Nasze biuro tłumaczeń tworzy zgrany zespół profesjonalistów

W naszej działalności najważniejsi są ludzie – zarówno nasi Klienci, dla których wykonujemy tłumaczenia, jak i pracownicy, którzy budują firmę pamiętając, że…

Jesteśmy zespołem, który cechuje rzetelność, uczciwość i pracowitość. Staramy się, aby nasza praca spełniała wszelkie wymagania Klientów. Jesteśmy tu dla Państwa!

 • Nasze biuro tłumaczeń tworzy zgrany zespół profesjonalistów: tłumaczy, korektorów i konsultantów, których praca poprzedzona jest długoletnim doświadczeniem i podparta gruntowną wiedzą.
 • Ustalamy z Państwem specyfikację zlecenia, słuchamy uwag, oferujemy atrakcyjne warunki realizacji tłumaczeń.
 • Wszystkie teksty tłumaczone przez nas mają charakter poufny (jeśli to konieczne, podpisujemy odpowiednią umowę o poufności).

Dla nas tłumaczenia to nie tylko praca, to także wielka pasja

 • W naszym biurze tłumaczeń pracują profesjonalni tłumacze, mający zdolności lingwistyczne oraz fachową wiedzę. Należą do nich absolwenci filologii obcych oraz native speakerzy danych języków. Wśród języków, na które tłumaczymy, znajdują Państwo między innymi: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski i inne. W zależności od rodzaju tłumaczenia zajmują się nim pracownicy odpowiednio do tego przygotowani. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) wykonują je osoby posiadające specjalne do tego uprawnienia, które także cechuje doświadczenie w wykonywanej pracy.
 • Wśród korektorów znajduję także absolwenci studiów filologicznych, którzy mają dodatkowe przygotowanie do pracy z tekstem – ukończenie odpowiednie kursy i szkolenia. Dbają oni o poprawność językową i czuwają nad bezbłędnością tłumaczonych tekstów. Ich praca jest gwarancją, że tłumaczony tekst jest poprawny pod względem stylistycznym, ortograficznym i językowym.
 • Nasze biuro tłumaczeń stawia także na współpracę z konsultantami, którzy posiadają kierunkowe wykształcenie. Dzięki nim mamy możliwość tłumaczenia tekstów specjalistycznych z różnych dziedzin nauki – prawa, medycyny, ekonomii, informatyki i innych. W tym przypadku odwołujemy się do ich gruntownej wiedzy i doświadczenia. Wszystkie tłumaczone teksty są wielokrotnie poddawane weryfikacji, która ma na celu wyeliminowanie wszelkich ewentualnych błędów.
 • Wszyscy nasi pracownicy mają fachową wiedzę, która poświadczona jest odpowiednimi dyplomami i certyfikatami. Dbamy o to, żeby wszystkie tłumaczenia były wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami.
 • W naszym biurze dokładamy także starań, aby przesłane do nas materiały były odpowiednio przygotowane od strony graficznej i wizualnej – nasi pracownicy są do tego także odpowiednio przygotowani i otwarci na wszelkie sugestie Klientów.
 • Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Regularnie uczęszczamy na kursy, szkolenia i konferencje – po to, by doskonalić posiadane już umiejętności i zdobywać nową wiedzę.
 • Nasi pracownicy dokładają starań, aby komunikacja z biurem odbywała się bezproblemowo. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Staramy się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie, a zadowolenie Klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.

Nasza misja i cele:

Misja: Budowanie marki kojarzonej z jakością, terminowością i  rzetelnością.

Misją firmy jest konsekwentna realizacja programu rozwoju i umacnianie pozycji na rynku usług translatorskich, przy pełnym zachowaniu zasad Polityki Jakości oraz dbałości o jej wizerunek. Dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości, w możliwie najkrótszym czasie.

Cele: Realizując zamiary i spełniając oczekiwania Klientów zbudować wzajemną lojalność i uznanie.

Celem firmy, wynikającym z realizacji misji, jest stały wzrost, dostarczanie najwyższej jakości usług translatorskich wszystkim grupom naszych klientów oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie za sobą rozwój rynku usług translatorskich.

Wiemy, że sukces nie rodzi się z dnia na dzień. My na swój pracujemy, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

Oceń page