Tłumaczenie umów kredytowych, umów kupna nieruchomości

tłumaczenia umowy kredytuWzrastające zapotrzebowanie na usługi finansowe o międzynarodowym zasięgu sprawiło, że wiele firm otworzyło swoje biura w rozmaitych miejscach na świecie. Pokonanie bariery językowej i pełne zrozumienie lokalnego systemu prawa sprawia, że przygotowanie prawidłowej umowy dzierżawy staje się wyzwaniem. Aby zapobiec kosztownym błędom, których skutki mogą być długotrwale odczuwalne i wpływać negatywnie na rozwój przedsiębiorstwa, konieczne jest podejmowanie świadomych decyzji o odnawianiu umów leasingowych, zmianie lokalizacji czy otwieraniu nowych biur.

Tłumaczenia budowlane

Dla firm i przedsiębiorców z sektora budowlanego przygotowujemy tłumaczenia dokumentów budowlanych w tym np. projektów architektonicznych, dzienników budów, międzynarodowych umów wykonawczych, dokumentacji przetargowej oraz urzędowej. naszymi klientami są developerzy, biura projektowe oraz klienci indywidualni korzystający z usług zagranicznych spółek.

Tłumaczenia prawne i administracyjne

Wśród tłumaczeń specjalistycznych, które od lat oferujemy wielu firmom i instytucjom, ważne miejsce zajmują te dla sektora prawnego. Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, radcowskimi, notarialnymi, z wydziałami prawa czołowych uniwersytetów i akademii oraz z administracją publiczną w celu dostarczania profesjonalnych tłumaczeń prawniczych.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę