Specjalistyczne i profesjonalne tłumaczenia dla firm

tłumaczenia dla firmDobrze wiemy, że efektywna komunikacja jest kluczowa dla Państwa biznesu – a ta, niepoprawnie przeprowadzona, może prowadzić do nieodwracalnych strat. Dlatego współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi tłumaczami specjalistycznymi i technicznymi, przeprowadzając również rygorystyczny nadzór i kontrolę jakości każdego tłumaczenia.

Naszą ofertę tłumaczeniową kierujemy do wszystkich firm: zarówno tych większych, jak i mniejszych, międzynarodowych korporacji, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, inwestorów biznesowych czy dystrybutorów.

Starannie dobrany zespół tłumaczy

Stale powiększając grono naszych współpracowników, zwracamy szczególną uwagę nie tylko na przygotowanie zawodowe i wykształcenie, ale także na doświadczenie, znajomość terminologii specjalistycznej w danej dziedzinie i elastyczność. Aby nasze tłumaczenia specjalistyczne były na najwyższym poziomie, współpracujemy także z ekspertami i korektorami, którzy nadają tekstom końcowym branżowy charakter i styl. Oferujemy przede wszystkim tłumaczenia pisemne, także tekstów tematycznie związanych z nawet najbardziej specjalistycznymi obszarami wiedzy.

Czego mogą Państwo oczekiwać?

Naszą dewizą jest całkowita jawność i jasna komunikacja z klientami. Z poświęceniem informujemy o postępach na każdym etapie prac podczas tłumaczenia. Wysoko cenimy pokładane w nas zaufanie klientów. Naszym celem jest nie tylko Państwa satysfakcja, ale również satysfakcja Państwa Klientów.

Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa firm i instytucji

Oferujemy indywidualne warunki współpracy, priorytetową realizację oraz dedykowanego opiekuna.

Strategię cenową dopasowaną do potrzeb Klienta i specyfiki jego branży.

Miesięczną fakturę zbiorczą oraz ułatwione sposoby składania zamówień

Stałą współpracę z tymi samymi tłumaczami, aby zachować spójność tłumaczeń i jednolite słownictwo.

Znamy twój biznes. Dzięki nam pozna go cały świat

Obniż koszty w Twojej firmie

Outsourcing usług tłumaczeniowych pozwoli Ci obniżyć koszty i skoncentrować się na kluczowych obszarach działania firmy. Wspólnie z Tobą przygotujemy indywidualną ofertę współpracy, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy i budżetu. Korzystając z naszej kompleksowej obsługi dajemy Ci pewność, że poszczególne zadania rozwiązują ludzie, którzy są najlepsi w tej dziedzinie.

Prosto, efektywnie i nowocześnie

Od początku działania struktura organizacyjna naszej firmy zorientowana jest na optymalizację procesów produkcyjnych, redukcję kosztów, najwyższą jakość obsługi i wszystkich jej elementów. W zależności od potrzeb Twojej firmy, rodzaju działalności i wyznaczonych przez Ciebie celów jesteśmy w stanie utworzyć spersonalizowane procedury i usprawniania struktur organizacyjnych.
 

Scentralizuj proces komunikacji

Opiekunowie są w pełnej codziennej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wdrożyć do realizacji każde zamówienie Klienta. Opiekun będzie z Tobą w stałym kontakcie, na bieżąco informując Cię o wszelkich ustaleniach i przebiegu realizacji zleceń, a znając Twoje potrzeby efektywniej zrealizuje złożone dyspozycje.

Pracuj bezpieczniej i wydajniej

Zdajemy sobie sprawę z ogromnego zaufania, jakim obdarzają nas Klienci, dlatego gwarantujemy pełną ochronę danych i poufność na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzięki wdrożeniu efektywnych procedur, podziału i organizacji pracy jesteśmy w stanie realizować zadania wydajniej i skuteczniej unikać błędów. Nasze rozwiązania przyspieszają proces obiegu dokumentów a zarazem realizację zleceń.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z nastepujących dziedzin:

Tłumaczymy sprawozdania finansowe, biznes plany, raporty z działalności, opisy rynku (np. nieruchomości), opisy procedur wewnętrznych, prospekty emisyjne i skróty prospektów emisyjnych, inna dokumentacja transakcyjna, dokumentacja dotycząca ładu korporacyjnego, dokumentacja bankowa dotycząca kredytów itp.

Tłumaczenia w korzystnej cenie

Oferujemy opłacalne tłumaczenia dla Państwa firmy. Z nami nigdy Państwo nie zapłacą dwa razy za to samo zdanie! Stawki ustalane są rokrocznie, a do ceny tłumaczenia nie są doliczane dodatkowe opłaty za usługi ekspresowe czy pracę na plikach w formacie PDF. Dodatkowo gwarantujemy darmową korektę i formatowanie każdego tłumaczenia, z dodatkową korektą przy procesie transkreacji.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń