Tłumaczenia słowacki – przysięgłe, techniczne i specjalistyczne

tłumaczenia słowackiProfesjonalne tłumaczenia z języka słowackiego i na język słowacki tylko u nas! Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych koordynatorów, którzy są w każdej chwili do Państwa dyspozycji. Zajmą się nie tylko bezpłatną wyceną Państwa tekstu, ale także będą czuwać nad jak najszybszym i najdokładniejszym przebiegiem realizacji zamówienia.

Cennik tłumaczeń język słowacki – język polski

Prosimy o zapoznanie się z poniższą tabelą, która zawiera ceny świadczonych przez nas usług. Warto jednak pamiętać, że owe ceny są jedynie orientacyjne, gdyż każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie ze względu na jego obszerność, rodzaj oraz tryb realizacji.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka słowackiego na język słowacki z języka słowackiego na język słowacki z języka słowackiego na język słowacki
od 32 PLN od 36 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych w kombinacji polski-słowacki

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język słowacki od 49 PLN od 54 PLN od 90 PLN od 100 PLN

*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Nasze biuro współpracuje ze specjalistami w przekładach związanych z językiem słowackim. Oprócz tłumaczy przysięgłych mamy kontakt z native speakerami, którzy są bardzo pomocni jak chodzi o kulturę Słowacji i pomagają w zachowaniu sensu i znaczenia danego tekstu.

Kompleksowa oferta

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneOferujemy Państwu precyzyjne tłumaczenia ustne i pisemne z języka słowackiego oraz na język słowacki. Zaufało nam wiele firm, uczelni, a także klientów indywidualnych. Tłumaczymy standardowe pisma typu umowy, oferty, dokumentacje techniczne i księgowe, dokumenty z dziedziny medycyny i farmacji, teksty naukowe, publicystyczne, literackie czy teksty reklamowe. Każde tłumaczenie może być opatrzone pieczątką tłumacza przysięgłego. Możemy zaproponować także tłumaczenia ustne, w których się specjalizujemy. Działamy na terenie całej Polski, a także poza jej  granicami. Mogą być Państwo pewni fachowości i poufności naszych usług. Od lat sukcesywnie poszerzamy grono stałych klientów coraz bardziej zadowolonych z naszych usług.

Tłumaczenia medyczne

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia w obrębie języka słowackiego z zakresu medycyny i dziedzin pokrewnych. Tłumaczymy dokumentację osobową pacjenta, historie chorób, wyniki badań, a także artykuły z czasopism branżowych i publikacje naukowe. Zapewniamy o bezwzględnej poufności i stuprocentowym bezpieczeństwie przy przetwarzaniu danych wrażliwych.

Tłumaczenia prawnicze

W naszym biurze pracują wysoko wykwalifikowani tłumacze języka słowackiego legitymujący się dodatkowym wykształceniem prawniczym. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować w pełni poprawne merytorycznie przekłady prawne i prawnicze, w tym również uwierzytelnione. Zajmujemy się umowami, pismami procesowymi, aktami prawnymi i wieloma innymi dokumentami.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Naszą mocną stroną jest wykwalifikowana kadra

Pracujący w naszym biurze eksperci z branży prawnej, społeczno-politycznej, ekonomicznej, medycznej i technicznej gwarantują zrealizowanie tłumaczeń specjalistycznych o wysokiej jakości merytorycznej. W zakresie rodzaju tłumaczonych przez nas tekstów nie stawiamy żadnych ograniczeń. Zajmujemy się tekstami zwykłymi, literackimi i fachowymi, a także tymi bardziej znormalizowanymi o charakterze korespondencyjnym i dokumentowym.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

tłumacz słowacki
Choć język słowacki jest bliski językowi polskiemu, ponieważ tak samo, jak  polski należy do zachodniosłowiańskiej grupy językowej i jest bardzo przybliżony pod względem gramatyki i słownictwa. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat języka słowackiego: Język czeski a język słowacki. W razie dodatkowych pytań lub chęci wyceny tłumaczenia – zapraszamy do kontaktu przez formularz wyceny, mailowo, telefonicznie lub osobiście w naszym biurze tłumaczeń.
5/5 - szybkość ładowania