Profesjonalne tłumaczenia języka chińskiego (mandaryńskiego)

tłumaczenia chińskiJęzyk mandaryński nazywany często standardowym językiem chińskim jest oficjalnym, używanym jako język urzędowy w Chińskiej Republice Ludowej, Republice Chińskiej, jak również jednym z oficjalnych języków Singapuru. Dzięki współpracy z tłumaczami języka chińskiego z największą przyjemnością pragniemy Państwu zaoferować tłumaczenia z języka chińskiego oraz na język chiński. Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas usług jest współpraca z najlepszymi tłumaczami, którzy doskonale znają język, a ponadto realia, obowiązujące standardy i kulturę Chin. Oferujemy Państwu tłumaczenia pisemne: zwykłe i specjalistyczne, a także ustne: symultaniczne i konsekutywne.

Zakres tłumaczeń

  • tłumaczenia marketingowe (broszury, ulotki, hasła reklamowe, artykuły PR),
  • tłumaczenia prawnicze (umowy handlowe, akty notarialne, pełnomocnictwa, umowy w zakresie logistyki i dystrybucji, deklaracje celne),
  • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne (publikacje naukowe, ulotki leków, naukowe teksty medyczne, wyniki badań lekarskich, opisy chorób, korespondencję lekarską, instrukcje obsługi sprzętu medycznego, dokumentacje rejestracyjne leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, certyfikaty produktów farmaceutycznych),
  • tłumaczenia techniczne (opisy maszyn, instrukcji obsługi i napraw urządzeń, literaturę techniczną, dokumenty techniczne),
  • tłumaczenia informatyczne (strony internetowe, programy komputerowe, aplikacje mobilne),
  • oraz wiele innych dokumentów z różnych dziedzin.
Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, firmami, jak również organizacjami rządowymi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Nasi koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, jak również bezpłatnie i niezobowiązująco wycenią przedłożony im tekst.

Cennik tłumaczeń język chiński

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z orientacyjnym cennikiem tłumaczeń jezyka chińskiego. W każdym przypadku prosimy o kontakt w celu dokładnej wyceny tłumaczenia.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka chińskiego na język chiński z języka chińskiego na język chiński z języka chińskiego na język chiński
od 80 PLN od 90 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna

tłumacz przysięgły*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Profesjonalne tłumaczenia dla firm

Chiny stają się coraz większą światową potęgą. Pewnie wkraczają na rynki europejskie oraz amerykańskie nie tylko po to, by nawiązać nowe relacje biznesowe, ale także partnerskie i edukacyjne. Jako naród, Chińczycy są dość zamkniętym kulturowo społeczeństwem, dlatego też sytuację, kiedy ktoś kontaktuje się w ich ojczystym języku odbierają bardzo pozytywnie.

Współpracujemy z zaufanymi i doświadczonymi tłumaczami języka chińskiego, wśród których są także osoby, dla których ten język jest językiem ojczystym (native speakerzy). Dlatego decydując się na przekłady w naszym biurze wybierają Państwo profesjonalizm, solidność i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy, że przetłumaczone przez nas teksty zostaną odpowiednio zrozumiane a kontekst wypowiedzi zachowany (okoliczności, stosunków, sytuacji czy warunków).

tłumaczenia na język chiński

Jako jedno z nielicznych biur tłumaczeń posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 w zakresie tłumaczeń oraz kompleksowej obsługi tłumaczeniowej firm.

tłumaczenia dokumentów technicznych

Tłumaczenia finansowe

Od lat realizujemy dla naszych klientów tłumaczenia finansowe. Oznacza to, że dostarczyliśmy już tysiące stron przekładów takich dokumentów jak faktury, rachunki, sprawozdania finansowe, roczne rozliczenia, korespondencję z odpowiednimi organami podatkowymi, umowy, kontrakty, biznesplany oraz prognozy ekonomiczne. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawa.

tłumaczenia dokumentów chiński

Tłumaczenia biznesowe

Jedną z usług, która cieszy się dużą popularnością jest kompleksowe tłumaczenie całej dokumentacji firmowej Państwa przedsiębiorstwa. Polecamy nie rozmieniać się na drobne i powierzyć swoje dokumenty firmowe jednemu, sprawdzonemu biuru tłumaczeń, zaoszczędzą wtedy Państwo zarówno czas jak i pieniądze. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny oraz doradztwa.

Tłumaczenia umów handlowych

Wraz z rozwijającym się handlem z Chinami proponujemy Państwu szereg usług związanych z handlem zagranicznym. Z chęcią przetłumaczymy z języka polskiego na język chiński bądź z języka chińskiego na język polski Państwa dokumentację projektową i techniczną, kontrakty, umowy z podwykonawcami oraz szereg innych dokumentów.

Tłumaczenia dla importerów

Gospodarka chińska jest obecnie jedną z najintensywniej rozwijających się gospodarek świata. To daje ogromne możliwości polskim przedsiębiorcom, którzy chcieliby prowadzić na tamtym obszarze interesy. Specjalnie dla importerów oferujemy pakiet tłumaczeń związanych z importem elektroniki, odzieży, importem tkanin i dodatków oraz pomoc w kontaktach z agencjami w tym pośredniczącymi.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Język chiński tradycyjny i uproszczony

Poniżej znajdują się pytania i odpowiedzi, które pozwolą ci zrozumieć różnice pomiędzy językiem chińskim tradycyjnym a chińskim uproszczonym. To pomoże ci w procesie lokalizacji twojego projektu. W piśmie chińskim zazwyczaj nie oddaje się różnic w wymowie, tj. zapis jest identyczny, ale jego wymowa może się bardzo różnić w zależności od dialektu/języka użytkownika. Poszczególne języki/dialekty mogą być nawet wzajemnie niezrozumiałe.
  • Przeczytaj kilka wskazówek dotyczących tłumaczeń dla firm zainteresowanych eksportem na rynek chiński. Czytaj więcej
  • Więcej na temat tłumaczeń z zakresu ochrony własności przemysłowej patentów, praw ochronnych na wzory użytkowe i znaki towarowe Czytaj więcej
  • Tłumaczenia z zakresu medycyny i farmacji. Czytaj więcej