Tłumaczenia francuski – zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne

tłumaczenia francuskiPotrzebujesz przetłumaczyć francuski tekst, list a może korespondencję biznesową? Szukasz profesjonalnego tłumacza języka francuskiego? Jeżeli tak to trafiłeś we właściwe miejsce. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów zwykłych, technicznych, specjalistycznych i przysięgłych (również online, przez Internet) z języka i na język francuski. Wykonujemy także lokalizację i weryfikację tłumaczonych tekstów. Profesjonalizm, jakość, sprawność i operatywność to najważniejsze atrybuty naszej firmy.

Tłumaczenia francuski – cennik tłumaczeń języka francuskiego

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem tłumaczeń z i na język francuski. Pragniemy również zaznaczyć, że kwoty te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od rodzaju tematyki materiału źródłowego i jego obszerności.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka francuskiego na język francuski z języka francuskiego na język francuski z języka francuskiego na język francuski
od 32 PLN od 36 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową tłumaczenia francuskiego. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę tekstów, która następuje do pół godziny od zgłoszenia. Zawsze do każdego materiału podchodzimy indywidualnie starając się zapewnić profesjonalizm usług na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca, dlatego też zapraszamy do przesłania tekstu, który zostanie natychmiastowo odesłany wraz z proponowaną ceną.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język francuski

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język francuski od 49 PLN od 54 PLN od 90 PLN od 120 PLN

*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneUsługi tłumaczeń język francuskiego oferujemy dla Klientów indywidualnych, ale także małych firm i dużych instytucji. Zapewniamy możliwość uwierzytelnienia tłumaczenia przez tłumaczy przysięgłych. Wśród takich dokumentów wyróżniamy m.in. akty stanu cywilnego, świadectwa szkolne, pełnomocnictwa, czy akty notarialne. Na życzenie klienta wykonujemy także korektę tekstów. Możemy się pochwalić długoletnią praktyką, tysiącami przetłumaczonych stron, a także odpowiedzialnością, zaangażowaniem i zaufaniem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Tłumacz przysięgły francuskiego czeka na nowe zlecenia (również online, przez Internet).

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Język francuski w liczbach

tłumacz języka francuskiegoJęzyka francuskiego jako języka podstawowego używa obecnie przeszło 200 milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Ma on status języka urzędowego w niemal 30 państwach (m.in. Belgii, Kanadzie, Monako, Szwajcarii) i licznych instytucjach międzynarodowych (np. UE, ONZ, NATO, OECD, WHO, FIFA). Przetłumaczenie strony internetowej, czy też folderów promocyjnych może zatem znacząco przyczynić się do zwiększenia wyników finansowych danej firmy poprzez zintensyfikowanie międzynarodowych relacji partnerskich i wymiany handlowej.

5/5 - szybkość ładowania