Wysokiej jakości tłumaczenia w zakresie finansów i bankowości

Banki detaliczne bezustannie starają się docierać ze swoją ofertą do szerokich mas odbiorców. Olbrzymia część ich finansów oraz wielkie nakłady czasu są przeznaczane na rozwój i prowadzenie kampanii reklamowych czy nawiązywanie kontaktów, które mają na celu dotarcie do grupy docelowej. Ponieważ instytucje finansowe muszą dostosowywać się do zmian zachodzących w przepisach i chcą poszerzać swoją działalność na rynki zagraniczne, ich kampanie marketingowe muszą podlegać dynamicznym zmianom i rozwijać się we właściwym kierunku.
Przez dopracowanie obcojęzycznych treści do najmniejszego szczegółu, umożliwiamy bankom sukcesywne dotarcie do szerokiej grupy zagranicznych odbiorców. Wiemy, że aby trafić do klienta indywidualnego, trzeba wyróżnić się wśród działającej na międzynarodowym rynku konkurencji – z taką myślą oferujemy dokładne i atrakcyjne przekłady tekstów marketingowych. Również oferty handlowe tłumaczymy z niezwykłą precyzją tak, by ich treść była zrozumiała dla każdego klienta. Dobre tłumaczenie pozwala na przyjazne zaprezentowanie odbiorcy produktu lub usługi, a troszcząc się w ten sposób o jednostkę, można zdobyć przywilej dbania o interesy wielu.

Doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi

Przez ponad dziesięć lat zbieraliśmy bezcenne doświadczenie, pracując z wiodącymi organizacjami finansowymi. Tym samym, nasza firma zyskała reputację zaufanego partnera w dziedzinie komunikacji międzynarodowej i pomocy lingwistycznej. Nasze usługi świadczyliśmy w sektorze kredytowym i banków detalicznych. Z powodu przepisów które są niezwykle restrykcyjne i w których równocześnie zachodzą znaczne różnice w zależności od kraju, komfort naszych klientów i świadomość, że przekaz ich firmy oraz prawny aspekt informacji są przedstawione prawidłowo, jest dla nas najważniejszy – bez względu na język.

Nasze doświadczenie dla Twojej korzyści

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi. Przez lata opracowywaliśmy dla wiodących banków obcojęzyczne treści – zarówno z zakresu sektora kredytowego, jak i bankowości detalicznej. Zyskaliśmy reputację zaufanego partnera w sprawach komunikacji międzynarodowej oraz pomocy lingwistycznej. Nasi eksperci na bieżąco śledzą zmiany, jakie zachodzą w przepisach, dotyczących działalności instytucji finansowych na rynkach zagranicznych. Przepisy te są niezwykle restrykcyjne, a dodatkowo różnią się w zależności od kraju – powierzony nam przekład wszelkich dokumentów banku dopracowany będzie również pod względem merytorycznym, w zgodzie z prawnymi regulacjami. Nie dopuszczamy błędów w sprawach wielkiej wagi, zwłaszcza gdy na szali leży powodzenie instytucji na międzynarodowym rynku. Dostosowane do danej kultury treści umożliwiają dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, a także wpływają na pozytywny odbiór marki za granicą. W razie potrzeby, oferujemy również wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe wszelkich dokumentów oficjalnych.
Zleć nam tłumaczenia z zakresu bankowości detalicznej, a otrzymasz:

  • dostosowane do obowiązujących w danym kraju przepisów prawnych, precyzyjnie przetłumaczone dokumenty;
  • treści marketingowe, ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców;
  • stały, szybki kontakt oraz fachową pomoc konsultantów.

Wykorzystaj dodatkowe możliwości

Zdajemy sobie sprawę, że instytucje finansowe starają się wejść z sukcesem na wiele rynków zagranicznych w jednym czasie. Decydując się na nasze usługi tłumaczenia, masz do wyboru różnorodne kombinacje językowe – również te mniej popularne. Dodatkowo, dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne udogodnienia: dostęp do wygodnego systemu zlecania tłumaczeń, pracę z dedykowanym opiekunem oraz wyspecjalizowanym zespołem tłumaczy, możliwość wystawienia miesięcznej faktury zbiorczej, całodobową infolinię oraz rabaty na nasze usługi.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Banki, które proponują rodzimym klientom indywidualnym atrakcyjne produkty i usługi, często wprowadzają działalność również na rynki zagraniczne. Wykonujemy tłumaczenia wszelkich opracowanych przez instytucje finansowe treści, a co najważniejsze – dostosowujemy je do realiów, panujących w danym kraju. Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnej wyceny każdego przekładu!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń