Tłumaczenia niemiecki – zawsze starannie, zawsze dokładnie, zawsze na czas

Ile będzie kosztować tłumaczenie z/na język niemiecki? Zachęcamy do wypełnienia formularza darmowej wyceny, a my ekspresowo odeślemy szczegółowe informacje dotyczące stawki jak i proponowanego terminu tłumaczenia.
 • Każda wycena dokonywana jest indywidualnie i uwzględnia terminologię, kontekst kulturowy, czy specyfikę branzową itp. Każdy tekst może być tłumaczony na wiele sposobów zależnie od potrzeb, okoliczności i zamierzonego efektu. Wycena tłumaczenia tekstu jest bezpłatna, a przesłanie tekstu do wyceny nie jest w żaden sposób równoznaczne ze zleceniem tłumaczenia tego tekstu. Zapewniamy bezwzględną poufność dokumentów.

Profesjonalne tłumaczenia

od 29PLN
netto / strona

Oferta tłumaczeń obejmuje tłumaczenia pisemne zwykłe (niepoświadczone) i przysięgłe (poświadczone) oraz tłumaczenia ustne. Tłumacz przysięgły niemieckiego

tłumaczenia niemiecki technicznyOferujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione w zakresie tekstów polsko-niemieckich i niemiecko-polskich. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) dokumentów sądowych, aktów notarialnych, metrykalnych, tekstów ekonomicznych, informacji technicznych, korespondencji handlowej i tekstów o tematyce ogólnej. Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są drogą elektroniczną, faksem, pocztą tradycyjną lub osobiście. Wykonujemy również tłumaczenia ustne przysięgłe na potrzeby organów państwowych, podczas ceremonii ślubnych, posiedzeń zarządów i rad nadzorczych.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wykonywanych przez nas tłumaczeń. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty z języka niemieckiego oraz na język niemiecki.

Cennik tłumaczeń pisemnych języka niemieckiego

Poniższy cennik ma charakter orientacyjny i dotyczy tłumaczeń pisemnych z języka niemieckiego na język polski i z języka polskiego na język niemiecki.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka niemieckiego na język niemiecki z języka niemieckiego na język niemiecki z języka niemieckiego na język niemiecki
od 29 PLN od 33 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zamówionym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język niemiecki

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język niemiecki od 34 PLN od 38 PLN od 70 PLN od 80 PLN

tłumacz przysięgły*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online. Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Biuro Tłumaczeń z certyfikatem EN ISO 9001:2009

tłumacz techniczny niemieckiZakres oferowanych przez nas usług obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów medycznych, informatycznych, prawniczych. Tłumaczymy dokumenty rozliczeń podatkowych oraz teksty z zakresu finansów i bankowości. Zapewniamy obsługę translatorską różnego typu spotkań, negocjacji, przesłuchań, zeznań i rozpraw. W przypadku wymogów formalnych związanych z występowaniem przed organami wymiaru sprawiedliwości wykonanie przekładu zostaje powierzone tłumaczowi przysięgłemu wpisanemu na listę ministerialną. Zrealizowane przez nas przekłady uwierzytelniamy również na prośbę Klienta.
 • Mogą Państwo być pewni, że każde zamówienie jest indywidualnie rozpatrywane i przydzielane tłumaczowi, który jest specjalistą z danej dziedziny. Jest to naszą renomą, że współpracujemy z tłumaczami, którzy oprócz znajomości języka niemieckiego są lekarzami, ekonomistami czy posiadają uprawnienia NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej).
Biuro Tłumaczeń język niemieckiDlatego też podejmujemy się tłumaczenia praktycznie każdego tekstu, np.:
 • dokumentacji medycznych i farmaceutycznych,
 • dokumentacji samochodowych,
 • tekstów marketingowych, ulotek reklamowych,
 • ofert handlowych,
 • stron internetowych,
 • książek i publikacji,
 • cv, listów motywacyjnych,
 • świadectw, dyplomów oraz wielu innych.

Tłumaczenia tekstów prawnych i prawniczych języka niemieckiego

Do podstawowych dokumentów, jakie tłumaczymy w zakresie prawa możemy zaliczyć:

 • akty notarialne (oświadczenia, poświadczenia, zezwolenia, protokoły),
 • umowy handlowe,
 • umowy zatrudnienia, świadectwa pracy,
 • umowy najmu i sprzedaży, dzierżawy,
 • pozwy, wyroki sądowe i orzeczenia,
 • prawo jazdy, paszporty, dowody osobiste,
 • unijne akty prawne, rozporządzenia i ustawy,
 • pisma urzędowe.
Zapewniamy klientom najwyższą jakość przygotowywanych tekstów, a także ich poprawność zarówno pod względem merytorycznym, stylistycznym i terminologicznym. Biorąc pod uwagę wysoki poziom naszych tłumaczeń i zdobyte doświadczenie, sądzimy, że nasze tłumaczenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Proponujemy Państwu bardzo korzystne warunki, m.in. rabaty przy stałej współpracy. Odpowiadając na naszą ofertę zyskują Państwo gwarancję jakości tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego niemieckiego i poufności treści przekazanych nam dokumentów.
Zapewniamy wyczucie, dobór najbardziej odpowiedniego słownictwa i ogólne przekazanie sensu tłumaczonego tekstu. A przede wszystkim zapewniamy poufność, by mogli być Państwo pewni, iż wasze dokumenty nie trafią w niepowołane ręce. Nasze biuro zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń z języka i na język niemiecki wszelkiego rodzaju tekstów. Każdy pracujący z nami tłumacz, jest specjalistą w swojej tematyce branżowej. Dzięki temu możemy realizować nawet najtrudniejsze zlecenia zapewniając wysoką jakość tłumaczenia. Jeśli szukacie Państwo dobrych jakościowo usług tłumaczeniowych, profesjonalnej obsługi oraz klarownych warunków współpracy, to nasze biuro tłumaczeń jest firmą dla Was.
Nasza oferta to także tłumaczenia ustne – konsekutywne i symultaniczne. Ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. W każdym przypadku otrzymają Państwo darmową i kompletną wycenę tłumaczenia wraz z najkrótszym terminem realizacji.
Jesteśmy biurem tłumaczeń, które wykonuje solidnie i precyzyjnie przekłady z języka niemieckiego, jak i na język niemiecki. Nasza oferta to nie tylko tłumaczenia pisemne, oferujemy także redakcję i korektę tekstów. Wszystkie oferowane przez nas usługi są takie jak cała niemiecka branża samochodowa, czyli profesjonalne i sygnowane najwyższą jakością. Oferujemy Państwu nie tylko przekłady zwykłe, lecz także uwierzytelnione (poświadczone).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Język niemiecki

W obecnym czasie językiem niemieckim jako językiem ojczystym posługuje się ponad 110 milionów ludzi. Język niemiecki jest drugim najbardziej rozpowszechnionym językiem w Europie. W języku niemieckim rozmawiają nie tylko mieszkańcy Niemiec, lecz również obywatele Austrii, Księstwa Lichtenstein, części Belgii, północnych Włoszech, a także Luxemburga. W państwach posługujących się językiem niemieckim występują liczne dialekty. Ponieważ Niemcy są obecnie drugim, po Chinach eksporterem na świecie, język niemiecki odgrywa znaczącą rolę w świecie międzynarodowej przedsiębiorczości i handlu. Po języku angielskim jest to najczęściej tłumaczony język na całym świecie.

Niemiecka technika i przemysł

Niemcy znajdują się w grupie krajów, które wiodą prym w dziedzinie przyszłościowych technologii. Wśród nich wymienia się: biotechnologię, nanotechnologię, technologię informacyjną, poza nimi wyróżnia się zaawansowane technologicznie kierunki takie jak: biometria, lotnictwo i kosmonautyka, elektrotechnika i logistyka. W bardzo dobrej sytuacji na rynkach światowych znajduje się też niemiecka branża technologii środowiskowych, która zajmuje się wykorzystywaniem energii wiatru, energii słonecznej i biomasy. Wkład niemieckich producentów elektrowni wiatrowych w rynek światowy osiąga wynik prawie 28 procent.

Obecnie technologie informacyjno-komunikacyjne, tak jak budowa pojazdów i maszyn oraz przesył elektroniczny, są uznawane za największe działy gospodarki. Sektor informacyjno-komunikacyjny w porównaniu do całej gospodarki osiągnął w ostatnim czasie o wiele wyższy wzrost. Niemiecka biotechnologia i technologia genetyczna od dawna plasuje się w ścisłej czołówce krajów europejskich, a wiele kierunków w nanotechnologii stanowi źródło wielkiego potencjału i ogromnej wiedzy.

Specjalnością Niemiec w dziedzinie rozwoju i produkcji złożonych dóbr przemysłowych są głównie dobra inwestycyjne oraz innowacyjne technologie produkcyjne. Nasz zachodni sąsiad specjalizuje się w kluczowych działach przemysłu, jakimi są: konstrukcja samochodów, budowa maszyn, elektrotechnika i przemysł chemiczny. Przemysł motoryzacyjny równocześnie pełni funkcję napędu innowacyjności, ponieważ z niego wywodzi się 30 procent finansów przedsiębiorstw, które są pieniężnym wsparciem dla dalszych badań i rozwoju niemieckiej gospodarki.

Przemysł budowy maszyn również jest najważniejszą gałęzią przemysłu niemieckiego. To on daje ludziom najwięcej etatów pracy, a także jest czołowym działem eksportowym. Z kolei przemysł elektrotechniczny należy do działu, który ma największy wzrost i niezmiernie wysoki stopień innowacyjności. Stanowi on ponad 20 procent wszystkich inwestycji w zakresie badań naukowych i rozwoju, które zostały zrealizowane w Niemczech przez firmy przemysłowe. Ostatni wymieniony, czyli przemysł chemiczny, co prawda z powodu różnego rodzaju połączeń firm i fuzji jest obecnie częściowo zarządzany przez firmy zagraniczne, jednak to on stanowi główne źródło surowców potrzebnych do produkcji przemysłowej.

5/5 - szybkość ładowania