Profesjonalne tłumaczenia język japoński

tłumaczenia japońskiTłumaczenie na język japoński? Lub z języka japońskiego? To dla nas nic trudnego!  Wszystkie zamówienia wykonujemy z wysoką precyzją, jakością i ustaloną terminowością. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne jak również uwierzytelnione i ekspresowe. Zajmujemy się tłumaczeniami biznesowymi, ekonomicznymi, technicznymi (w szczególności tłumaczeniami z dziedziny IT), marketingowymi, a także obsługą bezpośrednich kontaktów z japońskimi partnerami w interesach.

Biuro Tłumaczeń – język japoński

Chętnie podejmiemy się tłumaczeń technicznych, medycznych, literackich czy marketingowych. Nasza kompleksowa oferta ułatwia dostosowanie tłumaczenia zgodnie z jego potrzebami oraz oczekiwaniami. Naszą dodatkową zaletą jest fakt, że teksty specjalistyczne są tłumaczone i weryfikowane przez ekspertów w danej dziedzinie. Dla przykładu możemy podać niektóre dokumenty, które już niejednokrotnie tłumaczyliśmy dla Klientów:
tłumaczenia tekstów japońskich

 • dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, książki serwisowe,
 • dokumentacje przetargowe, medyczne, prawnicze,
 • dokumenty firmowe tj. NIP, REGON,
 • ustawy, uchwały, rozporządzenia, decyzje,
 • pozwy oraz pisma procesowe,
 • umowy, zaświadczenia, wyciągi bankowe,
 • strony i aplikacje internetowe,
 • korespondencję biznesową z partnerami zagranicznymi,
 • akty ślubu, urodzenia,
 • świadectwa, dyplomy oraz wiele innych dokumentów.
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się poniższym cennikiem, mając na uwadze to, iż podane ceny są orientacyjne, a każdy tekst jest wyceniany indywidualnie. Do każdego zamówienia wybieramy najodpowiedniejszego tłumacza posiadającego doświadczenie i wiedzę z dziedziny Państwa tekstu.

Cennik tłumaczeń języka japońskiego

Zamówienia realizujemy w trzech trybach – standardowym, przyspieszonym i ekspresowym. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów. Jednocześnie oferujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, terminowość, rzetelność i sumienność. Do każdego tekstu staramy się podejść indywidualnie, nie stosując ustalonych stawek – podane w cenniku mają charakter orientacyjny. Ostateczny koszt tłumaczenia zależy od objętości tekstu, trybu realizacji i stopnia skomplikowania.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka japońskiego na język japoński z języka japońskiego na język japoński z języka japońskiego na język japoński
od 80 PLN od 90 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Zapewniamy profesjonalizm, rzetelność, poufność i atrakcyjne ceny!

W ramach tłumaczeń języka japońskiego możemy Państwu zaproponować

Tłumaczenia pisemne:

 • z języka japońskiego na polski,
 • z języka japońskiego na inny język (np. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański),
 • z języka polskiego na japoński,
 • z innego języka na japoński.
Tłumaczenia ustne:

 • konsekutywne z japońskiego na polski lub inny język,
 • symultaniczne na japoński z polskiego lub innych języków.

Tłumaczenia specjalistyczne języka japońskiego

W naszej pracy wychodzimy z założenia, że tłumaczenie musi wykonywać osoba posiadająca odpowiednie predyspozycje do realizacji określonego zamówienia, którego szczegóły określa Klient. Teksty techniczne tłumaczone przez specjalistów, posiadających doświadczenie w przekładach projektów technicznych, tekstów związanych z budową maszyn, mechaniką i innych.
tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne i informatyczne

Specjalnie dla branży informatycznej proponujemy tłumaczenia aplikacji internetowych, programów specjalistycznych, systemów zarządzania treścią na stronach internetowych, specyfikacji i dokumentacji technicznej, instruktaży dotyczących nowych rozwiązań technologicznych. Gwarancją profesjonalizmu są dla Państwa tłumacze z przygotowaniem informatycznym.

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia dla biznesu i przemysłu

Jedną z dziedzin, w której mamy duże doświadczenie są tłumaczenia przeznaczone dla przemysłu w tym przemysłu informatycznego, motoryzacyjnego, energetycznego, elektromaszynowego, chemicznego, metalurgicznego, spożywczego oraz mineralnego. Tłumaczymy z języka japońskiego i na język japoński dokumentację techniczną, instrukcje obsługi maszyn oraz projekty produkcyjne i technologiczne.

tłumaczenia przysiegłe

Tłumaczenia przysięgłe japoński

Oferujemy usługę tłumaczeń przysięgłych opracowywanych przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie posiadających akredytację Ministerstwa Sprawiedliwości. Posiadają oni doświadczenie we współpracy z organami państwowymi, z organizacjami pozarządowymi, z przedsiębiorstwami prywatnymi oraz z osobami fizycznymi. Potwierdzamy obcojęzyczną dokumentację oraz uwierzytelniamy dokumenty wydane przez zagraniczne podmioty.

tłumaczenia ustne japoński

Tłumaczenia ustne japoński

W zakresie języka japońskiego proponujemy również wysokiej klasy tłumaczenia ustne. Jeśli organizujesz konferencję z udziałem międzynarodowych gości, jeśli potrzebujesz tłumacza ustnego na spotkanie biznesowe, szkolenie, negocjacje bądź też wykład – zgłoś się do nas, a przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę tłumaczeń ustnych – symultanicznych, konsekutywnych bądź szeptanych – w zależności od Twoich potrzeb.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania