Usługi ubezpieczeniowe oraz zarządzanie ryzykiem tworzą wysoce zaawansowany technologicznie sektor o dalekim zasięgu działania. Zrozumienie wszystkich czynników, które mają wpływ na przeprowadzane przez przedsiębiorstwa operacje o charakterze międzynarodowym rzutuje na późniejsze biznesowe decyzje – dzięki temu wiadomo, które z nich będą trafnym, a które mniej opłacalnym wyborem dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki wysokiemu wykształceniu naszych tłumaczy, które zostało potwierdzone restrykcyjnymi testami, możesz być pewien że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane przez profesjonalistę, który posiada rozległą wiedzę w danej dziedzinie – analizie ryzyka projektu lub przedsięwzięcia, przygotowywaniu planów ubezpieczeniowych, przygotowywaniu planów i analiz marketingowych i tym podobnych.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentów z sektora ubezpieczeń. Pracujemy z największym profesjonalizmem i precyzją podczas tłumaczenia i korekt wszelkich typów dokumentów aby zagwarantować, że projekt spełnia wszystkie rygorystyczne wymagania tego sektora.
Wyspecjalizowani tłumacze zajmujący się sektorem ubezpieczeniowym są zawsze native speakerami docelowego języka i są odpowiednio przeszkoleni i akredytowani do tego typu pracy. Tłumaczenie dokumentów ubezpieczeniowych powinno być powierzone wyłącznie tłumaczom i korektorom z zarówno językowym, jak i prawnym przygotowaniem do zawodu. Naszym celem jest przekazanie Klientom tłumaczeń z zakresu ubezpieczeń najwyższej jakości.

ROZWIĄZANIA TŁUMACZENIOWE DEDYKOWANE FIRMOM Z SEKTORA UBEZPIECZENIOWEGO

Zaufanie

Prowadząc interesy w branży ubezpieczeniowej z całą pewnością zależy Ci na dyskrecji. Powierzając Nam profesjonalne tłumaczenia swoich materiałów masz pewność, iż personalia Twoich klientów, dane numeryczne czy wszelkie inne informacje ilościowe i jakościowe, do których będziemy mieli dostęp – pozostaną tajemnicą i nigdy nie zostaną dalej przetworzone. Szanujemy prywatność Twoją i osób, które zaufały Twojej firmie.

Eksperci

Wieloletnie doświadczenie w sektorze tłumaczeń pozwoliło nam z sukcesem zbudować zespół stałych i kompetentnych współpracowników, których grono cały czas się powiększa. Regularnie konsultujemy swoje projekty z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin, m.in. z zakresu ubezpieczeń, co pozwala nam na oferowanie usług na naprawdę wysokim poziomie językowym i merytorycznym.

Szybkość

Szanując intensywność Twojej pracy oraz terminy i harmonogramy zapewniamy krótki czas realizacji zleceń zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. U Nas nigdy nie czekasz długo na telefon, e-maila czy spotkanie – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdyż pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco i wiesz, na jakim etapie realizacji jest Twój projekt.

Doświadczenie

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, w gronie naszych klientów znajdziesz wiele zadowolonych marek z różnych branż, w tym również z branży ubezpieczeniowej. Każde nowe zlecenie to dla Nas kolejne wyzwanie, podczas realizacji którego z przekonaniem korzystamy z wypracowanych przez siebie rozwiązań, jak również z chęcią wkraczamy na nowe obszary tematyczne. To powoduje, iż nieustannie się rozwijamy i jesteśmy w stanie dostarczyć Tobie profesjonalne usługi w konkurencyjnej cenie.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM Z BRANŻY UBEZPIECZEŃ, FINANSÓW I BANKOWOŚCI

Tłumaczenia dla bankowości detalicznej

Wraz z klientem analizujemy planowane kampanie promocyjne w taki sposób, by mieć pewność, iż dotrą one do pożądanej grupy docelowej. Doradzając w tej kwestii mamy na uwadze różnorodność kulturową Twoich potencjalnych klientów, uwarunkowania geograficzne miejsc, do których docierasz ze swoją ofertą oraz obowiązujące rozwiązania prawne. Dzięki temu wdrażając nowy produkt masz pewność, że robisz to prawidłowo pod każdym względem.

Tłumaczenia z zakresu bankowości komercyjnej

Naszym klientom z sektora bankowości komercyjnej towarzyszymy w dużych kampaniach reklamowych i marketingowych, by były one możliwie jak najbardziej skuteczne i przynosiły stosowne do nakładów zyski. Śledząc konsumenckie trendy w rosnącej popularności korzystania z kont online, zajmujemy się kompleksowym tłumaczeniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych tak, by Twoje usługi były przyjazne i czytelne dla każdego użytkownika.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę