Profesjonalne tłumaczenia z/na język słoweński

Tłumaczenia słoweńskiWykonujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe z języka słoweńskiego na polski i z polskiego na słoweński. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć teksty słoweńskie na język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski – bez pośrednictwa języka polskiego.

Jaki będzie koszt tłumaczenia?

Koszt tłumaczenia będzie różnił się w zależności od charakteru dokumentu, który potrzebują Państwo przetłumaczyć, jego objętości, specjalistycznego słownictwa, liczby powtórzeń, cyfr i oczekiwanego czasu realizacji. Dlatego też nie mamy sztywno ustalonych stawek, wszystkie ceny są dobierane indywidualnie, nie rzadko z uwzględnieniem rabatów. Prosimy o przesłanie Państwa tekstu, który wycenimy bezpłatnie i niezobowiązująco – w ciągu 30 minut odeślemy informację odnośnie kosztów i terminu realizacji.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń języka słoweńskiego

W poniższej tabeli przedstawiamy ceny za tłumaczenia wykonane w trybie zwykłym, pilnym i ekspresowym. Warto zaznaczyć, że ceny te bardzo często ulegają zmniejszeniu, w zależności od rodzaju tekstu, jego objętości i trybu realizacji. Za każdym razem jakość usług pozostaje niezmienna, czyli jednoznacznie wysoka.
Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka słoweńskiego na język słoweński z języka słoweńskiego na język słoweński z języka słoweńskiego na język słoweński
od 49 PLN od 55 PLN od 75 PLN od 85 PLN od 95 PLN od 99 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

Do tłumaczeń specjalistycznych wybieramy tłumaczy, którzy oprócz perfekcyjnej znajomości języka słoweńskiego, są specjalistami w innych dziedzinach, np. w medycynie, prawie, ekonomii, technice, itp.

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneDokumenty, którymi się zajmujemy to  m.in.:

 •     teksty ogólne, publicystyczne, korespondencja
 •     teksty prawnicze i urzędowe
 •     teksty umów
 •     dokumenty osobowe, akty stanu cywilnego, dyplomy
 •     teksty biznesowe, dokumentacja firmowa
 •     teksty techniczne, instrukcje obsługi
 •     dokumenty samochodowe
 •     karty charakterystyki
 •     scenariusze filmowe, listy dialogowe
 •     teksty literackie i wiele innych

Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową, telefonicznie lub osobiście w biurze.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Przygotowując dla Państwa tłumaczenia z sektora medycznego korzystamy z wiedzy i doświadczenia naukowców, lekarzy, badaczy oraz wykwalifikowanych tłumaczy. Chętnie zrealizujemy przekłady dokumentacji szpitalnej takiej jak karty choroby, karty pacjenta, instrukcji obsługi aparatury medycznej stworzonej w języku obcym oraz publikacji naukowych dla prasy branżowej.

tłumaczenia specjalistyczne farmacja

Tłumaczenia farmaceutyczne

Często zwracają się do nas producenci leków oraz suplementów diety w celu sporządzenia rzetelnych tłumaczeń dokumentów z tej dziedziny. Są to ulotki informacyjne dla pacjentów, ulotki dokładnie opisujące skład danego specyfiku, jak również opracowania i wyniki badań klinicznych. Korzystają z nich m.in. firmy farmaceutyczne oraz dystrybutorzy leków.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe

W zakresie języka słoweńskiego proponujemy Państwu również przekłady finansowe. To oznacza, że bardzo chętnie przetłumaczymy dla Państwa wszelkie dokumenty związane z finansowym aspektem Państwa działalności takie jak raporty, sprawozdania, faktury, rachunki, prognozy oraz wiele innych. Naszymi tłumaczami są specjaliści w dziedzinie finansów, ekonomii oraz bankowości.

tłumaczenia dla przemysłu

Tłumaczenia dla przemysłu

Przekłady przeznaczone dla różnych gałęzi przemysłu wymagają od tłumacza głębokiej wiedzy i orientacji w specjalistycznych zagadnieniach związanych z tematem danych dokumentów. Nasi tłumacze specjalizują się m.in. w przemyśle wydobywczym, motoryzacyjnym, spożywczym, odzieżowym, transportowym oraz logistycznym.

tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych

Opis firmy, jej historia, aktualne wydarzenia takie jak np. udział w targach i konferencjach, poszukiwanie wykwalifikowanych pracowników, rozbudowana oferta atrakcyjnie prezentująca usługi oraz produkty – to tylko niektóre informacje, które warto zawrzeć na firmowej stronie internetowej. Z nami przetłumaczą ją Państwo również na język słoweński.

tłumaczenia kosmetyczne

Tłumaczenia dla branży kosmetycznej

Wśród naszych tłumaczeń kosmetologicznych znajdą Państwo ofertę przekładów instrukcji przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych, katalogów usług kosmetycznych, artykułów naukowych dotyczących kosmetologii leczniczej, specyfikacji produktów kosmetycznych, wyników badań, instrukcji obsługi urządzeń oraz aparatur stosowanych w gabinecie kosmetycznym.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania