Tłumaczenia instrukcji obsługi oraz dokumentacji technicznych

Tłumaczenia instrukcji technicznychDzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry i współpracy z najlepszymi w Polsce specjalistami, wykonywane przez nas tłumaczenia techniczne są najwyższej jakości. W naszej pracy używamy sprawdzonych pomocy i narzędzi, w tym fachowego oprogramowania. To wszystko gwarantuje rzetelne przygotowywanie zleconych przez Państwa tłumaczeń. W przypadku maszyn przeznaczonych do ogólnego stosowania, instrukcja powinna być sformułowana w sposób jasny, przejrzysty, umożliwiający wszystkim użytkownikom łatwe korzystanie z niej. Tłumaczenia takich dokumentów wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale również rozległej wiedzy na temat przedmiotu zlecenia. Nasze tłumaczenia charakteryzują się nie tylko wiernością oryginałowi ale też wysoką dbałością o nienaganność merytoryczną i językową. Szanując Państwa czas, zapewniamy terminowe wywiązanie się z powierzonych nam zadań.

Tłumaczenia i skład DTP katalogów, instrukcji i dokumentacji technicznych

tłumaczenia dokumentów technicznych i skład DTP

Szanując Państwa czas, zapewniamy terminowe wywiązanie się z powierzonych nam zadań.
  • Tłumaczenia techniczne, wykonywane są przez tłumaczy posiadających wieloletnie doświadczenie w danej dziedzinie, a nierzadko także ukończone studia wyższe w danym kierunku, najczęściej posiadających uprawnienia NOT (Naczelna Organizacja Techniczna).

Co nas charakteryzuje i wyróżnia?

Procedury zapewniające bezpieczeństwo danych

Zapewniamy poufność w ramach realizowanych przez nas zleceń, a systemy i programy, na których wykonujemy swoją pracę, gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Gwarancja poufności powierzonych dokumentacji

Państwa działania biznesowe i lojalność klienta są dla nas niezwykle istotne – jest to częścią naszego postępowania związanego z etyką zawodową. Tym samym, jeśli jest to przez Państwa wymagane, podpisanie umowy o zachowaniu poufności nie stanowi dla nas żadnego problemu. Tłumaczymy wszystkie rodzaje dokumentów i materiałów, instrukcje – te o tematyce technicznej, jak i nie, przewodniki, wytyczne, karty specyfikacji i instrukcje.

Szeroka oferta

Pod kątem tłumaczeń zarówno zwykłych, jak i przysięgłych opracowujemy wszelkiego rodzaju materiały z zakresu każdej branży i tematyki.

Sprawdzony zespół specjalistów

Dzięki ciągłemu rozwojowi i współpracy z najlepszymi specjalistami możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowaną kadrą.

Solidność i dbałość o szczegóły

Nasze tłumaczenia spełniają kryteria najwyższej jakości, ponieważ są przygotowywane starannie i rzetelnie.

Terminowość i punktualność

Zawsze dotrzymujemy zobowiązań, dlatego też opracowane przez nas tłumaczenia dostarczamy w umówionym terminie.

Tłumaczenie instrukcji obsługi a kwestie prawne i wizerunkowe

tłumaczenia techniczne instrukcji obsługiInstrukcja obsługi jest najważniejszym źródłem informacji o prawidłowym użytkowaniu maszyny lub urządzenia, dlatego przepisy dotyczące wymagań bezpieczeństwa odnoszących się do maszyn i urządzeń po szczegóły odsyłają właśnie do „Instrukcji obsługi”. Priorytet profesjonalnego tłumaczenia instrukcji obsługi znacznie się zwiększył za sprawą Unii Europejskiej. Przedsiębiorcy i producenci mogą sprzedawać swoje produkty tylko wtedy, gdy jest do nich załączona przejrzysta instrukcja obsługi przetłumaczona na język lub języki państw, w których produkt ten jest sprzedawany. Przepisy wymagają od producenta, by do każdego egzemplarza sprzedawanego urządzenia dodał instrukcję obsługi. Obecnie sprzedaż dowolnego produktu zawierającego niejasną lub niekompletną instrukcję obsługi może, poza negatywnym wpływem na wizerunek producenta lub dystrybutora, pociągnąć go do odpowiedzialności finansowej lub nawet karnej.

tłumaczenia techniczne instrukcji obsługiAby pomóc Państwu zapobiec takim sytuacjom, oferujemy profesjonalne tłumaczenia i korekty instrukcji obsługi. Gdy tłumaczeniem zajmują się eksperci, którzy są native speakerami danego języka, mogą być Państwo pewni, że tłumaczenie jest poprawnym i wiernym odzwierciedleniem tekstu źródłowego. Korekty są przeprowadzane przez korektorów którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy w danej dziedzinie, co gwarantuje jego czytelność dla wszystkich odbiorców.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę