Technika lotnicza – inżynieria, elektronika, lotnictwo

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz firmę, która zajmuje się produkcją pocisków kierowanych, pojazdów kosmicznych, silników samolotowych, systemów napędowych czy tym podobnych części – posiadamy wystarczającą wiedzę i doświadczenie, by zapewnić stosowną pomoc w dziedzinie tłumaczeń oraz lokalizacji dokumentacji dla przemysłu lotniczego. Zaufały nam instytucje rządowe, międzynarodowe korporacje a także wysoko rozwinięci serwisanci i dostawcy części, powierzając nam do przetłumaczenia szerokie spektrum zleceń – od projektowania i produkcji samolotów komercyjnych i wojskowych po technologie broni lotniczej.

Wykonujemy tłumaczenia techniczne w wielu językach – instrukcje obsługi, systemy oprogramowania, umowy o charakterze prawnym, specyfikacje przetargowe, dokumentacje i wnioski patentowe, literaturę marketingową czy opisy techniczne. Nasze tłumaczenia charakteryzuje profesjonalizm oraz dbałości o detale. Skupiając najlepszych tłumaczy, nasza firma może zapewnić Ci pomoc zaangażowanych profesjonalistów o każdej porze dnia i nocy, w dowolnym miejscu na świecie – bez względu na wyznaczony czas realizacji zlecenia, jego dziedzinę i język.

Wybrane tłumaczenia tekstów technicznych

OBSŁUGA TŁUMACZENIOWA DLA FIRM ZWIĄZANYCH Z PRZEMYSŁEM LOTNICZYM

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Patenty

Techniczna wiedza naszych lingwistów oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z najbardziej cenionymi w sektorze przemysłu lotniczego podmiotami, takimi, jak: instytucje rządowe, korporacje międzynarodowe oraz serwisanci i dostawcy podzespołów do produkcji światowej klasy samolotów, pozwalają nam zaproponować Państwu profesjonalne przekłady dokumentacji i wniosków patentowych. Tłumaczenie tak specyficznych materiałów wymagają precyzji i dbałości o szczegóły. Nasi pracownicy wiedzą o tym doskonale, dlatego warto powierzyć im tłumaczenie wszelkich dokumentów bezpośrednio związanych z zarządzaniem własnością intelektualną Państwa działalności.

Publikacje naukowe

Lotnictwo jest jedną z najprężniej rozwijających się sektorów z branży przemysłowej. Nie dziwi wiec fakt, iż w tej dziedzinie pojawia się coraz więcej publikacji o charakterze naukowym. W naszym zespole zatrudniamy fachowców kompleksowo zorientowanych w nomenklaturze z zakresu przemysłu lotniczego. Z należytą pieczołowitością dokonają przekładu Państwa publikacji na języki obce i język polski, przy zachowaniu ich oryginalnego znaczenia. Powierzając nam translację opracowań i wydawnictw własnych, zapewnią sobie Państwo uznanie najbardziej prestiżowych podmiotów i instytucji na arenie krajowej i międzynarodowej.

Tłumaczenia dokumentacji maszyn i urządzeń

Dokumentacja techniczna wymaga nieprzeciętnej precyzyjności i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły. Przede wszystkim, gdy chodzi o dokumentację maszyn i urządzeń dla przemysłu lotniczego. Działalność w branży powietrznej wymaga ciągłego aktualizowania swojej wiedzy i absolutnego oddania w kwestii trzymania pieczy nad dokumentami. Przekłady techniczne wymagają znajomości charakterystycznej dla danego sektora terminologii. Zdając sobie z tego sprawę i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w naszym zespole zatrudniamy wyłącznie najlepszych tłumaczy, który posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu przemysłu lotniczego. Warto zaufać im już teraz i cieszyć się porządkiem w dokumentacji swojej firmy.

Automatyka i robotyka

Automatyka i robotyka są dynamicznymi dziedzinami nauki, których prężny rozwój pozwala na stosowanie nowatorskich rozwiązań w coraz większej liczbie sektorów przemysłu. Lotnictwo jest bez wątpienia jedną z głównych branż, która czerpie z ich dobrodziejstw pełnymi garściami. Chcąc zapewnić Państwu codzienną pracę na najwyższym poziomie, wprowadziliśmy do naszej oferty tłumaczenia z zakresu automatyki i robotyki. Podjęcie z nami współpracy zaowocuje w niedalekiej przyszłości ponadprzeciętnym rozwojem Państwa działalności, a z czasem zautomatyzowaniem większości procesów lotniczych w Państwa firmie.

Tłumaczenia instrukcji obsługi

Najważniejszymi dokumentami w przedsiębiorstwach z każdej branży są instrukcje obsługi. To one pozwalają na prawidłową eksploatację sprzętu w firmie. Jeżeli zależy Państwu na jasnym i czytelnym przekładzie dokumentacji tego typu w odniesieniu do maszyn i urządzeń w firmie, warto zapoznać się z ofertą naszego biura. Wysoce wyspecjalizowani tłumacze posiadający ścisłą wiedzę techniczną, zapewnią Państwu najwyższej jakości przekład wszystkich instrukcji obsługi w Państwa przedsiębiorstwie, bez względu na poziom ich zaawansowania i język oryginału. Od teraz pracownicy nie będą więcej obawiali się niezrozumienia jakichkolwiek treści i wdrożenia ich w zakres codziennej pracy.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń