Profesjonalne tłumaczenia finansowe i ekonomiczne tj. sprawozdania finansowe, bilanse, faktury, rachunki zysków i strat, umowy kredytowe, raporty ESPI/EBI i wile innych.

Rzetelne i terminowe tłumaczenia

Tłumaczenia finansoweJednym z podstawowych działów tłumaczeniowych, jakimi zajmuje się nasze biuro jest branża finansowa. Zapewniamy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe dla wiodących firm consultingowych, instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw. Dokumenty o wysokiej ważności, takie jak raporty finansowe czy prospekty emisyjne, wymagają najwyższej uwagi i specjalistycznej wiedzy by zapewnić ich dokładny przekład. Doskonale wiedząc, jak duże znaczenie mają te dokumenty, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami w branży.

Solidność i pewność

Posiadając ugruntowaną pozycję na rynku usług tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki współpracy oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz satysfakcjonującej współpracy z firmami z Twojej branży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły oferowanych tłumaczeń. W finansach ważna jest precyzja i pewność, dlatego u nas znajdziesz fachową pomoc oraz teksty na najwyższym poziomie.

Elastyczne rozwiązania

Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla bankowości detalicznej i komercyjnej oraz dużych korporacji finansowych czy consultingowych. Znamy realia, w jakich funkcjonują różne typy przedsiębiorstw oraz instytucji i wiemy, że należy dostosować się do zmieniających się potrzeb zachowując jak najwyższe standardy. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć dla Ciebie wszystko, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powierzysz nam wykonanie Twojego zlecenia.

 

Zaufanie i dyskrecja

Wiemy, że dane, które Nam przekazujesz są niezwykle cenne i niejednokrotnie poufne, dlatego też, kiedy decydujesz się na współpracę z Nami, masz pewność, iż pozostaną one tajemnicą i będą u Nas bezpieczne. Potwierdzeniem tych słów mogą być referencje, jakie niejednokrotnie wystawiały nam firmy z branży takiej, jak Twoja.

Rozwój i nowe technologie

Duży nacisk kładziemy na rozwój nowych technologii, sprzętu, oprogramowania, ale także na innowacyjność w zarządzaniu ludźmi i projektami. Nieustannie doskonalimy nasz system pracy oraz wewnętrznej komunikacji, by obsługa Twojego zlecenia przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Przekłada się to również na pełne poparcie inwestycji w nowoczesne strony internetowe oraz aplikacje mobilne, bez których spełnienie oczekiwań wymagającego klienta jest obecnie niemożliwe.

Nasi pracownicy zajmujący się tłumaczeniami posiadają rozległe doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń finansowych. Wśród podstawowych dokumentów jakie tłumaczymy można wyróżnić:
 • Umowy handlowe
 • Sprawozdania roczne
 • Dokumentacje finansowe firm
 • Analizy makroekonomiczne
 • Relacje inwestorskie
 • Dokumenty korporacyjne
 • Oprogramowania finansowe
 • Badania rynku
 • Akty notarialne
 • Umowy KRS
 • Wnioski kredytowe
 • Dokumenty przetargowe
 • Zeznania podatkowe oraz wiele innych
1 Jesteśmy w stanie błyskawicznie utworzyć zespół tłumaczy z wiedzą o finansach, by wesprzeć rozległe projekty o krótkim czasie realizacji.

2 Pracujemy na wielu zróżnicowanych elektronicznych formatach plików. Przyjmujemy pliki w każdym formacie, a następnie udostępniamy je Państwu jako pliki gotowe do publikacji.

3 Za każdym razem wybieramy odpowiedniego tłumacza nie tylko pod względem specjalizacji językowej i branżowej, ale i kulturowej (często staramy się o konsultacje z native speakerami). Zawsze zapewniamy pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów i danych.
Wychodzimy z założenia, że tłumaczenia dokumentacji finansowej są bardzo istotne dla firm w ich działalności na rynku światowym, dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy bardzo profesjonalnie już w momencie wyceny, a także później przy zlecaniu, wybierając tłumacza odpowiedniego pod względem jego wykształcenia ekonomicznego, aż do momentu terminowej finalizacji zamówienia.

Zespół specjalistycznych tłumaczy

Wszyscy tłumacze mają dostęp do pamięci tłumaczeniowych, najlepszych słowników oraz terminologii, przez co tłumaczenie jest dokładne i konsekwentne nawet podczas realizacji dużych projektów.

Język używany w finansowości oraz koncepcje rynku różnią się w zależności od kraju. Dlatego też tłumaczenia finansowe wymagają wyspecjalizowanych tłumaczy posiadających wiedzę w tej dziedzinie. Nasi tłumacze zajmujący się finansami doskonale wiedzą o tym, że pewne kraje posiadają specyficzne wytyczne dotyczące formatowania, numerowania i warunków, które musi spełnić dany dokument. Nasi eksperci posiadają odpowiednie kompetencje, by rozpoznać różne warianty dokumentów i chętnie Państwu pomogą uzupełnić prawidłowe nazewnictwo.

Wszystkich współpracujących z nami tłumaczy obowiązuje tajemnica handlowa, podpisują oni również umowę o poufności. Wszystkie tłumaczenia są poufne; bezpieczeństwo Państwa dokumentów i ich poufność jest dla nas niezwykle istotne. Nasi tłumacze doskonale wiedzą o delikatnej naturze dokumentacji finansowej i wiedzą, że informacje te są niezwykle poufne.

Profesjonalne tłumaczenia finansowe

Współpracując z ekspertami z dziedziny finansów, możemy zapewnić najbardziej wiarygodne usługi dla przemysłów związanych z bankowością, inwestycjami oraz ubezpieczeniami.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Tłumaczenia dla bankowości detalicznej

Bankowość to prężnie rozwijająca się gałąź usług finansowych. Dla naszych klientów analizujemy planowane kampanie promocyjne w taki sposób, by mieć pewność, iż dotrą one do pożądanej grupy docelowej. Doradzając w tej kwestii mamy na uwadze różnorodność kulturową Twoich potencjalnych klientów, uwarunkowania geograficzne miejsc, do których docierasz ze swoją ofertą oraz obowiązujące rozwiązania prawne. Dzięki temu wdrażając nowy produkt masz pewność, że robisz to prawidłowo pod każdym względem.

Tłumaczenia dla bankowości komercyjnej

Coraz więcej osób dba o swoją finansową przyszłość i inwestuje w bezpieczeństwo. Naszym klientom z sektora bankowości komercyjnej towarzyszymy w dużych kampaniach reklamowych i marketingowych, by były one możliwie jak najbardziej skuteczne i by przynosiły stosowne do nakładów zyski. Śledząc konsumenckie trendy w rosnącej popularności korzystania z kont online, zajmujemy się kompleksowym tłumaczeniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych tak, by Twoje usługi były przyjazne i czytelne dla każdego użytkownika.

Tłumaczenia transakcji kredytowych i ubezpieczeń

Międzynarodowe transakcje finansowe kontraktowane na duże kwoty wymagają dokładnej znajomości prawa oraz przepisów obowiązujących w danym kraju. Przedsiębiorca prowadzący interesy poza granicami swojego kraju może polegać na naszych profesjonalnych i kompetentnych pracownikach, którzy pomogą mu należycie przejść wszelkie procesy handlowe ze swoimi kontrahentami oraz ich bankami. Wśród specjalistów, z którymi współpracujemy, znajdują się również prawnicy, dzięki którym z chęcią podejmujemy się tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów związanych z ubezpieczeniami. Następstwa nieszczęśliwych wypadków, polisy, ubezpieczenia budynków, bagażu oraz wiele innych – jesteśmy w stanie dostarczyć Tobie profesjonalne tłumaczenia wszystkich tych dokumentów.

Tłumaczenia sprawozdań finansowych

Słownictwo związane z kwestiami finansowymi cechuje się wysokim stopniem specjalizacji. By dobrze przetłumaczyć umowę, analizę czy sprawozdanie, należy posiadać gruntowną wiedzę na temat finansów, dlatego też w skład naszych zespołów projektowych wchodzą zarówno cenieni filolodzy i lingwiści jak również eksperci w dziedzinie ekonomii i nauk pokrewnych. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia Twojej dokumentacji finansowej z zachowaniem należytej staranności oraz zasad poufności.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania