Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne języka rosyjskiego

Tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski to nasza specjalność. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie najlepszych procedur zapewniających wysoką jakość oferowanych przez nas tłumaczeń. Dzięki temu oferujemy krótkie terminy realizacji zamówienia, przy zachowaniu konkurencyjnych stawek cenowych.
od 29PLN
netto / strona
tłumaczenia rosyjski

Proponujemy korzystne ceny na tłumaczenia przy zachowaniu najwyższej jakości przekładu

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszym cennikiem. Prosimy również zwrócić uwagę na to, iż podane ceny są negocjowalne biorąc pod uwagę poziom trudności tekstu, objętość, jak i oczekiwany termin realizacji.

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka rosyjskiego na język rosyjski z języka rosyjskiego na język rosyjski z języka rosyjskiego na język rosyjski
od 29 PLN od 27 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, kontaktować można się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w biurze. Staramy się, aby koszty dostosowane były zawsze do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i z chęcią odpowiadamy na pytania lub wątpliwości.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język rosyjski

Do naszej bogatej oferty dołączamy możliwość wykonania przekładu przez tłumacza przysięgłego wpisanego na listę ministerialną i uwierzytelnienia dokumentu stosowną pieczęcią.

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język rosyjski od 34 PLN od 38 PLN od 70 PLN od 80 PLN

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.
*W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zamówionym tłumaczeniem.

Jeśli potrzebujesz kompleksowych usług translatorskich dotyczących języka rosyjskiego, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami zwykłymi, jak i specjalistycznymi. Tłumaczymy umowy, dokumenty samochodowe, medyczne, urzędowe, patenty, ulotki reklamowe itp. Możliwe są także kombinacje język rosyjski – inny język obcy.
Wśród bogatej oferty przekładów translatorskich posiadamy także propozycję tłumaczeń specjalistycznych, medycznych i technicznych. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia w kombinacji z językiem rosyjskim wszelkiego rodzaju badań i artykułów naukowych, publikacji, konferencji, podsumowań i wielu innych. Dokonujemy również przekładów ustnych. Mogą to być tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne, kiedy tłumacz asystuje w konferencjach, sympozjach lub szkoleniach.
Współpracujemy z szerokim gronem tłumaczy przysięgłych, dlatego na Państwa prośbę każde tłumaczenie może być uwierzytelnione (czyli przetłumaczone „słowo w słowo”, wraz z tłumaczeniem pieczęci, podpisów i odnośników). Stawiamy na wysoką jakość, przystępne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Zaufanie naszych klientów jest dla nas nieocenione, dlatego zawsze do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.
Jesteśmy biurem tłumaczy języka rosyjskiego świadczącą usługi z zakresu redakcji i tłumaczeń technicznych, medycznych, prawniczych, dokumentów, ofert handlowych i przetargowych, etc. Wykonujemy również korekty tłumaczeń oraz tłumaczenia konsekutywne. Tłumaczenia z rosyjskiego – oferujemy tłumaczenia w konkurencyjnych cenach, a ofertę optymalnie dopasowujemy do każdego zlecenia. Tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski to nasza specjalizacja.

Tłumaczenia przysięgłe rosyjski

tłumaczenia przysięgłe rosyjskiZatrudniamy grono specjalistów, którzy zostali wpisani na ministerialną listę tłumaczy przysięgłych, zyskując tym samym prawo do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych lub do poświadczania już gotowych przekładów. Jeśli potrzebujesz wykonać tłumaczenie przysięgłe z zakresu języka rosyjskiego zgłoś się do nas a my wybierzemy dla Ciebie najlepszego tłumacza, który bezbłędnie dokona potrzebnego Ci przekładu, w terminie jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty i licencje, dokumenty urzędowe, finansowe i sądowe. Gotowe tłumaczenie przysięgłe możesz odebrać w dwojaki sposób: osobiście w siedzibie naszego biura lub wybrać wysyłkę pocztową (przy wcześniejszym przesłaniu gotowego tekstu mailem w formie skanu).

Tłumaczenia techniczne rosyjski

tłumaczenia techniczne rosyjskiOferujemy wykonywanie tłumaczeń technicznych z zakresu języka rosyjskiego tylko przez najwyższej klasy specjalistów, którzy posiadają stosowne wykształcenie kierunkowe, tak aby zapewnić, że słownictwo, którego używają jest w pełni zgodne z wymaganiami. Dodatkowo wielu z nich jest inżynierami, którzy często są członkami NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej). Daje to gwarancję bezbłędności przekładu, jednak w razie potrzeby wszystkie tłumaczenia z poszczególnych branż (elektryki, budowy maszyn, energetyki, automatyki, informatyki, motoryzacji, inżynierii lądowej i innych) są konsultowane z ekspertami.

Tłumaczenia ustne rosyjski

tłumaczenia ustne rosyjskiW naszej ofercie obok tłumaczeń pisemnych (zwykłych i uwierzytelnionych) można również znaleźć tłumaczenia ustne. Oferujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne jak i symultaniczne, które w razie potrzeby wykona tłumacz przysięgły języka rosyjskiego. Zapewniamy obsługę tłumaczeniową wszystkich wydarzeń związanych ze światem nauki: konferencji, wystąpień publicznych, różnego rodzaju dyskusji, prezentacji naukowych odkryć i wielu innych. Gwarantujemy, że tłumacz, którego wybierzemy do realizacji Twojego zlecenia, będzie nie tylko świetnym specjalistą, ale również człowiekiem obytym i doświadczonym, który wie jak należy się zachowywać.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania