Tłumaczenia z zakresu biotechnologii i dziedzin pokrewnych

Tłumaczenia biotechnologiaNasi eksperci i zespół tłumaczy są doskonale przygotowani, by zmierzyć się z każdym typem tłumaczeń/projektów lokalizacyjnych związanych z biotechnologią – raportów rządowych, przygotowaniem/tłumaczeniem treści stron internetowych i tych przeznaczonych do działań marketingowych, wyników badań naukowych, informacji o badaniach klinicznych, raportów, kart pacjenta, protokołów bezpieczeństwa, wymagań podporządkowania się i regulacyjnych oraz wielu innych. Wszystkie przekłady tekstów specjalistycznych wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, specjalistów w swojej dziedzinie, następnie poddawane korekcie i konsultacji.

Wybrani klienci

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń dla szerokiego spektrum najlepszych klientów z dziedzin opieki zdrowotnej, edukacji, rządu, technologii oraz innych. Przywiązywanie szczególnej wagi do detali, szybkość realizacji zamówień, wyjątkowa obsługa klienta, gwarantowana dokładność… naszą dewizą jest świadczenie usług, które pozwolą nam się wyróżnić – przy każdym projekcie, za każdym razem.
tłumaczenie medycyny

Profesjonalny zespół tłumaczy

Współpracujący z nami tłumacze – native speakerzy – oraz profesjonaliści zostali wybrani w drodze rygorystycznej selekcji i przeszli stosowne szkolenia. Nasi doświadczeni menagerowie projektów, edytorzy, kierownicy działu obsługi klienta, eksperci techniczni i osoby opracowujące strategie zawartości zrobią wszystko, aby zapewnić Państwu nieporównywalną jakość obsługi klienta, niezależnie od wielkości zamówienia.

Dedykowany koordynator projektu

Firmy branży biotechnologicznej często wymagają rozległych tłumaczeń – zapewniamy osobisty kontakt z osobą, która będzie Państwa wspierać i pomoże podjąć wszelkie decyzje podczas planowania i późniejszej realizacji Państwa projektu.

Wykonujemy tłumaczenia:

  • instrukcji wykonania badań, protokołów badawczych i laboratoryjnych
  • instrukcji obsługi urządzeń laboratoryjnych
  • artykułów naukowych
  • ulotek informacyjnych, broszur
  • stron internetowych o tematyce naukowej
  • innych tekstów naukowo-technicznych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę