Przemysł technologiczny stał się obecnie stabilnym i dynamicznie rozwijającym się sektorem rynku; dlatego przedsiębiorstwa tego sektora starają się różnicować swoją bazę klientów. Ten proces przyspiesza także wzrastająca konkurencja na międzynarodowych rynkach, a coraz większa liczba przedsiębiorstw stara się umacniać pozycję swojej firmy wykorzystując atrakcyjne okazje na obcych rynkach na całym świecie.

Aby utrzymać konkurencyjne ceny swoich produktów, wiele przedsiębiorstw związanych z technologią tworzy nowe zakłady produkcyjne poza granicami kraju – w celu zredukowania kosztów produkcji. Ten proces z kolei obniża cenę dostępnych produktów technologicznych, czyniąc je łatwiej dostępnymi dla konsumentów z rynków wschodzących.

Aby odnieść sukces na międzynarodowych rynkach, wysoko rozwinięte firmy technologiczne korzystają z naszych usług w zakresie tłumaczeń i geomarketingu jak również kompleksowego doradztwa dotyczącego przystosowania ich produktów do międzynarodowej dystrybucji. Wiodące przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i technologią polegają na naszej precyzji, dokładności i rozległej wiedzy.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Patenty

Dokumentacja patentowa stanowi niezwykle ważną sferę działalności podmiotów w wielu branżach. W przypadku przemysłu technologicznego, którego rozwój jest nadzwyczaj szybki, patenty stanowią istotę dalszego prosperowania na rynku. Chcąc mieć wyłączną możliwość do korzystania ze swojego wynalazku, każdy właściciel rozwiązania technologicznego, powinien podjąć poprawne procedury patentowe. Działając w sektorze tak specyficznym, trzeba bardzo skrupulatnie sprawdzać wszystkie detale i działać w zawrotnym wręcz tempie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszej oferty nowość, jaką jest tłumaczenie patentów dla firm z branży technologicznej. Wykwalifikowany zespół złożony z najwyższej klasy translatorów, w mgnieniu oka dokona przekładów tego typu, zachowując zgodność z oryginałem. Podejmij z nami współpracę, by światowej jakości tłumaczenia patentów mogły przełożyć się na Twój międzynarodowy sukces.

Laboratoria badawcze

Przemysł technologiczny to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Sprawia to, że działalność badawcza, jest w tym przypadku nieunikniona i konieczna do powodzenia całego systemu wewnętrznego firmy. W przypadku sektora technologicznego, w którym wszystko zmienia się z dnia na dzień niczym w kalejdoskopie, niezwykle istotny jest uniwersalny charakter testów laboratoryjnych. Zapewnić to może jedynie przekład wyników analiz oraz całych procedur badawczych na języki obce, którymi posługują się podmioty z otoczenia naszej organizacji, jak również klarowny wydźwięk treści. Zatrudniając tłumaczy z doświadczeniem z zakresu technologii, wiedzieliśmy, że będzie to strzał w dziesiątkę. Dziś Klienci z tego sektora cieszą się poprawnie wykonanymi przekładami związanymi z laboratoriami badawczymi, a my cieszymy się ich radością. Już dziś dołącz do grona zadowolonych osób, a niedługo o Twoich analizach i badaniach usłyszy cały świat.

Automatyka i robotyka

Automatyka i robotyka są obecnie jednymi z najbardziej rozwojowych dziedzin. Wykorzystywane w niemal każdej branży, znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w działaniach połączonych z nowoczesnymi technologiami. Automatyzacja procesów w przedsiębiorstwach jest dziś codziennością. Roboty coraz częściej zastępują ludzi, ponieważ są w stanie dopracować nawet najmniejsze detale. Przemysł technologiczny przepełniony jest niezwykle istotnymi szczegółami przez co automatyka i robotyka są w tym przypadku tak bardzo użyteczne. W celu usprawnienia działalności Twojej firmy proponujemy Ci kompleksowe tłumaczenia z tego zakresu. Nasz zespół złożony jest z tłumaczy specjalizujących się jednocześnie w kwestiach technicznych, co pozwala nam oferować przekłady translatorskie na światowym poziomie.

Dokumentacja projektów unijnych

Unia Europejska bardzo chętnie wspiera finansowo projekty mające związek z rozwojem nowych technologii. Warto więc starać się o pozyskanie dotacji z funduszy europejskich. Kwoty, jakie można otrzymać są pokaźne, dzięki czemu można poczynić poważne kroki w stronę wdrażania innowacyjnych rozwiązań i generowania takowych ze swojej działalności. Zdając sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści może przynieść dofinansowanie z Unii Europejskiej, wprowadziliśmy do naszej oferty translacje dokumentacji projektów unijnych. Nasi wysoce wykwalifikowani lingwiści posiadają duże doświadczenie w realizacjach zadań tego typu, a także wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania projektami. Wszystkie te aspekty składają się na fakt, że zlecając nam tłumaczenia wszelkiej potrzebnej do celów pozyskania funduszy dokumentacji, otrzymasz najwyższej jakości przekłady, które z pewnością pozytywnie przejdą całą ścieżkę administracyjną i pozwolą otrzymać środki tak istotne do realizacji działań rozwojowych w Twojej firmie.

Publikacje naukowe

Opracowania naukowe to nieodłączna część działalności we wszystkich rozwojowych dziedzinach. Przemysł technologiczny bez wątpienia do takowych należy, co poniekąd warunkuje publikowanie różnego rodzaju materiałów badawczych. Zdając sobie sprawę ze specyficznej terminologii i charakterystycznego języka, jakim posługują się eksperci z tej branży, zatrudniamy translatorów mogących pochwalić się wiedzą w zakresie techniki i technologii. Doskonale potrafią oni dostosować przekłady lingwistyczne do specjalistycznej nomenklatury i kontekstu językowego. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się rzetelne tłumaczenia publikacji naukowych dla podmiotów prosperujących w przemyśle technologicznym. Zleć nam przekład swojego opracowania, a niebawem osiągniesz sukces branżowy nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej.

Lokalizacja aplikacji mobilnych

Tłumaczenie tekstu oprogramowania jest szczególnie skomplikowaną procedurą. A kiedy w grę wchodzi przekład lokalizacji aplikacji mobilnych, specjalista czuwający nad poprawnością całego procesu musi wykazać się ponadprzeciętną, ekspercką wiedzą i umiejętnością pracy pod presją czasu. Lokalizacja odbywa się bowiem zwykle między zakończeniem prac nad stworzeniem programu a wprowadzeniem go do użytku. Nasi lingwiści, działający w zespole dedykowanym przemysłowi technologicznemu, oprócz umiejętności stricte translatorskich, posiadają również doświadczenie jako programiści, dzięki czemu w ekspresowym tempie potrafią przełożyć posiadaną wiedzę na działania praktyczne. Nie są im obce interfejsy, fora pomocy technicznej i pomocy online dla użytkowników, ani cała dokumentacja. Wszystko to sprawia, że są w stanie bezbłędnie dokonań przekładów lokalizacji aplikacji mobilnych, których jakość osiąga międzynarodowy poziom. Zaufaj nam już dziś, a w niedalekiej przyszłości będziesz czerpał pokaźne korzyści z istnienia swojego programu nie tylko w Polsce, ale również zagranicą.

Tłumaczenia i lokalizacja gier

Jesteś zapalonym graczem i postanowiłeś przekuć swoją pasję w sukces zawodowy? Tworzysz gry komputerowe, które cieszą się międzynarodową popularnością? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w branży i zamierzasz rozpocząć skuteczne działania marketingowe w kraju i poza jego granicami? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić. Tłumaczenie lokalizacji gier nie jest dziecinnie prostym zadaniem, którego podjąć mógłby się niemal każdy. Wymaga od lingwisty precyzyjnej wiedzy specjalistycznej – znajomości nomenklatury oraz obeznania w kwestiach specyfikacji mediów audiowizualnych. Chcąc wesprzeć Cię w otaczaniu Twoich zagranicznych graczy opieką, wprowadziliśmy do oferty rzetelne przekłady lokalizacji gier komputerowych oraz tłumaczenia ich tekstów i wszelkich materiałów promujących Twój projekt. Podejmij współpracę z naszym biurem, a już niebawem Twoja gra podbije świat!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę