Tłumaczenia ukraiński – tanio, solidnie, terminowo!

tłumaczenia ukraińskiJeśli potrzebują Państwo tłumaczenia z języka polskiego na język ukraiński lub z języka ukraińskiego na język polski to trafiliście pod właściwy adres. Zapewniamy profesjonalną pomoc, oferując nie tylko dokładne i rzetelne tłumaczenia, lecz także miłą i kompetentną obsługę Klienta. W naszym biurze do tłumaczenia każdego tekstu z języka ukraińskiego lub na język ukraiński każdorazowo dobierany jest odpowiedni tłumacz posiadający wiedzę i doświadczenie w danej tematyce.
Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej cennikiem. Zawiera on orientacyjne ceny, z racji faktu, że zawsze staramy się wyceniać teksty indywidualnie, biorąc pod uwagę ich specyfikę oraz objętość. Zainteresowanych prosimy o przesłanie materiałów do przetłumaczenia drogą mailową lub wypełnienie formularza, a w ciągu pół godziny dokonamy darmowej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń zwykłych w kombinacji polski-ukraiński

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka ukraińskiego na język ukraiński z języka ukraińskiego na język ukraiński z języka ukraińskiego na język ukraiński
od 32 PLN od 36 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

 • Aby zamówić tłumaczenie pisemne na język ukraiński należy przesłać do nas tekst, abyśmy mogli oszacować koszt wykonania tłumaczenia oraz przedstawić Państwu realny termin realizacji. Prosimy o wypełnienie formularza wyceny. Wycena tłumaczenia jest bezpłatna i niezobowiązująca. W razie jakichkolwiek pytań lub prośby o wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w naszym biurze.

Cennik tłumaczeń przysięgłych w kombinacji polski-ukraiński

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język ukraiński od 49 PLN od 54 PLN od 90 PLN od 100 PLN

*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczymy z/na język ukraiński:

 •     dokumenty prawnicze i handlowe
 •     pisma sądowe i procesowe
 •     dokumenty samochodowe, prawo jazdy
 •     dyplomy oraz świadectwa
 •     pełnomocnictwa i akty notarialne
 •     zaświadczenia
 •     dokumenty potrzebne do zawarcia związku małżeńskiego, karty pobytu
 •     pozwolenia na pracę
 •     umowy handlowe
 •     teksty naukowe i publicystyczne
Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne
 • Oferujemy profesjonalne tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych. Tłumaczymy między innymi teksty naukowe, prawnicze, techniczne, medyczne oraz biznesowe. W naszej ofercie posiadamy również możliwość przygotowania tłumaczeń ustnych: symultanicznych i konsekutywnych. Podejmujemy się również zleceń nietypowych, np. tłumaczenia list dialogowych do filmów, nagrań lektorskich, dubbingu. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, najlepsze stawki oraz gwarantowaną jakość usług.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Dobrany zespół tłumaczy i specjalistów.

tłumacz przysięgły język ukraińskiFirma na stałe współpracuje z tłumaczami przysięgłymi języka ukraińskiego oraz z doświadczonymi specjalistami: polskimi i ukraińskimi inżynierami, chemikami, technikami, ekonomistami, lekarzami, prawnikami. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że wszystkie teksty przechodzą weryfikację oraz korektę native speakera i specjalisty w danej dziedzinie. Tłumaczenia wykonywane są bezstronnie, sumiennie i starannie, z zachowaniem wierności wobec tekstu źródłowego zgodnie z zasadami sztuki przekładu. Swoją działalność opieramy na wysokich standardach obsługi klienta, elastyczności cenowej, indywidualnym podejściu do każdego klienta i  bardzo szybkiej realizacji zamówień.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania