przygotowaniu wiedza kierunkowa. Oferujemy tłumaczenia tekstów ze wszystkich dziedzin m.in. z zakresu biologii, fizyki, politologii, zarządzania, matematyki czy psychologii i historii.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne

Nasze biuro specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych we wszystkich językach europejskich w tym w języku mołdawskim. Gwarantujemy profesjonalne przekłady z dziedziny bankowości w tym tłumaczenia sprawozdań finansowych, raportów (kwartalnych, półrocznych, rocznych), zeznania podatkowe, wnioski kredytowe oraz analizy finansowe i ekonomiczne.

Język mołdawski

tłumaczenia Język mołdawskiJęzyk mołdawski należy do grupy języków wschodnioromańskich. Uważany jest za regionalną odmianę języka rumuńskiego. Jest oficjalnie językiem urzędowym w Mołdawii i Naddniestrzańskiej Republice Mołdawskiej. Posługują się nim, poza terytorium Mołdawii, mniejszości mołdawskie żyjące w Rumunii, na Ukrainie i w Rosji. Właściwie między urzędowym językiem mołdawskim a urzędowym językiem rumuńskim nie występują żadne znaczące różnice (choć niekiedy w tekstach mołdawskich pojawiają się specyficzne regionalizmy i archaizmy). Istnieją na tym terenie dwa niezależne organy regulujące normy języka mołdawskiego: Mołdawska Akademia Nauk i Rumuńska Akademia Nauk. Efektem tego są niewielkie różnice ortograficzne w obowiązującym językach. Do zapisywania języka mołdawskiego i rumuńskiego pierwotnie używano cyrylicę. W latach 1860- 1862 zastąpiono ją alfabetem łacińskim; w tych latach funkcjonował tzw. „alfabet transferowy” w którym funkcjonowały zarówno litery łacińskie jak i cyrylica. W latach 1924-1989 język mołdawski zapisywany był za pomocą uproszczonej cyrylicy, tzw. Grażdanki, obecnie, tak w Rumunii jak i w Mołdawii używany jest alfabet łaciński (lecz w Mołdawii Naddniestrzańskiej nadal używa się grażdanki).

5/5 - szybkość ładowania