Przekazanie przesłania marki pracownikom, konsumentom, wytwórcom oraz przemysłowi wymaga szczególnej dbałości o detale. Dokładne przetłumaczenie samych informacji to nie wszystko – najważniejsze jest oddanie konkretnego nastroju, klimatu kolekcji – bez względu na język.

Kompleksową obsługa eksporterów i importerów

Jest wiele firm zajmujących się importem/eksportem produktów tekstylnych, które powierzyły nam swoje dokumenty by dokonywać przekładu ich specjalistycznej dokumentacji, wewnętrznych instrukcji szkolenia, tekstów marketingowych itp. Dzięki naszemu doświadczeniu w tym sektorze, doskonale wiemy że rodzaj tekstu użytego w przemyśle tkanin i modowym jest częścią wysoce specjalistycznej dziedziny, która wymaga dogłębnej wiedzy na jej temat oraz znajomości terminologii.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dotyczących tkanin i mody, adaptując Państwa produkty do wymogów wskazanego rynku. Nasi tłumacze posiadają wszelkie wymagane kwalifikacje, certyfikaty i akredytacje co gwarantuje, że Państwa zamówienie zostanie zrealizowane przez najlepszych specjalistów na rynku. Segment rynku, który stanowi cel twojego przedsiębiorstwa nie ma znaczenia – czy będą to mundurki, odzież dżinsowa, odzież sportowa czy eleganckie kreacje – dzięki ekspertowi zatrudnionemu w naszej firmie sprawdzimy, czy marka jest prawidłowo rozumiana na rynku.

Edycja i przygotowanie materiałów

Poza oferowanymi usługami językowymi, oferujemy jednojęzyczne/wielojęzyczne edytowanie i przygotowanie materiałów do druku w zróżnicowanych formatach (QuarkXpress, Indesign, Photoshop, Illustator, Freehand, Corel Draw itp.) na różnych platformach – PC oraz Mac. Dokonujemy adiustacji w większości z możliwych kombinacji, wliczając w to języki o tak unikalnych czcionkach jak Arabski lub Chiński.

Prosimy o przesłanie nam plików w oryginalnym formacie, a my zrobimy wszystko, by dostarczyć Państwu przetłumaczony i sformatowany plik zatwierdzony podczas rygorystycznej kontroli jakości.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Nasz zespół jest gotów sprawdzić czy wszystko, od wewnętrznych zaleceń przedsiębiorstwa po międzynarodowe kampanie, działa jak należy. Zapewniamy kompleksową pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń